Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    8
Kızlar ben dayanamadm acile gittim😁😁 şükür bebiş iyi yaaa
ayy yeminle senin acildeki ultrason bile iyiymiş ya benim bugünkü devlette çektirdiğim ultrasonu atsam şok olursunuz dur bak atayım hatta tüm kızlar görsünler arkadaşlar cihazdan cihaza çok değişiyor, bebeği küçük görenler geriden gelenler kalbi az duyanlar lütfen sakin olun kızlarımm

Eklentiler

• IMG_1964.jpeg
    IMG_1964.jpeg
    207,3 KB · Görüntüleme: 63
hafif mide bulantisi var bende. bir kac gun once bas donmesi ve kasik agrilari da vardi hafif, doktor dusuk tansiyon dedi bol sivi almami onerdi tansiyonum 9-6 cikti hep dusuk zaten hamilelikte biraz daha dusmus demekki. kalp atislarimi duyuyorum bazen dedim normal hamilelikte dedi. erkenim ben size gore 5+3um henuz
Oy daha minik 😍😍. Doktor ne derse yap kuzum bu belirtiler zamanla azalıyor inşalalh senin de tansiyon düzene girer

Hanımlar selamlar. Benim gibi hala gebeliğini saklayan var mı 😄 söyledinizmi hepiniz ?
Ben de aileme ve eşimin ailesine söyledim akrabalara söyletmiyorum. Bir de mecbur işyerine söyledim hemşireyim radyasyonlu ortamdayım. Akrabalara ne zaman söylemeyi düşünüyorsunuz 12 haftadan sonra mı kızlar

Kızlar kanalli Didim'de iltihap oluştu bir haftadir evde tuzlu suyla geçirmeye çalışıyorum ama bugün ceneme ve boğazıma yayılınca dayanyip dişçiye gittim bugün ilk defa ağrımaya başlamışti doktor iltihabı patlattı ordan akacak oltihap dedi antibiyotik yazdı ve çekilmesi gerek dedi iltihabı patlatmak ne kadar doğru ben çok korktum
Hamilelikte diş tedavisini yaptırın kendinize eziyet etmeyin diyorlar . Bence patlatması daha iyi iltihabın yayılmasındansa. Benimde zamanında oldu ama hamile falan değildim . Doktor iltihabın dağılması beklemeyelim patlatalım dedi. Ne bilim bana mantıklı geldi sadece antibiyotik bilmiyorum diş hekimine hamile olduğunu söylediysen kadın doğumcuna da sor . Onla ilerle canım ben hamilelikte her türlü ilacı doktora sorulması taraftarıyım

Ben de aileme ve eşimin ailesine söyledim akrabalara söyletmiyorum. Bir de mecbur işyerine söyledim hemşireyim radyasyonlu ortamdayım. Akrabalara ne zaman söylemeyi düşünüyorsunuz 12 haftadan sonra mı kızlar
Açıkçası benim iki kaybım var daha önce. Hala da söylemeyi düşünmüyorum. Kimsenin birşey dediği yokta bu gelinde çocuk tutmuyor denilmesinden korkuyorum . Diyen de yok niyeyse bazen eksik hissediyorum kendimi ondan şimdilik sizlerle aramda sır 😀😀

Açıkçası benim iki kaybım var daha önce. Hala da söylemeyi düşünmüyorum. Kimsenin birşey dediği yokta bu gelinde çocuk tutmuyor denilmesinden korkuyorum . Diyen de yok niyeyse bazen eksik hissediyorum kendimi ondan şimdilik sizlerle aramda sır 😀😀
Yaaa asla öyle düşünme eksik hissetmek ne demek, Allah vicdan eksikliği vermesin öyle konuşanlara. Haklısın iyice emin olmak istiyorsun ve yolumuz çok uzun :anneadayı: :emir_bebek:

Biz de sadece anne babalara söyledik ve çok gizli bir sır olduğunu tembihledik 😅 sizin kaç haftalık
11+3 cnm.
Allah bu prilam ı bulandan razı olsun çorba gördü midem günler sonra 🤦🏻‍♀️ 3 tane içiyorum acaba fazla mı dedim bir yandan da kullananlar nasıl içiyorsunuz?
Aynen ben de çok rahatladım bu ilaç sayesinde Allah’ın izniyle hayata döndüm resmen 🙏🏻Dr sabah aç iki dedi ama ben 1 tane alıyorum.
Ben kendiliğinden belli olana kadar söylemeyi düşünmüyorum.

Eksiklik falan öyle düşünme lütfen. Benimde çok kaybım oldu. Şöyle bir hadisdi sanırım; işlerinizin yolunda gitmesini istiyorsanız kimseye anlatmayın. gibi. Bundan öncesinde hep söyledim ama bu kez asla söylemem. Gittiği yere kadar gitsin.

Eksik neden hissediyorsun canım benimde iki kaybım var asla böyle düşünmedim bu iş nasip işi beceri işi değil ortalıkta o kadar saçma sapan insanlar anne olmuş ki çocukları sokağa salıveriyorlar onların herşeyi tastamam olduğu için mi çocukları var zamanı gelmemiş demek ki iki bebişimiz dünyaya gelememiş herşeyin hayırlısı olsun en güzeli en hayırlısı en sağlıklısı olsun hepimiz için 🙏🏻♥️

selam kızlar. Beni de alır mısın gruba nasipse kasım annesi olarak bende varım :KK36:

Şimdiye kadar yazamadım çünkü doktora görünmeden her şeyin yolunda olduğunu bilemeden yazmak istemedim. Tedavi sayesinde oldu benim. Öncesinde bir kızım var.
Dün gittik ilk kez doktora Son adet tarihine göre 9+2 ama ultrasonda 8+3 çıktı dr gayet iyi dedi.
İnşallah hepimiz sağlıkla kucaklarımıza alırız :anneadayı:
Hoşgeldin canım hayırlı mübarek olsun inşAllah, sat ve beklenen doğum tarihi nedir 🌹

Eksik hissetmek degilde aslinda bisi olursa acimi uasarken bide millete laf anlatmaya calismak gecmis olsun uzulme gibi cumleleri duymak yoruyor insani bende sirf bu yuzden anneme bile soylemedim

X