Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 99 49,0%
  • erkek

OY: 96 47,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    202
Vallaha büyük cesaret bebişim🙈
Valla Diyarbakırdaym 6. Aydan sonra her ay ciğer yedim öyle leke mele hikaye b vitamini fazla olduğu için doktorlar ilk 6-7 ay önermiyor bu arada çevremdeki herkes de yedi kimsenin bebişinde bişey yok 😌 yoksa tüm Diyarbakır da doğan bebeklerin %80 i lekeli olurdu herhalde biz ciğer yemeden duramyz malum
😂😂😂

Merhaba herkes iyidir umarim, calisanlar izne ne zaman ayrilacaksiniz acaba ben bugun 36.haftaya girdim normalde 1 hafta daha gitme iznim vardi ama acikcasi isyerinden uzaklasip inzivaya cekilmek ve uyumak istiyorum, yarin isten ayrilacagim, sizde durum nedir acaba? Herkese kolay gelsin
Ben 31. Haftada izne ayrıldım şuan 33+0 🤗 sabh erken uyanmak bana eziyet gibiydi şuan kuş gibiyim tabi doğuma kadar çalışmak istemek de bir tercih kimisi de hareket halinde olmak istiyor😌

Günaydın kızlar önümüzdeki hafta bebek şekerleri hazırlıklar hepsi sonlanacak artık ondan sonra da hareket edemem herhalde.yürüyüş eziyet oluyor bana apandisim patlayacak gibi acı oluyor yürüyemiyorum doktor da anlamıyor ille yürü diye tutturuyor siz yürüyebiliyor musunuz
Ben de çikolata ve ve magnet yaptırdım internetten. ilerleyen zamanda kargoda çikolata ezilir erir falan diye erkenden yapıp buz dolabına attım çikolataları 😇

Günaydın kızlar önümüzdeki hafta bebek şekerleri hazırlıklar hepsi sonlanacak artık ondan sonra da hareket edemem herhalde.yürüyüş eziyet oluyor bana apandisim patlayacak gibi acı oluyor yürüyemiyorum doktor da anlamıyor ille yürü diye tutturuyor siz yürüyebiliyor musunuz
Ben yarım saatten fazla ayakta kalınca yada fazla yürüyünce kasıklarmda ağrı oluyor bebisler artık ağırlaşnca karın kaslarm zorlanıyor bende onu fark ediyorum kendimde

Ben de çikolata ve ve magnet yaptırdım internetten. ilerleyen zamanda kargoda çikolata ezilir erir falan diye erkenden yapıp buz dolabına attım çikolataları 😇
Ben gördükçe aldım kutular külahlar anahtarlık kolonya vs,şimdi o kutuların içine ne koyacam diye düşünüyorum😅 çikolatayı da geçen hafta yaptırdım ama dolaba koymadım henüz havalar sıcak değil diye.dolaba koyunca beyazlamıyor mu çikolata

Kızlar bugün rüyalarımda hep sancı çekiyordum doğum başlamış bir telas gibi hastahane falan yok daha gitmeyelim erken diyorum dünden beri ishal gibiyim afedersiniz bagirsaklarim çok hareketli doğuma yakında böyle oluyormuş ya bı tırstım galiba ya ondan gecem baya heyecanlı geçti 🙈 ben daha doğurmam dimi ya 😅😅
Demekki gerçekten bu süreçte psikolojik rüyalar görüyormuşum bende erken doğum yaptığımı gördüm doktora bebek nasıl bişey olmayacak dimi diye soruyordum Allah vaktiyle bebişlerimizi kucağımıza sağlıkla almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻 🥰

Ben gördükçe aldım kutular külahlar anahtarlık kolonya vs,şimdi o kutuların içine ne koyacam diye düşünüyorum😅 çikolatayı da geçen hafta yaptırdım ama dolaba koymadım henüz havalar sıcak değil diye.dolaba koyunca beyazlamıyor mu çikolata
O kutulardan bende bi kaç yerde gördüm sonra senin gibi içine ne koyabilirim diye düşündüm vazgeçtim 😂 magnet ve çikolata iyidir dedim beyazlar mı bilmiyorum amaaaan Yok ya pakette zaten 😃 erimesin de 😂

Valla Diyarbakırdaym 6. Aydan sonra her ay ciğer yedim öyle leke mele hikaye b vitamini fazla olduğu için doktorlar ilk 6-7 ay önermiyor bu arada çevremdeki herkes de yedi kimsenin bebişinde bişey yok 😌 yoksa tüm Diyarbakır da doğan bebeklerin %80 i lekeli olurdu herhalde biz ciğer yemeden duramyz malum
😂😂😂
Diyarbakırlılar öyle tabii bazısında oldu çevremde ben gördüklerimle konustum 🤭

Aaa iyiii bende 1 ci kattayım ama yol kenarı ev aşırı toz oluyo okadar derlandımki taşınma sürecim olursa kesinlikle cadde tarafı ev bakmam
Benim evimde tam ana cadde üzerinde balkonumu hep iki günde bir yıkamam gerekirdi artık ayda bir eşim yıkıyor ve balkonum çok çok büyük en rahatı cam balkonlar ya😏

Diyarbakırlılar öyle tabii bazısında oldu çevremde ben gördüklerimle konustum 🤭
O ciğerden değildir ya mutlaka başka bişeydir garibim ciğerimin günahını alıyorlar 😃😂😃😂 ben tüp bebekle hamileyim ilk 6 ay yiyemedim de deli gibi canım isterdi sonra biraz araştırdım fazla a vitamini oluyormuş ilk aylarda bu riskmiş doktorum paça mumbar falan ye ama ciğer yeme 6 ay dedi ona şükür dedim 😃😃

• Beğen
Reactions: Jou
Benim evimde tam ana cadde üzerinde balkonumu hep iki günde bir yıkamam gerekirdi artık ayda bir eşim yıkıyor ve balkonum çok çok büyük en rahatı cam balkonlar ya😏
Evett yaaa benimde balkon çok büyük 3 günde bir tozlanıyor 3gunde bir benim anamı ağlatır yaa kiradayız cam bile yaptıramıyoruzz çok zor bilseydim caddede tutturmazdım eşime yaşayan biliyor sadece herdefa su hortumu geçirip yıkamakta büyük güç

O ciğerden değildir ya mutlaka başka bişeydir garibim ciğerimin günahını alıyorlar 😃😂😃😂 ben tüp bebekle hamileyim ilk 6 ay yiyemedim de deli gibi canım isterdi sonra biraz araştırdım fazla a vitamini oluyormuş ilk aylarda bu riskmiş doktorum paça mumbar falan ye ama ciğer yeme 6 ay dedi ona şükür dedim 😃😃
Ay vallahaa deneyen oldu nebileyimm ben genede yiyemem yaa korkumdan ya olursa 😁😁

Evett yaaa benimde balkon çok büyük 3 günde bir tozlanıyor 3gunde bir benim anamı ağlatır yaa kiradayız cam bile yaptıramıyoruzz çok zor bilseydim caddede tutturmazdım eşime yaşayan biliyor sadece herdefa su hortumu geçirip yıkamakta büyük güç
Ay eveeet hortumu çek suyu çek hortumu topla balkon büyük olduğu için metrelerce hortumla savaş resmen 🥺 bide cadde üstünde gece 1 e kadar araba gürültüsü falan da sinir bozucu bundan sonraki evim kesinlikle sakin sessiz olsun çok istiyorum

Ay vallahaa deneyen oldu nebileyimm ben genede yiyemem yaa korkumdan ya olursa 😁😁
Yok yok korkma ya ben onu da şöyle duymuştum ciğer yerken nereni kaşırsan bebeğin de orasnda leke olur diyorlar 😃 gül için de gül koklamayın falan diyorlar 😂

Son düzenleme:
  • Komik
Ay eveeet hortumu çek suyu çek hortumu topla balkon büyük olduğu için metrelerce hortumla savaş resmen 🥺 bide cadde üstünde gece 1 e kadar araba gürültüsü falan da sinir bozucu bundan sonraki evim kesinlikle sakin sessiz olsun çok istiyorum
Aynı kaderi yaşıyormuşuz 😒 rabbim bunuda yüzümüzü güldürsün inşaallahh çok yordu beni heleki camlarr

Aynı kaderi yaşıyormuşuz 😒 rabbim bunuda yüzümüzü güldürsün inşaallahh çok yordu beni heleki camlarr
Amin canımm Ben temizliğimi o kadar rahat yapardım ki aynı günde perde duvar cam dolap mutfak banyo herşeyi yapardım şimdi yapamıyorum kardeşim gelir yapardı o da evlendi gitti ablam yaptı o da Rusya ya gitti mühendislik için görümcem doğumdan önce gelir biz yaparız dedi bakalım kaldım görümcelere😅😅

• Maşallah
X