Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 97 49,2%
  • erkek

OY: 93 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    197
Kızlar bana bi uyku güncellemesi geldi ki sormayın, 34 böyle mi ya kafamı koydugum yerde uyuyorum hem de afederseniz salyalı falan dkdjdjjdjdjdjsjajaa 😄😄😄 nevresim degisiyorum iki gündür 😄😄😄 ama enerjim de azalma var onu farkettim cabuk yoruluyorum dısarı cıkmak istemiyorum
Ben de aynıyım, çok yorgun ve uykusuzum, hiç bir işte yapmadım

Ay geçen benim kv ne dese beğenirsiniz. İlk aylar su verecek misin dedi??!! Yok 6 aydan sonra başlarım zaten ihtiyaç duymayacak dedim. Biz veriyorduk eskiden diyor 😂 tamam sizin zamanınız 40 sene önceydi, o bilgisizlik o zamanda kaldı.. daha neler duyacağım bakalım
Hayır canım kesinlikle suymuş tuzlamaymış bilmem ne izin verme ben de izin vermicem geçen bi yazı okudum tuzlamak yazık bebegin derisine zararları diye karşıma çıktı, zamanında yapılmıştır belki bir şey de olmamıştır bu onun zararı olduğu gerçeğini değiştirmez, eskiden kurup duruyordum kafamda yok ne derim yok naparım çok kalırlarsa falan ama istemediğim şeyleri saygı çerçevesi içerisinde söylicem, bağırıp çağırmadıktan sonra kimse küsemez küserse de kendileri bilirler, eşime izah edemeyeceğim bir şey yapmadıktan sonra istediğim gibi davranabilirim diye düşünüyorum artık

Kızlarrr 3. aydan beri her gün krem yağ ne bulsam sürmeme ve çok fazla su içmeme rağmen karnım öyle bir çatladı ki. Önceden sayıyordum son 2 haftadır sayılamayacak halde. Zebra gibi oldum resmen. Çok üzülüyorum bu duruma geri dönüşü de yok. Ne yaparsan yap genetik sanırım bu durum. Hiç krem sürmeden çatlamayan da var. Sizde durumlar nasıl?
Felaket derecede çstladım. Bol su içiyorum ve bol krem sürdüm. Annemde hiç çatlak yok genetik de diyemicem :KK43:

Ben iki gündür zaten halsizim bide yalancı sancılar geliyor bebek de kendini sertlestiriyor artık korkuyorum
Doğum yaklaştı bunların hepsi ondan ya.
Kontrolün ne zamandı. Merak etme herşey yolundadır. Allahın izniyle sağ sağlim alacağız kucağımıza sayılı günlerimiz kaldı🙏

Kizlar size de ikizler burcu olacagini duyunca yandin hapi yuttun gibi tepkiler geliyor mu yoksa benim cevremdeki arkadas gorunumlu fesatlar mi böyle. Hamile bi bayana uyu artik uyuyamazsin gezemezsin gibi yorumlar insani sinir ediyor :KK43:
her burc için birşey söylüyolar takma kafana. Ondan once yetiştrlme tarzı onemli

Kizlar size de ikizler burcu olacagini duyunca yandin hapi yuttun gibi tepkiler geliyor mu yoksa benim cevremdeki arkadas gorunumlu fesatlar mi böyle. Hamile bi bayana uyu artik uyuyamazsin gezemezsin gibi yorumlar insani sinir ediyor :KK43:
Ben çok takılmıyorum ya sanırım, moduma göre bazen sinir bozucu olabiliyor tabii ki onda da kalp kırmamak için gülüp geçiyorum

Bana hiç söyleyen olmadı, bunu smylemelerindeki amaç ne acaba

X