Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 91 50,0%
  • erkek

OY: 84 46,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,6%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,2%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    182
Yorgunluk çok etkiliyor 😢 bir de öne eğilmeli hareketler beli mahvediyor yaaa :KK43: göbüşün aşağıda ya da yukarıda olmasının farkı ne kii? Seninki nasıll 😍
İnstagramda hamile bir kadın var ikizlere tutturdular ona yok göbeğin aşağı düşmüş yakında doğurursun felan tamam mı benimde kafama takıldı göbeğimi inceleyip duruyorum🤦‍♀️

korkma canım eğer üreme çıkmazsa ilaç bile vermiyorlar bu değerler için, üreme çıkarsa da ona uygun antibiyotik verecekler, ben 7 haftalıkken kullanmıştım, enfeksiyon çok riskli oluyormuş üreme olursa mutlaka antibiyotik kullanmalıyız, zaten plesantadan geçebilen grupta değil bizim kullandıklarımız, kullanır rahatlarsın :)
Öğleden sonra gideceğim doktora tekrar inşallah kötü sonuçlar almam hayırlısı olsun🌸 teşekkür ederim :KK24:

Benimde bebek baş aşağı pozisyonsaydı belki ondan olabilir gibi geldi.
Fıtık değilde bende bel kayması vardı zaten normaldede ağrırdı dün evde misafirim vardı biraz ayakta kaldım çamaşır katla salata yap felan derken ondan ağrısı azdı🤦‍♀️
Offf gerçektn misafir ekstra iş şu an çok yoruyor. Ondandır o zaman, bel kayması normalde bile ağrı yapar. Güzelce dinlenirsen geçer inş, benim tecrübeler o yönde şimdilik ☺️🥰

Kızlar şeker çıktı 50 mg 202 değerim 4-5 gün sonra kadın doğuma randevum var şekeri olan arkadaşlar diyet listeniz varsa atarmısınız en azından bu sürede dikkat edeyim

Kızlar benim dün kontrolüm vardı 27+5 im sata göre bebeğin kilosu 1366 çıktı haftasıda 29+5 çıktı. Doktor bi tık şaşırdı şeker yüklemesi yaptırmamı önerdi şeker hastalığn varsa belli olur dedi ama bi tereddütte kaldım yani ben yükletmeyi düşünmüyordum ama bebek önden gidiyor dedi gayet normal bişey değilmi önden gitmesi bilemedim
Her zaman şekere bağlamak çok yanlış. Ben de 24.haftada bebeğim 1050 grdı. 3 hafta önden gidiyor ama şeker değerlerim baya düşük çıktığı için şeker yüklemesi yapmadı doktorum. Bu biraz da genetik bi durum. İlk oğlumda da 3 hafta önde gitti hep ve 35.haftada 4 kg doğdu. Ne şeker var ne bişey. Merak etme, sağlık ocağında baktırdın mı açlık tokluk şekerine, 3 aylık şekere de bakıyorlar. Bunlar normalse zaten gerek yok şeker yüklemesine

Bende doktora bugün gitmek durumunda kaldım kızlar. Oradan çıktım şimdi. İyiyiz çok şükür. Biraz iri bir bebekmiş normal doğum olmasa daha iyi sanki falan dedi doktor. Hayırlısı hakkımızda bakalım 🤗❤️
Şükür hep iyi olsunlar inşallah 🙏🏻 biz ne dersek diyelim bebişler belirliyor nasıl geleceklerini hakkınızda en güzeli en kolayı olsun inşallah 🙏🏻

X