Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 99 49,0%
  • erkek

OY: 96 47,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    202
Kizlar nts den anlayan varmı Dr sancı çıkmış dedi bebek iri biraz dedi sancı olursa gel dedi anlayan varsa nts bakabilirmi bu arada 34+5

Eklentiler

• P_20240513_160526.jpg
    P_20240513_160526.jpg
    87,9 KB · Görüntüleme: 60
Kizlar nts den anlayan varmı Dr sancı çıkmış dedi bebek iri biraz dedi sancı olursa gel dedi anlayan varsa nts bakabilirmi bu arada 34+5
Tam bilmiyorum ama youtubede izlemiştim, bir yerde baya bi yükselmiş ya sanırım o sancı oluyor canım 20 dk da 3 tane filan olması gerekiyordu sanırım o yükselme, yine de daha iyi bilenler yazsın

Hem de nasıl 🥲🥲💕 senin tuşlar işe yaramışş bize de söyle yapalım kızz 😬🧿
Hahahahah tuşlar kalp ben acemimm 😃
Günde 5-7 hurma yiyorum
Pilates topunda youtube üzerinden hareket ediyorum
Temizlik vs yapıyorum
Merdiven inip çıkma
İlişki (olduğu kadar 🤪)
Birde göğüslerime masaj yapıyorum lansinoh krem sürerken.
Çıplak karnımı elimle seviyorum bi connection olsun diye 😃
Şimdilik böyle. Hepsini her gün yapamıyorum tabiki ama genelde bu eylemlerde bulunmaya çalışıyorum

Tam bilmiyorum ama youtubede izlemiştim, bir yerde baya bi yükselmiş ya sanırım o sancı oluyor canım 20 dk da 3 tane filan olması gerekiyordu sanırım o yükselme, yine de daha iyi bilenler yazsın
Teşekkür ederim Dr sancin var dedi ama net bişey demedi ondan bende merak ediyorum sorun olurmu diye
Rica ederim, takip et canım sancı hissedersen ve sıklaşırsa doktora git bazıları nst de sancı görülmesine rağmen hissetmiyormuş
Teşekkür ederim evet oyleymis inşallah bı sorun olmaz
Rica ederim, takip et canım sancı hissedersen ve sıklaşırsa doktora git bazıları nst de sancı görülmesine rağmen hissetmiyormuş

Kızlar selamm benim miniklerim dün annelerine en güzel hediye olarak dünyaya gelmeyi seçtiler 🤗dün doğum yaptım normalde 3 Haziran a (37.haftamız) sezeryan günü almıştık ama onlar günlerini kendisi seçti, 33+6 da dünyaya geldiler biraz erken doğdukları için şu an küvezdeler ben bugün taburcu oldum sizlerin dualarına talibim bize de dua edin 🙏🏻

X