Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    140
4 kilo doğdu yeğenim hemen doğdu ilkinde. Ben bunun kesinlikle vücut yapısıyla alakalı olduğunu düşünüyorum.
Aynen öyle vıcut yapısıyla alakalı kımınkı saatlerce sürüyor benım son doğum one beş dakıka sürmüştü nısan şu derken doktor konturol ettı doğuma aldı konturolden sonra nısan geldı beş dakıka geçmeden suyumu patlattılar ıkın dedıler sanıeyle çıktı dıkıs bıle yemedım inşallah buda öyle olur

4 kilo doğdu yeğenim hemen doğdu ilkinde. Ben bunun kesinlikle vücut yapısıyla alakalı olduğunu düşünüyorum.
Kesinlikle katılıyorum. Yıllar önce ilk doğumunu yapan bir arkadaşım 15 dk’da çıkmıştı doğumhaneden. Ki çok kiloluydu. Anlamamış, yalancı sancı diye kontrol diye gitmiş hatta. Eşi dahi yetişememişti doğumuna. Şu da var ki ilkini zor yapanlar, diğerlerin de mutlaka biraz daha rahatlıyor, daha kolay doğum yapıyorlar. Ama asıl faktör anatomik yapı kesinlikle.

Aynen öyle vıcut yapısıyla alakalı kımınkı saatlerce sürüyor benım son doğum one beş dakıka sürmüştü nısan şu derken doktor konturol ettı doğuma aldı konturolden sonra nısan geldı beş dakıka geçmeden suyumu patlattılar ıkın dedıler sanıeyle çıktı dıkıs bıle yemedım inşallah buda öyle olur
Ayyy ne güzel maşallah😍🧿 darısı başımıza olsun🙏🏻 hemencecik doğuralım kesisiz normal bir şekilde inşallah🙏🏻🙏🏻

Hepimize böyle güzel dogumlar nasip olsun inşallah

Kızlar ben biraz zayıfım korkuyorum valla etrafımda hep zayifsin sezaryen olur gibi yorum yapılıyor ama ben inanıyorum normal olmasını da çok istiyorum

Kızlar hepinize selam.
Bugün demirbaşlardan birini aldık🥰 Paylaşıyorum, belki düşünen, araştıran, değerlendirmek isteyen olur diye. Çilek’ten anne yanı da olabilen, tekerlekli, korkulukla ve asansörlü, ortalama 2-3 yıl kullanabileceği beşiği tamam Allah’ın izniyle🩵 Şuan kampanyada. Park yatağı ben tatillerde şehir dışında nadir kullanacağım için arkadaşımdan ikinci el tertemiz satın aldım, ekstra yatağıyla birlikte çok çok uyguna geldi. Onu da bırakıyorum, kendisi çok memnun kalmış bu markadan (Elele). Yoyko ile aynı segment ve kalite, çok araştırmıştım dedi. Sıfırı dahi uyguna geliyor, aklınızda olsun.
Evimizdeki beşik için yatağı ise İşbir ‘Baby Bed’ aldık. Bu ara 23 Nisan indirimi devam ediyormuş bu da aklınızda bulunsun. Minnak da bir yeni doğan yastığı Ahh☺️, içim bir tuhaf oldu. Sağlıkla yattıklarını bir görebilseydik yavrularımızın. 🩵
IMG_1269.jpeg

Eklentiler

• IMG_1270.jpeg
    IMG_1270.jpeg
    90,5 KB · Görüntüleme: 36
Benim göbeğimin alt kısmında çizgi oluşur gibi ama bilmiyorum pijamamın orta izide olabilir 🤷🏻‍♀️ bide burun tıkanıklıgına acil çözümü olan var mı ya ağzım kurudu nefes alamıyorum
Vikis sürmeni öneriyorum mentollü olduğu için burnu açıyor hemen biraz yakar ama rahat edersin

İş yerinde bir kızla bağır çağır kavga ettim. Aptal karı herkesin içinde bağırıp bağırıp durdu en sonn dayanamadım bağırdım çağırdım, çıktım ağladım da bir de. Korkuyorum şuan bebeğime bir şey olduysa diye.
Ah güzelim beniiiimm.. Oğluşuna hiç bişey olmamıştır Allah'ın izniyle merak etme sen. Sadece olay sonrasında kendimizi sakinleştirebilelim ki bu özel dönemimizde hem biz streslenmeyelim hem de bebeklerimiz streslenmesin. Bu dönemi bize eziyet ziyan edenler de Allah'ın dan bulsun

Beeen 🖐🏻 hayır bi de beyaz tenliyim ama çizgim çıktı. Hem göbek deliğimin hemen altından kasığımın altına kadar hem de kaburgalarımın bitişinden göbek deliğimin 2 parmak üstüne kadar çizgi çıktı 😁
Bende hiç yok acaba herkeste oluyo mu diye merak ettim 😊

X