Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 97 49,0%
  • erkek

OY: 94 47,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    198
Jouum yorgunum yaa ne güzel sen dinlenmişsin 😍. Gece benimkiyle aynı yatakta yattık uzun zaman sonra horlamasından uyuyamadım zaten şu sıralar uykumuz hafif 🤪🥳 kızın beşiği de geliyor şimdii onla uğraşıcamm. Sen nasılsınn
Hahahahaha adamla şöyle ilkkez bi yatağa beraber uyuyalım derken başina iş aştın baahhh😀😀😀 bugün bolbol uyu inşaallahh az kaldı doğumun bugünleri özleyeceksiniz 🙈
Yaaa beşiiikkk çok heyecanlı🥺
Iyiyim şükür kızım şuan anne anne başimi şişirdi dolabada ne meyve kaldı ne birşey kocam kalksada gitse alsa birşeyler boğazına yetiştiremiyorum habu kıza illa ağzına atacak birşey😀😀

Herkese günaydın,
Çok güzel haberler alacağınız günler diliyorum tüm annelere.
Sizlere bir şey soracaktım. Beni bugün izlem için sağlık ocağından çağırdılar. El doppler cihazıyla bebeğimin kalp atışını da dinlediler. Bebeğim 36 haftalık. Aç gittiğim için bugün hareketlerini hala hissetmedim. Ama dün gayet hareketliydi. Hemşire kalp atışının arada 120nin altına düştüğünü söyledi. Doktoruna bir sor olmadı yine nst’ye gir dedi. Daha 3 gün önce nst’ye girdiğimde bir şey yoktu. Doktoruma sordum henüz cevap vermedi ama bu durum başına gelen var mı? El doppler cihazlarına ne kadar güvenlidir acaba

hayır işte, 37+1de de doğum yapsan 16 hafta iznin oluyor, 35te de doğum yapsan 16 hafta iznin oluyor :) 37den sonra ama çalışamadığın için en geç 37. haftada ayrılıyorsun.
Yok 37+1 de 16 vermiyor malesef doğumdan sonra doğum sonrası izni başlıyor. O da 8 haftadır çalıştığın eklenir devlet kurumlarında böyle

Ayyy çok sükürr şu 2 haftadır dinlenemediğim kadarr vücudum dun gece dinlendim kızımda uyudu uyuttu dinç gibiyim bugün ne iş yapsam kafasındayım şuan🤣🤣 yarin iş bırakmak istemiyorum bakım yapacam kendime pazar nişan var az bi gorümce lik yapayimmm🤪🤪🤪🤪😀😀😀😀
Ooooo süper ya artık bir günümüz bir günumuzu tutmuyor sevindim senin adına bende kendimi iyi hissettiğim gün direk işe dalıyorum 🤣 oooo görümcelik on line hadi kolay gelsin 😅

• Komik
Reactions: Jou
Hahahahaha adamla şöyle ilkkez bi yatağa beraber uyuyalım derken başina iş aştın baahhh😀😀😀 bugün bolbol uyu inşaallahh az kaldı doğumun bugünleri özleyeceksiniz 🙈
Yaaa beşiiikkk çok heyecanlı🥺
Iyiyim şükür kızım şuan anne anne başimi şişirdi dolabada ne meyve kaldı ne birşey kocam kalksada gitse alsa birşeyler boğazına yetiştiremiyorum habu kıza illa ağzına atacak birşey😀😀
Sormaa az önce litfen başka yerde yat artık dedim 🤣🤣 hiç sese tahammülüm yok şu günlerde
Ahahhaha maşallah 🧿 de Joum kızına ne güzel meyvesini kendi yiyorr 🥰🤩

Özel kamu farketmez 8 hafta önce 8 hafta sonra izin vardır, hamile bi kadın max 37. Haftaya kadar calısır, sonrası istese de calısamaz 32 den 37 ye kadar calısırsa dogumdan sonra olan 8 hftaya bes hafta eklenir fazladan eklenmez 32 den 37 ye kadar olan hakkını kullanmadıgı icin eklenir 13 hafta olarak iznini kullanır burda ekstra eklenen süre 5 haftadır
Şükür ki beni anladın 🥰🙏🙏

Eklentiler

• 20240503_114649.jpg
    20240503_114649.jpg
    47,8 KB · Görüntüleme: 32
X