Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    128
Yolunda çok şükür sabırsızlıkla detaylıyı bekliyorum inşallah onuda atlatınca birşeyimiz kalmıyor doğumu beklemekten başka 🥰
Ah kızlar ben birşey farkettim. Panik oldum. Her zaman kullandığım saç kremi varmı derisine masaj yapmıyorum sürüp tarıyorum öyle haftada 1 ya da 2. Şimdi gördüm hamileler kullanmasın yazıyor çok şaşırdım. Birşey olmaz dimi🥹

Ah kızlar ben birşey farkettim. Panik oldum. Her zaman kullandığım saç kremi varmı derisine masaj yapmıyorum sürüp tarıyorum öyle haftada 1 ya da 2. Şimdi gördüm hamileler kullanmasın yazıyor çok şaşırdım. Birşey olmaz dimi🥹
Aa neden acaba ya benimkilere bakıcam kıvırcık saçlıyım ben mahvolurum

Diplere sürmüyoruz bence bir şey olmaz ya emilmiyo ki cilt tarafından 😕
Evet bende öyle gördüm. Emilsede çok az emiliyormuş o da karışıp fetuse geçme ihtimali düşükmüş. Neyse kullanmayayım iyi ki gördüm sizde dikkat edin kimyasallara kızlar. Bu arada bebe yağıda sürmeyin karın bölgenize.

Kızlar bebişime banyo lifi ördüm yumuşacık.Hazırlar epey sert geldi gözüme bu sakallı ip çok yumuşak 😁😁

Eklentiler

• IMG_2455.jpeg
    IMG_2455.jpeg
    158,3 KB · Görüntüleme: 32
Yo

yok kız depoda duruyor hepsi kıyafetleri de hurçlara koydum 32den sonra çıkartırız heralde
Bende aldım eşyalarını da beşiği babam aldı o mağazada bekliyor evde erkenden yer kaplasın istemedim siz yazınca şaşırdım bende 32 de yıkar hazırlarız artık inşallah

Canım bugün dr randevun vardı. Ne yaptın, ne dedi doktor?
canim evet gittim cok. garip doktor kanama alani yok dedi yine önlem amaçli dedi prulton vuralm dedi yok dedi kaç kez bakti devletr bida gitmicem ya kanama alani var diyip o kdr üzdü bni çok üzülmüştüm

X