Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    144
Eki Görüntüle 3426617
Gördüm civcivimi kızlar devlette doğru düzgün göstermiyorlar bile biz bugün 20+6 haftaligiz 390 gram olmuş sizce az mı kilosu size hep bakiyom 500 gram diyosunuz biraz moralim bozuldu

Bana da bir görüntü verdiler doğru düzgün göremedim önümüzde ekran yoktu
Evet bana da bi ara çevirdi sonra tekrar kendine doğru aldı karşıda ekstra bi ekran yoktu :) benim de gittiğimde 20+5 ti ve 360 gr haftasıyla uyumlu olduğunu söylemişti bence seninki de normal

Hamile kalınca tansiyon dusuyor mu da? Bence dusmuyor ya. Senşn bormalinle alakalıdır belki. Benim mesela hayatım boyunca 12/8 hiç gormedim. Hamileykende 10/6 ydı hep benim 12 13 e cıktı mı yuksek geliyor bana mesela. Ama 9/5 8/4 lerde de normal hayatıma devam edıyorum cogu insan inince bayılıyor o degerlerde
Ya korkuttu adam beni ödümü patlattı nereden gittim ya Benim normalim 12/8 di. Hamile kalınca gecen haftaya kadar 10/7 cikiyodu gercekten de. Kendi doktorum da yaz takip et ona gore bakicaz dedi

Ya korkuttu adam beni ödümü patlattı nereden gittim ya Benim normalim 12/8 di. Hamile kalınca gecen haftaya kadar 10/7 cikiyodu gercekten de. Kendi doktorum da yaz takip et ona gore bakicaz dedi
Yok ya bence yok oyle bi durum. Normalim 12/8 zaten deseydin. 10/6 belki seni bayıltacak bi deger takiple hep boyle gidiyprsa sıkıntı yoktur. Ama hafif hafifte olsa yukseliyprsa tabi onemli olur

Eki Görüntüle 3426617
Gördüm civcivimi kızlar devlette doğru düzgün göstermiyorlar bile biz bugün 20+6 haftaligiz 390 gram olmuş sizce az mı kilosu size hep bakiyom 500 gram diyosunuz biraz moralim bozuldu

Bana da bir görüntü verdiler doğru düzgün göremedim önümüzde ekran yoktu
Canım kilosu normal bende cuma günü 20+1 ken gittim 365 gr doktorumuz tam kilosunda dedi

Hamile kalınca tansiyon dusuyor mu da? Bence dusmuyor ya. Senşn bormalinle alakalıdır belki. Benim mesela hayatım boyunca 12/8 hiç gormedim. Hamileykende 10/6 ydı hep benim 12 13 e cıktı mı yuksek geliyor bana mesela. Ama 9/5 8/4 lerde de normal hayatıma devam edıyorum cogu insan inince bayılıyor o degerlerde
evet herkes olması gereken diye standarda bağlamış ama her insanın normali farklı bence. benim de genelde düşüktür mesela son gittiğimde tansiyon 9/6 dedi gebeliğin de etkisi vardır tabi ama bende gayet iyi hissediyorum :)

evet herkes olması gereken diye standarda bağlamış ama her insanın normali farklı bence. benim de genelde düşüktür mesela son gittiğimde tansiyon 9/6 dedi gebeliğin de etkisi vardır tabi ama bende gayet iyi hissediyorum :)
Aynen hatta benim onceki gebeligimde 10/6 9/6 falan ölçüldügünde devlet hastanesinde sasırıyordu ebeler. Gelen gebelerin 12:8 in altına hiç inen gormuyorum falan derdi.

Benim tansiyonum da hep böyle evde ölçtüğümde. Büyük 8/9 küçük 5/6 arası değişiyor ama doktor kontrollerinde manuel aletle ölçtüklernde 11/7 11/6 falan çıkıyor acaba evdekiler düşük ölçüyor olabilir mi

X