Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 98 48,8%
  • erkek

OY: 96 47,8%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    201
Tokluk 140 alti çıkıyor doktor da 140 sonir dedi açlık ta 90 sinir dedi benim de bu gün biraz yüksek çıkınca moralim çok bozuldu ya

Tokluk 140 alti çıkıyor doktor da 140 sonir dedi açlık ta 90 sinir dedi benim de bu gün biraz yüksek çıkınca moralim çok bozuldu ya
Himm benim Dr gebelikte sınırımız 95 dedi ama yine de tabi ona çıkmamak en iyisi bugün sabah benim açlıkta 95 çıktı anında diğer parmağından ölçütüm 91 çıktı ölçümler arasıda fark oluyor neden anlamadım ama dün 85 çıkmisti

Kızlar, doğumda bebeğin kordonu geç kesme olayı varya, benim doktorum sezaryen de yapamam onu, normal doğumda yapıyoruz dedi. Sizinkiler yapıyor mu

O zaman hiiç sorun yoktur kuzum ya bende salı günü gideceğim nasipse. Nstye bağlayacağım dedi. Haydi hayırlı haberlerle gelelim inşallah
Ya şimdi birşey diyicem.
Ben kaç gündür kusmuyordum. Bugün saat 10:30 gibi kahvaltı yaptım ilacımı felan içtim. Sonra annemler bana geldi onlarla biraz daha yedim ve az uyuyayım dedim tam uyucaktım ki midem tekrar ağzıma geldi ve ne varsa ama herşeyi bir güzel çıkardım. Birşeyim yoktur dimi mide sindirmediği için olmuştur dimi. Korkuyorum artık

Kızlar sizi bilmem ama benım 45 günüm kaşdı be bunaralar karnım aşırı taş hbi oluyor. Bebek büyüdükçe yer kalmıyor dışa doğru büyümuyor karnım. Zaten dier hamılelıklerımdede böyleydim içli bi karnım bar ama bu seferde baskı çok oluypr ya. Tesmen evin işini zor yapıyorum. Hatta geçen güm dedim eskı halımı özledimmm kzıım sağlıcakla bi doğaun da eskiye dönebilirmiyim bilmem bedneen kendımı çok yorgun hissediyorum uzun zmandır.

Şekeri olan arkadaşlar hepinize ayrı ayrı geçmiş olsun. Az kaldı doğumdan sonra hersey düzelir Allahın izniyle. Diyetlerinize dikkat edin uyun. Sağlıcakla kavuşacağız inşallah hepimiz miniklerimize

Bede anlamiyorum moralim bozuldu
Hormondan kaynakli biraz şaşırma oluyor aslında kuzum bozma moralini hepimizdede ne şeker sorunu varmış ya bunu bile bile hala dikkat edemiyorum allah sonumuz hayretsin kızımda çok dikkat ederdim sanırım ben daha 3 cüye yapamıcam çok yordu beni bu şeker hayatı hamilelikteherşeyde şeker var herşey

Oyle gerçekten benim ilk gebeliğin birde bebek bir hafta geride nasil sekerim var anlamiyorum

Oyle gerçekten benim ilk gebeliğin birde bebek bir hafta geride nasil sekerim var anlamiyorum
Bende anlayamıyorumm normalde tatlıyla aram bile yoktu en çokta tuzla aram vardı nasıl gebelikte ters oluyor çözemiyorumm cidden geride ollduğunu düşünme bazen ultrasonda böyle gosteriyor asıl doğurduğunda daha net oluyor kilosu benimde 3 5 gram lık geride oldu doğurduğumda düşün sen genede protein agirlıklı beslen

Bende öyle besleniyorum canim

Reactions: Jou
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…