Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 100 49,0%
  • erkek

OY: 97 47,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    204
Birkaç gündür bende de ishal var. Doğuma hiç hazır değilim. 40.cı haftada doğum yapacağıma inandırmak istiyorum kendimi. Bugün 36+2 olduk. Kendimi ne zaman hazır hissedecem hiç bilmiyorum.
Bende hiç hazır hissetmeyecegiz doğum masasında bile belki benim burda ne işim var dicez 😅 ben derim yani gelin arabasında nikah kiyilmaya giderken ben böyle bir aydınlanma yaşamıştım napyorum ben ya diye onun gibi olcak buda sanırım 🤣bende 36+1 🥰💙

Finaller üni son sınıfım son sınavlarım.o kadar iyi ders oldu ki hamilelikte yaşadıklarım,doğumdan sonra resmen yeniden doğacağım.herşey güzel olacak inanıyorum
Her şey gerçekten çok güzel canım. Ben de yüksek lisans sürecindeyim. Tek başına hamileliği yürütmek bile zorken yanına bir de üniversite eklemişsin, tebrik ederim. Ama son düzlükler artık 🥰 Allah yardımcın olsun ve her şey olması gereken zamanda olsun inşallah 🤗

Şuanda çok yok gece iki türlüde vardı 😀😀 ayaklarm ve ellerimde şişiyo aksamları dahada ağırlaşıyorum gündüz pek bisey yok 🙃
Akşamları hafif benim de ayak bileklerimde şişme gibi birşey oluyor rahatsız edici değil ama sabah bakıyorum normale dönmüş oluyor gün boyu ayakta olunca vücutta ağırlaşıyor artık doğal olarak baskı yapıyor bence bileklere 🤗

Bende hiç hazır hissetmeyecegiz doğum masasında bile belki benim burda ne işim var dicez 😅 ben derim yani gelin arabasında nikah kiyilmaya giderken ben böyle bir aydınlanma yaşamıştım napyorum ben ya diye onun gibi olcak buda sanırım 🤣bende 36+1 🥰💙
Aramızda sadece 1 gün varmış 🤍 sağlıkla gelsin bebişlerimiz. Kucağımıza aldığımızda hazır hissedeceğiz sanırım 😂

X