Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 91 50,0%
  • erkek

OY: 84 46,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,6%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,2%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    182
İkizler bi de senin kız, benimki de öyle olacakk. Zeki olurlar genelde😁.
O ölçümde tam 30+0’dı tombikimm
Evettt çok zeki gercekten bak çok akıllı girişken cok kalabalık ortamı girer ama sıkıliyo hastanede 1 saat durdu durdu daha asla durduramazsın onu kendi gibi arkadaş buluyo hemen yada baskası yanina geliyorr enerjiyi çekiyomu kızım napıyosa 😅
Benimde ozaman o civarı olcak herhalde 25 haftalıkken 970 gramsa 🥲

Üreme değeri hangisi oluyor acaba ya bazı değerler çıkmış kırmızı gözüküyor gerildim biraz
Screenshot_2024-03-28-12-34-13-692_tr.gov.saglik.enabiz.jpg

Bu şekilde çıkıyor nur sonuç tahlillerim kısmında. Eğer yoksa henüz çıkmamış demektir . Kırmızı olan değerler neler

Şöyle benimde. Aşağıda diyende var bana ama bence normal. Zaten doktorda baskı vs yok kanalda diyor 🤗 Elif5255 Elif5255 ❤️Eki Görüntüle 3408152
Evett benimde böyle gibi hemen hemen.
Belim ağrıdı ya dedim aşağı mı düştü ne ya kafama takıldı. Bugünde sağlık ocağına gittim kalp atışını duyamadılar tribe girdim sonra çikolata yedim yürüyüş yaptım duydular sonunda.
Sabah yatakta kıpırtılarını hissetmiştim Allahtan🙏
Bu arada Maşallah sanada nazar değmesin🧿🙏

Evettt çok zeki gercekten bak çok akıllı girişken cok kalabalık ortamı girer ama sıkıliyo hastanede 1 saat durdu durdu daha asla durduramazsın onu kendi gibi arkadaş buluyo hemen yada baskası yanina geliyorr enerjiyi çekiyomu kızım napıyosa 😅
Benimde ozaman o civarı olcak herhalde 25 haftalıkken 970 gramsa 🥲
Oyy maşallah 🧿 🥰😍

• Maşallah
Reactions: Jou
Ben doktora özellikle sordum, benimki de aşağıda çünkü 😁. Takma öyle bişiyi önemli bişi değil dedi. Önemli olan rahim kapalılığı ve uzunluğu dedi.
Fıtık var mı sende? Bende 2 tane var ve belim baya ağrıyor 🥲

Maşallah sana o zamann 🥰🥰🥰 doğum sonrası süt iznini bi arkadaşım birleştirip, cuma günü işe gelmemişti, o da şimdi aklıma geldi. Hergün 3de çıkmak yerine, bir tam gün gelmiyordu ♥️
Benimde bebek baş aşağı pozisyonsaydı belki ondan olabilir gibi geldi.
Fıtık değilde bende bel kayması vardı zaten normaldede ağrırdı dün evde misafirim vardı biraz ayakta kaldım çamaşır katla salata yap felan derken ondan ağrısı azdı🤦‍♀️

Bunlar çıktı şimdilik tam sınırda bazı değerler.. idrarda da şu lökosit olan korkuttu beni
Eki Görüntüle 3408314 Eki Görüntüle 3408315 Eki Görüntüle 3408316
korkma canım eğer üreme çıkmazsa ilaç bile vermiyorlar bu değerler için, üreme çıkarsa da ona uygun antibiyotik verecekler, ben 7 haftalıkken kullanmıştım, enfeksiyon çok riskli oluyormuş üreme olursa mutlaka antibiyotik kullanmalıyız, zaten plesantadan geçebilen grupta değil bizim kullandıklarımız, kullanır rahatlarsın :)

Evett benimde böyle gibi hemen hemen.
Belim ağrıdı ya dedim aşağı mı düştü ne ya kafama takıldı. Bugünde sağlık ocağına gittim kalp atışını duyamadılar tribe girdim sonra çikolata yedim yürüyüş yaptım duydular sonunda.
Sabah yatakta kıpırtılarını hissetmiştim Allahtan🙏
Bu arada Maşallah sanada nazar değmesin🧿🙏
annelik eşittir endişe gerçekten :) hep güzel düşünelim güzel şeyler olsun inşallahh :)

Benimde bebek baş aşağı pozisyonsaydı belki ondan olabilir gibi geldi.
Fıtık değilde bende bel kayması vardı zaten normaldede ağrırdı dün evde misafirim vardı biraz ayakta kaldım çamaşır katla salata yap felan derken ondan ağrısı azdı🤦‍♀️
Yorgunluk çok etkiliyor 😢 bir de öne eğilmeli hareketler beli mahvediyor yaaa :KK43: göbüşün aşağıda ya da yukarıda olmasının farkı ne kii? Seninki nasıll 😍

korkma canım eğer üreme çıkmazsa ilaç bile vermiyorlar bu değerler için, üreme çıkarsa da ona uygun antibiyotik verecekler, ben 7 haftalıkken kullanmıştım, enfeksiyon çok riskli oluyormuş üreme olursa mutlaka antibiyotik kullanmalıyız, zaten plesantadan geçebilen grupta değil bizim kullandıklarımız, kullanır rahatlarsın :)
Öyle guzel anlatıyorsunki hayranım sana:KK68:

X