Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    40
Tam bu soruyu sordum bugün batma oluyor solda mı düye doktorda dedi ki Şuan sağ sol yok yüzüyor sürekli ya sağa ya sola geçiyor büyüdükçe bet pozisyonu belli olur batma da çok normal artık hapşırınca bile batma hissedersin rahim büyüyor dedi. Bende bugün verdim kanı inşallah senin de hayırlı haberle gelir canım benim 😄
Bende batma var bugün 🥰
Bazen kendimi dinleyince orda oldugunu hissediyorum sanki,
Yerim minnoşumu 🥰

Ederim canım benim . Böyle kımıldasın istersen gerçekten yarım saat önce bir lokma çikolata at ağzına. Ben 15 dk önce atmıştım aşırı kıpırdaktı. Sonra bekledik yarım saat az duruldu . Öyle hemen yersek çok kımıldak oluyor. Ayy bakalım senin prenses mi gelecek 😂
Ayy çok heyecanlı 😀benim de başından ver ekşi bulantı neyse ama karnım benim geniş duruyor ve aşırı cildim sivilce leke oldu o yüzden hep kız hissetim rüyalarımda hep kız gördüm nasip artık sağlıklı olsunlar eller ayakları bütün uzuvları düzgün olsun inşallah 🥰

Cinsiyeti öğrenen kontrolü iyi geçmiş arkadaşları tebrik ederim 🌼 darısı ilerleyen haftalarda başımıza 🙏

Benim gibi gece tuvalete kalkıp sonra uykuya dalamayan var mı? Gündüz uyuyup dengeleyebiliyor musunuz? 🥲

Bir sorum da batmalarla ilgili. Benim ara ara ama hep sağ tarafımda batma hissi oluyor. Bu fetüsün sağ tarafta olduğu anlamına mı geliyor?

11. haftadan herkese selam ediyorum. Çarşamba günü NIPT için kan vereceğim, 1 haftaya belli olurmuş. Umarım güzel haberler veririm
Hep kasık ağrılarım oluyordu benim o bitti son bir haftadır solumda batma hissi vardı ama oda bugün itibari ile olmadı hiç ve gece tuvalet en az üç defa kalkıyorum uyku yarı kalıyor doktorda 10’dan sonra su içme dedi ama yine de gece bir kere olsa da kalkıyorum maalesef çalıştığım için dengeleme söz konusu bile olmuyor 😀😀😀

Kızlarr 🥹 Ağlamaktan zor yazıyorum ama sizinle de paylaşmak istedim.
Fetal dna sonucumuz çoook şükür temiz geldi ve oğlumuz olacağını öğrendik 💙💙💙
Ye ekşiyi çıkar ayşeyi durumu bende tutmadı😃 Hayatımın en güzel anını yaşıyorum. Allahım olmayan herkese nasip etsin. Hepimiz sağ salim kavuşalım evlatlarımıza 🥹💙💙💙💙
Canım maşallah gözün aydın çok sevindimm bujdan sonra için rahat bir şekilde geçirebilirsin sürecini mis gibi🥰🥰❤️❤️

Ben geçen hafta perşembe günü 10+2 idim. Ultrasona girmeden önce eşime dedim ki inşallah hareketlerini görebiliriz🥹
Sonra ultrasona girer girmez bizim minnak hiç durmadı🥹 garip geliyor insana. 3-3.5 cm nasıl böyle hareketli olabilir diyorsun🥹🍀 Harika bi olay. İnşallah sizde görürsünüz🍀🌸
Ben de haftaya cuma 10+2 iken gidicem inş biz de görürüz kıpır kıpır hllerine. Ne güzel maşallah minişe🤗

Kızlar fetal DNA kaça yaptırdınız? Benim Dr umun önerdiği firma 13 bin dedi, zaten aldırma düşüncemiz olmadığı için bu fiyatı da ödemek istemedik, yaşım 37 ikili üçlü testle de kafamı bulandirmak istemiyorum, hiç birini yaptirmayacagim galiba
Siz de bendensiniz o zaman daha once de yazmıştım 2 cocugumda da yaptırmadım hiç pişman olmadım, ben de 37 yasındayım bu sefer de yaptırmıcam. İhtimallerle de kafamı bulandırmak istemiyorum acıkcası zaten ilerleyen haftalarda doktor ultrasondan anlıyor ense kalınlıgına bakıyor burun kemiğine bakıyor saglıklı oldugı belli oluyor.

Benim canım zeyrinyaglı fasulye cekti acaip gecen dün pazardan aldım akşam yaptım valla ohh afiyetle yedim 😂😂
:KK70: afiyet şeker olsun ya. bakalım ben daha öyle aşerme duygusunu yaşamadım sanırım henüz, gerçi artık herşey çok ulaşılabilir.
Şöyle ulaşması zor bişey bulup sürekli canının istediği bişey varsa söyle diye darlayan eşimi gece manav manav dolaştırmam lazım hahahah

X