Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 91 50,0%
  • erkek

OY: 84 46,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,6%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,2%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    182
Her zaman şekere bağlamak çok yanlış. Ben de 24.haftada bebeğim 1050 grdı. 3 hafta önden gidiyor ama şeker değerlerim baya düşük çıktığı için şeker yüklemesi yapmadı doktorum. Bu biraz da genetik bi durum. İlk oğlumda da 3 hafta önde gitti hep ve 35.haftada 4 kg doğdu. Ne şeker var ne bişey. Merak etme, sağlık ocağında baktırdın mı açlık tokluk şekerine, 3 aylık şekere de bakıyorlar. Bunlar normalse zaten gerek yok şeker yüklemesine
Küveze girdi mi, 35 haftalık bazen giriyor

Tanesi miiii😱 delirmisler🤣 cok cetrefilli simdiden eline saglikk🥰💕
Teşekkürler pınar ❤️❤️ evet delirmişler gerçekten😃
Baskı alfabesi var ondan alsan yeter zaten yuvarlak şekli bardakta bile verirsin, bende ilk bebegimde kendim yapmıştım. ❤️
Aldım spagetti onlardan. Birde şeker hamuru aldım. Bakalım becerebilecek miyim 😃
Ayyy çok tatlılarr kolay gelsin şimdiden. Kurabiye tarifi olarak şu tarifi öneririmm. Ben başka sebeple yapmıştım, kalıptan nasıl pişirdiysem aynı şekilde çıktı. (Tarif sayfası mode off 🫣😅)

Teşekkür ederim wasntcığım efsane gözüküyor kurabiyeler. Kaydediyorum

Kızlar bugün biraz yürüyüş yaptım az önce de mutfağı temizleyeyim biraz dedim belime bir ağrı girdi sizce normal midir ya şuan uzanıyorum bebek de hareketli bugünlerde çok çabuk yorulmaya başladım😟
Akşam yemek saati bir adet sancısı başladı bende. Aklım çıktı seyyah. 10 dk filan sürdü. Yalancı kasılmaymış. Normalmiş. Sanırım bu tarz şeyler artık olacak ❤️

Kızlar bugün biraz yürüyüş yaptım az önce de mutfağı temizleyeyim biraz dedim belime bir ağrı girdi sizce normal midir ya şuan uzanıyorum bebek de hareketli bugünlerde çok çabuk yorulmaya başladım😟
Benim belimin agrimadigi bir gun yok🥲 ben de 1 saat mutfakta is yapsam nefesim kesiliyor agridan. Gecen el acmasi borek yapayim dedim masaya egilemiyorum🤣 sonra kocama ogretip ona kitledim sen de oyle yap😬

Benim hep ağrıyor, mutfakta uzun süre kalmamaya çalışıyorum. Aniden kalktığımda karnım sertleşiyor

Akşam yemek saati bir adet sancısı başladı bende. Aklım çıktı seyyah. 10 dk filan sürdü. Yalancı kasılmaymış. Normalmiş. Sanırım bu tarz şeyler artık olacak ❤️
Bunu yazmaya geldim biliyor musun 😢 adet ağrısı gibi ağrı o kadar çok oldu ki bugün.. hala ara ara geliyor. Tam adet olmadan önceki gün ağrısı, öyle aşırı şiddetli değil ama benim zaten sıradan adet ağrım çok şiddetliydi bilemiyorum o yüzden 😅 çatı genişliyormuş sola yatıp bacak aramıza yastık koymalıymışız… yaşam kalitemi düşürüyor bir tık bakalım doğuma kadar böyle mi gidecek.. 😢❤️

Kızlar şeker çıktı 50 mg 202 değerim 4-5 gün sonra kadın doğuma randevum var şekeri olan arkadaşlar diyet listeniz varsa atarmısınız en azından bu sürede dikkat edeyim
Canım geçmiş olsun benimde 221 çıktı tokluk şekerim yarın sabah tekrar ölçümler yapilcak 1 haftadır diyet yapıyorum listemi atayım bunun yanında günlük yürüyüş ve egzersiz yapıyorum inşallah düşüşe geçmiştir dualarinza talibim 🤲🏻🤲🏻

Eklentiler

• IMG20240327123213.jpg
    IMG20240327123213.jpg
    131,4 KB · Görüntüleme: 38
Aaaa acaba bende de mi öyle oldu, aynı vakitlerde belimden kasığıma doğru şimdi daha iyi anladım, teşekkür ederim bilgilendirdiğin için canım benim 💛

Bunu yazmaya geldim biliyor musun 😢 adet ağrısı gibi ağrı o kadar çok oldu ki bugün.. hala ara ara geliyor. Tam adet olmadan önceki gün ağrısı, öyle aşırı şiddetli değil ama benim zaten sıradan adet ağrım çok şiddetliydi bilemiyorum o yüzden 😅 çatı genişliyormuş sola yatıp bacak aramıza yastık koymalıymışız… yaşam kalitemi düşürüyor bir tık bakalım doğuma kadar böyle mi gidecek.. 😢❤️
Kaçıncı haftalardasınız kuzum aynı durumu yaşayınca merak ettim, ben 27+1 im 🤔💛

Canım geçmiş olsun benimde 221 çıktı tokluk şekerim yarın sabah tekrar ölçümler yapilcak 1 haftadır diyet yapıyorum listemi atayım bunun yanında günlük yürüyüş ve egzersiz yapıyorum inşallah düşüşe geçmiştir dualarinza talibim 🤲🏻🤲🏻
Teşekkür ederim canım tavuk suyu bile yükseltiyormuş bilmiyordum çok dikkat et sende en kısa zamanda şifa olur inşallah 🙏🏻 tekrar teşekkürler

X