Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 98 49,0%
  • erkek

OY: 95 47,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    200
Kızlar an itibariyle 36+0 olduğuma göre ben merdiven inip çıkma hurma ilişki gibi tüm tuşlara basıyorum 😃 gazamız mübarek olsun
Ay ben ne kadar gerideyim yaaa bi doğursam vallahaa çok yoruluyorum kızz surdan suraya yurumekle karnım sertlesiyo bu kasılmamı acaba kuzu ya hiç yaşamamışım böyle

Merhaba herkes iyidir umarim, calisanlar izne ne zaman ayrilacaksiniz acaba ben bugun 36.haftaya girdim normalde 1 hafta daha gitme iznim vardi ama acikcasi isyerinden uzaklasip inzivaya cekilmek ve uyumak istiyorum, yarin isten ayrilacagim, sizde durum nedir acaba? Herkese kolay gelsin

Kızlar selam, doğum rapor parası yatan oldu mu hiç? Ben 15 nisanda çıktım izne ama hala herhangi bir para yatmadı
Muhasebecinize söyle raporunu aylık onaylasın canım. Toplu almak istemiyorum aylık almak istiyorum ödemeyi de onlar ayarlar

Merhaba herkes iyidir umarim, calisanlar izne ne zaman ayrilacaksiniz acaba ben bugun 36.haftaya girdim normalde 1 hafta daha gitme iznim vardi ama acikcasi isyerinden uzaklasip inzivaya cekilmek ve uyumak istiyorum, yarin isten ayrilacagim, sizde durum nedir acaba? Herkese kolay gelsin
Bende 37 ye kadar çalışabilir almıştım ama dayanamadım çıktım canım geçen cuma. Bugün bizimde 36+0 🤗

Ay ben ne kadar gerideyim yaaa bi doğursam vallahaa çok yoruluyorum kızz surdan suraya yurumekle karnım sertlesiyo bu kasılmamı acaba kuzu ya hiç yaşamamışım böyle
Ayy jou inanır mısın biraz avmye gittim yürüyüş olsun diye, yok dayanamadım geri döndüm. Bildiğin kaskatı oldu içim

• Üzgünüm
Reactions: Jou
32. Haftam ben de bugün çalışabilir raporu aldım. Doktor emin misin dinlensen daha iyi dedi hatta. Ama yöneticimle konuştum haftada 2 gün gidiyorum şuan sadece idare edeceğiz bakalım bir şekilde ☺️

Muhasebecinize söyle raporunu aylık onaylasın canım. Toplu almak istemiyorum aylık almak istiyorum ödemeyi de onlar ayarlar
Ben de bugün çalışabilir raporu aldım. 37.haftada izne çıktığımızda rapor 4 ay sonra bitiyor ya rapor bittikten sonra devlet 3/2’sini toplu olarak yatırıyormuş. Keşke şirket verse ama nerde 🥹

23 mayısa kadar çalışabilir raporum var. Karnım burnumda. Maliyedeyim yoğun çalışıyoruz ama dayanmak istiyorum.

Kızlar ben size başka birşey danışmak şatiyorum. Ben bağkurmluyum 32 de çalışamaz raporu aldım. Sak ya gittim bana ordna dediki e devletten kendın bilsrim yapman gerekıyor bizlik bir surum yok. Nasıl nereden yapacapım bilginiz varmıı
Bende bağkurluyum çalışamaz raporumu aldım e nabıza düşüyor zaten. Benim bildiğim doğum yapınca bide doğum raporu alıyoruz ikisini bir işletiyoruz. Şimdi yapacağımız bişey yok diye biliyorum. Ben yarın eşime danışayım daha net bilgiyi sana veriyim. Bişey yapmış olsa bilirdim yani bizde başvurmadık daha biyere

acemiyogi acemiyogi sende 37+0 oldun nasılsın 🥲❤️
Ayyy gerçekten kendimi yarım dünya gibi hissediyorum o kadar kocaman oldum ki 😂 ama enerji tavan 😬 dün giremedim hemen okuycam bütün mesajlarıı 😍 çok büyük bir problemim var geçen akşam tuvalette çok zorladım kendimi ve hemoroid coştukça coştu. Sonra bir güzel pişik de oldum. Şuan kontrol altına almaya çalışıyorum ama çok canım yanıyor, aman dikkat edin ☹️❤️

Ayyy gerçekten kendimi yarım dünya gibi hissediyorum o kadar kocaman oldum ki 😂 ama enerji tavan 😬 dün giremedim hemen okuycam bütün mesajlarıı 😍 çok büyük bir problemim var geçen akşam tuvalette çok zorladım kendimi ve hemoroid coştukça coştu. Sonra bir güzel pişik de oldum. Şuan kontrol altına almaya çalışıyorum ama çok canım yanıyor, aman dikkat edin ☹️❤️
Kv geldi mi durumlar ne 😄😄

X