Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    9
Ahaaaa😀😀 ne dedin kız bak atlayıp gidecem şimdi😇😇
Günaydn balım, biraz ağrım var bebeğimi görmek istiyorum iyi mi dedim
Özel hastaneye gittim 1500 ü bayıldım ama gördüm sesini duydum:)
Fena olsun yavruma🙃

Kız her yer belli olmaya başlamış maşallah 😍 hareketini felan gördün mü 😍
Günaydn tatlm evet yaa aynen büyüyorlar bebeler ☺
Evet evt hareket ediyordu gördüm yerinde durmuyor😁😁

ayy yeminle senin acildeki ultrason bile iyiymiş ya benim bugünkü devlette çektirdiğim ultrasonu atsam şok olursunuz dur bak atayım hatta tüm kızlar görsünler arkadaşlar cihazdan cihaza çok değişiyor, bebeği küçük görenler geriden gelenler kalbi az duyanlar lütfen sakin olun kızlarımm
Bebeim iyiydi çünkü ben özele gittim devlete değil , ama cihazdan cihaza fark var sanrm bana 9 hafta 5 gün dedi
Aslnda 10.haftamdaym ben
Ama yine de şükür gördüm sesini duydum
Haklsn sakin olmak lazm aksam ki doktor da öyle dedi
9 ay böyle gecmez sakın ve rahat olmalsn dedi☺☺

Eksiklik falan öyle düşünme lütfen. Benimde çok kaybım oldu. Şöyle bir hadisdi sanırım; işlerinizin yolunda gitmesini istiyorsanız kimseye anlatmayın. gibi. Bundan öncesinde hep söyledim ama bu kez asla söylemem. Gittiği yere kadar gitsin.
Maşallah valla canm haklsn da
Biz yeni merak sanrm söyledik 😒

11+3 cnm.

Aynen ben de çok rahatladım bu ilaç sayesinde Allah’ın izniyle hayata döndüm resmen 🙏🏻Dr sabah aç iki dedi ama ben 1 tane alıyorum.

Ben kendiliğinden belli olana kadar söylemeyi düşünmüyorum.
Bende reçeteye göre içiyorum şuan gece yatmadan iki tane birde öğlen bir tane içiyorum %80 kesti diyebilirim yemek yedikten sonra biraz bulantı oluyo kısa süre oda buna şükür

Kızlar doktor vermedi ama bugün enfeksiyonum için ilaç alırken eczaneden omega 3 almak istedim dediğim gibi doktora sormadım henüz. Eczacı tavsiye etti, aranızda bunu kullanan var mı? Memnun olan? Ya da sizce sıkıntı yaratır mı kullanmam
bana da yazdı dpktorum ama 3.aydan snra başlamam istendi buna canım

Fena olsun yavruma🙃

Bebeim iyiydi çünkü ben özele gittim devlete değil , ama cihazdan cihaza fark var sanrm bana 9 hafta 5 gün dedi
Aslnda 10.haftamdaym ben
Maşallah ya çok güzel 😍
Evet cihaz farklı oluyor cidden ben iki hastaneye gidiyorum birisinde 1-2 gün ileride çıkarken birinde 1 gün geride çıkıyordu

Fena olsun yavruma🙃

Aslnda 10.haftamdaym ben
Gitmeklede iyi yapmışsın canım bence stres daha zarar. Kafama takıp günlerimi stresle geçireceğime bende parayı vermeyi tercih ederim şahsen 🥰

Maşallah ya çok güzel 😍
Evet cihaz farklı oluyor cidden ben iki hastaneye gidiyorum birisinde 1-2 gün ileride çıkarken birinde 1 gün geride çıkıyordu

Gitmeklede iyi yapmışsın canım bence stres daha zarar. Kafama takıp günlerimi stresle geçireceğime bende parayı vermeyi tercih ederim şahsen 🥰
Evet balım cihazdan cihaza farkediyor
Aslnda tek birinle ilerlemek lazım ama biz biraz sabırsız anneleriz sanrm☺☺

evet arkadaşlar bugün doktor güzel muayene etti başka doktora gittim
dedi ki gelişmemiş istediğimiz durumda değiller
değiller derken ikizlermiş yine de 1 hafta bekleyelim dedi
kalp atışları duyulursa almayız duyulmazsa kürtaj yaparız artık dedi hayırlısı bakalım

Valla benim devam ediyor 3 gün önce gittim her şey yolundaydı inşallah sağlıklı kucağımza alırız. Sonucu yaz hadi hayırlı haberler 💜
bnmde başta lekelenme vardi doktor ultrasonda bişi göremedi bi hafta önce dün gittim kanama alanı var dedi bol istirahat dinlen dedi hiç belli olmmuyo her an nolacaği canım lekelenme varsa her hafta git erkenden önlem alinir en azından

kalp atışları duyulursa almayız duyulmazsa kürtaj yaparız artık dedi hayırlısı bakalım
Yaa tedavi ile falan mı olmuştu inşallah duyulur sağlıkla ilerler gebeliğin canım çok geçmiş olsun

Canım benim ikizler geç gelişiyor . Bazen kalp atışları 9/10. Haftada duyuluyor tam emin olmadan kürtaj olma. Sağlıkla doğsunlar inşallah haftaya hayırlı haberini alalım. Onlarla konuş sizi sabırsızlıkla bekliyoruz sizi çok seviyoruz de ben buna çok inanıyorum 😊

Canım benim ikizler geç gelişiyor . Bazen kalp atışları 9/10. Haftada duyuluyor tam emin olmadan kürtaj olma. Sağlıkla doğsunlar inşallah haftaya hayırlı haberini alalım. Onlarla konuş sizi sabırsızlıkla bekliyoruz sizi çok seviyoruz de ben buna çok inanıyorum 😊
çok teşekkür ederim güzel yorumun için
inş dediğiniz gibi olur Rabbim sağlıcakla ikisini de kucağıma almayı nasip eder inş

Yaa tedavi ile falan mı olmuştu inşallah duyulur sağlıkla ilerler gebeliğin canım çok geçmiş olsun
çok teşekkürler hayır tedavi falan yok hatta
istediğimiz bir durumda değildi yıllarca değişik şekillerde korundum
artık ta yaş ilerlediği için boşlamıştık nasıl olsa artık olmaz diye yaş 43

kizlar ben bir onceki hamelileligimde 5. ayimda detayli ultrasondan sonra soylemistim herkese. sadece kendi anneme 3. ayda soyledim panaroma nifty testi sonucunu alinca. pandemi donemiydi zaten kimse kimseyi gormuyordu. oncesinde ikisi kimyasal gebelik biri kurtaj olmak uzere 3 tane dusugum vardi ve boyle bir karar almistim iyi de oldu. Simdi de 3. ayin sonunda soylicem herkese

X