Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 100 49,0%
  • erkek

OY: 97 47,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    204
Bugün 37+0 dik bizde. Son bir hafta diyorum ama nasip bakalım cuma günü kontrolde neler olacak.
Son günler gerçekten geçmek bilmiyor insan bu geçen haftalara hayret ediyor ya. Onca hafta geçti şu son bir hafta 10 gün geçmiyor 🙆
Evet son bir ay 9 aya bedel hep öyle oluyor😁

• Komik
Reactions: Jou
Birkaç gündür bende de ishal var. Doğuma hiç hazır değilim. 40.cı haftada doğum yapacağıma inandırmak istiyorum kendimi. Bugün 36+2 olduk. Kendimi ne zaman hazır hissedecem hiç bilmiyorum.
Doguma yakın da oluyor ama birebir dogumla bagdastırmayın lütfen. Bende mesela ara ara ishal oluyor ama bunun dogumla alakası olduğunu düşünmüyorum. Söyle olabilir 9 ay boyunca olmazsın son 2 hafta vs olursun. Çunku rahim iyice baskı yapıyor sindirim sistemi değişiyor olabilir ama hemen doguma baglamak mantıklı degil icinizi ferah tutun

Kızlar hastane için nasıl terlik almamız lazım,illa lohusa terliği olması şart mı?
Ay kızlar geleneklere baglı kalmayın 😁 kolay giyinip çıkarabileceğin dümdüz bi terlik yeterli. Lohusa terligi mi varmış ilk defa duydum😁 kaygan olmasın yeter

mesirmacunu mesirmacunu Yaseminnn günaydın; sezaryen sonrası bugün 3. günün olacak. Ayaklarımda karnımda ve kuyruk sokumu kısmımda aşırı ödem var. Sende de var mı? Artık psikolojik olarak bitik duruma geldim.
Benim ilk sezeryanımdan sonra banada olmuştu. Hamilelikte şişmemiştim doğumdan sonra davul oldu elim ayaklarım. Ama 1 hafta içinde geçti vücudum atamadı zor attı. Dolandım ettim geçti

X