Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    122
Kızlar ateş ölçer tavsiyesi istermişsiniz. Ben 2 oğlumda da loobex in hem kulaktan hem alından ölçen aletini kullandım hastanede ölçülen değer ile birebir aynı ölçüyor banyo/mama suyu vs de ölçüyor. Şuan hala aynı model var mı bilmiyorum. Tansiyon aleti omron en iyisidir omron m2 burda hastaneler kullanıyor dediğim modeli. Süt sağma makinası benim gibi aşırı sütü olup emmeyen bebeğiniz olursa kesinlikle şart oğlu şart mastit vs gibi durumlarda kurtarıcı lansinoh ya da mamajoo marka öneririm onu da ben mamajoodan çok memnunum ikisinide kullandım ikiside çok güzel . Alışverişe gelirsek önüme gelen ihtiyaç olan her şeyi alıyorum şimdiden bir valiz dolusu malzememiz var sadece deterjan şampuan losyon vs gibi skt li ürünleri almıyorum en sona bırakınca alım gücü düşüyor tek seferde almak çok külfetli oluyor o yüzden alın gitsin. Park beşik araba vs ilk aylarda aldım hatta ben büyük parçalar her gün zamlanıyor
Loobex hangi model acaba

Kuzum bende de oldu pozisyonumu değiştirince yavaş yavaş geçti hatta içimde bişey yırtılıyor gibi acıdı sağ yanım bebek büyüdüğü için bu kas hareketleri normalmiş çok şükür geçti benim arada yine oluyor hafif hafif
Aynen yırtılır gibi bi his çok korktum ama dediğini yaptım azaldı 😘😘

Kızlarr 2 gündür kasığımın altında şişlik ve doluluk vardı bugun yok sizde de böyle oluyor mu karnım küçülmüş gibi
Karnın aslında küçülmuyor rahimin büyüdüğü için gobek üstüne çıktı yaygın duruyodur karnın şuan benim ki göbek üstünde hareketlerini göbek altında hissediyorum yürüdükçe kaşık bolgene dikkat edersen sert bir şekilde dizine geliyodur

Karnın aslında küçülmuyor rahimin büyüdüğü için gobek üstüne çıktı yaygın duruyodur karnın şuan benim ki göbek üstünde hareketlerini göbek altında hissediyorum yürüdükçe kaşık bolgene dikkat edersen sert bir şekilde dizine geliyodur
Benimde öyle karnım yaydı kendini böyle değişti şimdi hiç belli olmuyor

Sabah perinatologa gittik kızlar detaylı baktı kanama alanı vardı.Şansa bebek ayağını sürekli o bölgeye vuruyor daha da artırıyor dedi.Cinsiyet de kıza benziyor dedi geçen sefer kendi doktorumuz erkeğe benzetmişti şok olduk 😂
nası geçti kanama alanınız bnmde varda şuan

İnşallah dedigin gibidir kuzum ben daha net hissedemiyorum hareketleri 16+1bugün. Kasıkta seyirme gibi hafif kramp dalagalanma gibi

Benimde öyle karnım yaydı kendini böyle değişti şimdi hiç belli olmuyor
Zamanla cikicak cnm yakındır ben burdayım der herkeze 🤣🤣 dükkana gelen müşteriler kilo almış sin gobegin çıkmış diyolar göbek değil bebek diyince sasiriyolar 🤣🤣 sanki hiç hamile kalmamislar da sasiriyolar

İnşallah dedigin gibidir kuzum ben daha net hissedemiyorum hareketleri 16+1bugün. Kasıkta seyirme gibi hafif kramp dalagalanma gibi
Dün okdar yorulmuştum ki ayaklarım şişmişti resmen eve gider gitmez uyuya kalmışım ilk defa hissedemedim zaten anne karnında şuan devamlı uyuyolar yakında düzenli uyuyup uyanacaklar ozman daha çok hissediceksin şuan uyuyodur

Dün okdar yorulmuştum ki ayaklarım şişmişti resmen eve gider gitmez uyuya kalmışım ilk defa hissedemedim zaten anne karnında şuan devamlı uyuyolar yakında düzenli uyuyup uyanacaklar ozman daha çok hissediceksin şuan uyuyodur
Ahh insallahh. Hissedebilsem artik iyi oldugundam emin olacagim icim daha rahat edecek

İsviçre Beypazarı maden sularını içinde yüksek miktarda bor içerdiği için toplatma kararı almış bor miktarının fetüsün gelişimi ve doğurganlık için riskli miktarda olduğunu belirtmiş aklınızda bulunsun kızlar 🙋🏻‍♀️
Sadece 1 partide oyle bir hata varmıs sanırım. Bir de satış durumu falan varmıs galiba deger düsürme amaclı yapılıyor dşyenler de var

Merhaba kizlar. Dün doktora gittim cinsiyeti göstermedi kıza benziyor dedi ama.emin değilim iki hafta sonra gel bidaha bakalım dedi. Bı ben kaldım galiba cinsiyet belli olmayan 😊

Merhaba kizlar. Dün doktora gittim cinsiyeti göstermedi kıza benziyor dedi ama.emin değilim iki hafta sonra gel bidaha bakalım dedi. Bı ben kaldım galiba cinsiyet belli olmayan 😊
İnşallah kısa zamanda sende öğrenirsin cnm birşey kalmamış çok şükür buda geçer 😍😍

Kızlarr 2 gündür kasığımın altında şişlik ve doluluk vardı bugun yok sizde de böyle oluyor mu karnım küçülmüş gibi
Canım benim diğer gebeliğimi Gönül hanım takip etti. Ben de çok memnundum ama ani bir şekilde sebepsiz bebek sıkıntıya girdi ve 24. haftada kaybettim ve benim 11 cm myom var o yüzden perinatologa yani okan Hocaya gidiyorum. Bu arada S Simsimm92 Benim de sağ kasıkta sabah uyandığımda özellikle Sırt üstü yatarken Sağda göbek deliğimin altında elime gelen bir sertlilk oluyor ben de ondan korkuyorum acaba kasılma mı oluyor diye Elleyince geçiyor. Çok tedirginim bu konuda

X