Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    9
Bir arkdas bu grupta 25mm de bebegi ve kalp atisini duymus. Beta degerimizin sanirim duzgun yukseliyor olmasi gerekiyor. Bugun benim beta degerime bakildi iki gun sonrayla kiyaslanacak . Dususe gecmisse zaten sonu bellidir ..insallah oyle bisey olmaz. Umudunu kaybetme canim.allah buyuk. eylemsevcan eylemsevcan

ay ne kötü kalpliler ya , insanın başına gelmese bile tarifsiz bir acı yani hep sana oluyor ne demek . düşüncesizler. ay çok sinirlendim :)
çok haklısınız ben 2011 yılında kızımı doğurduğumda emmedi
direk küveze aldılar 1 hafta küvezde tuttular serumla beslediler
doktor bide herşeye hazırlıklı olun dedi
sanki ölecekmiş gibi tövbe tövbeee
yataklara düştüm ağlıyorum ağlıyorum doğmuş bebek yani düşünün arayan arayana birde haırlı olsuna arıyorlar durumdan haberleri yok
artık o kadar kötü oldumki tel, balkona koydum sesini kısıp görmeyim diye de
ne tellere cevap verdim ne eve gelenlere yatak odasından hiç çıkmadım
meğer doktor eşime gıcık olmuş ondan yapmış
küveze giderken emmiyo diye eşime kağıt imzalatırken sorumluluk kabul etmiyoruz diye
eşimde siz etmiyorsanız kim edecek ya bişey olursa yavrucağa hesabını kimden soracaz dedmiş senmisin diyen
inatla 1 hafta beklettiler bize de ölecek havası estirdiler
sonra pat diye aradılar beni
kızınız taburcu diye nasıl havalara uçtuk anlatamam şimdi 13 yaşında
yani bzen insan kimseyle muhatap olmak istemiyor en doğrusu kimseye bişrey dememek

yataklara düştüm ağlıyorum ağlıyorum doğmuş bebek yani düşünün arayan arayana birde haırlı olsuna arıyorlar durumdan haberleri yok
küveze giderken emmiyo diye eşime kağıt imzalatırken sorumluluk kabul etmiyoruz diye
eşimde siz etmiyorsanız kim edecek ya bişey olursa yavrucağa hesabını kimden soracaz dedmiş senmisin diyen
yani bzen insan kimseyle muhatap olmak istemiyor en doğrusu kimseye bişrey dememek
Bak canim bir arkdasimiz bu yorumu yzmis.

Kese boyum 16 mm iken görünmemişti ve yolk vardı. 25mm olana kadar herhangi bir müdahalede bulunmuyorlar canım merak etme benim 7+5 te göründü 🙏🏼

Cok var bu sekilde bize umut olsun insallah bzimde oyle olcak:)

Bak canim bir arkdasimiz bu yorumu yzmis.

Kese boyum 16 mm iken görünmemişti ve yolk vardı. 25mm olana kadar herhangi bir müdahalede bulunmuyorlar canım merak etme benim 7+5 te göründü 🙏🏼

Cok var bu sekilde bize umut olsun insallah bzimde oyle olcak:)
Ay inş yaa çok isterim sonradan sonraya geldiler ama başım gözüm üstüne
sağlıcakla doğurabliriz inş çok isityorum

ay Allah doktorunda insan olanını versin gıcıklığına böyle bir şey yapılır mı ? Allah bağışlamış kızçeyi <3
o üzgün zamanlarda insanın kendi derdi kendine yetiyor birde insanların bitmek bilmeyen tavsiyelerine maruz kalıyoruz , ne kadar geç öğrensinler o kadar iyi

Ay inş yaa çok isterim sonradan sonraya geldiler ama başım gözüm üstüne
sağlıcakla doğurabliriz inş çok isityorum
İnsallah rabbim yuzumuzu guldursun ya bana ne demeli 4tup denemesi 3 asilama tam 13 yildir ugrasiyorum. Olmadi hicbiri. Smdi ise normal yolla bebegim geldi dedim ama gelen sadece keseymis:) allah buyuk insallah bebegimizde olusur icinde..

Valla kuşum anlıyorsun kimin ne niyetle söylediğini. Eşimin akrabaları benim aileme ve bana göre çok muhafazakarlar. Bebeğimin kalbi durmuş arife günü kürtaj olmuşum bayramın 1. günü hastaneden çıkmışım bir arandım Allaha yönel oruç tutuyor musun bilmiyorum ama oruç tut namaz kıl günaha girme Allahtan iste çok geziyorsunuz hamilelikte iyi değil dedi. Bunu diyen de eşimin halası. Yani ben tabii ki rabbimden istiyorum başıma onlarca kötü hastalık geldi gıkım çıkmadı elbet bitecek bu benim sınavım diye dualar ederek sabrederek bekledim. O yüzden her geçmiş olsun aranması aynı değil maalesef. Allah herkesin gönlüne yüreğine göre versin ıslah etsin bu tarz kişileri
Ayyy deme öyle mi dediler😞😞
Kusura bakma balımm ben öyle sanmamıştm yazık yaa gercekten
Allah'ım herkesin içine merhamet hoşgörü versin

Kızlar az önce adet kanaması gibi kan ve parça geldi. Progestran kullanıyorum,dün kontrolümde çok iyiydi. Doktoruma ulaşamadım öncesinde hep kahverengi lekelenmeler yaşamıştım. Yoktur dimi bişey :KK43:( onu görünce bir de tansiyon düşüklüğü baş dönmesi bulantı da yaşadım

Allahım iyi insanlarla karşılaştırsın o doktorun size o bir haftayı yaşatma hakkı var mı ya . Neymiş gıcık olmuşmuş 🤨

Kizlar merhaba Aralık anneleri grubundaki ama sizi de takip ediyordum bugün doktora gittim sata göre 6+3 ultrasona göre 6+0 gözüktü bebek kalp atışını da duyduk dakikada 106 atıyor dedi. 1 hafta sonra tekrar gel dedi. Eve gelince aklıma takıldı acaba kalp atisi düşük falan da ondan mı beni haftaya tekrar cagirdi. Lütfen bilgisi olan varsa bana kalp atisi hızıyla ilgili aciklik getirebilir mi bu grupta herkes kalp atisini duyduğu için xaha bilgilisniz diye bu gruba sormak istedim

Hadi yaa deme yazıklar olsun onlara birde sağlık calışanı olacaklar 😡😡

Kizlar merhaba Aralık anneleri grubundaki ama sizi de takip ediyordum bugün doktora gittim sata göre 6+3 ultrasona göre 6+0 gözüktü bebek kalp atışını da duyduk dakikada 106 atıyor dedi. 1 hafta sonra tekrar gel dedi. Eve gelince aklıma takıldı acaba kalp atisi düşük falan da ondan mı beni haftaya tekrar cagirdi. Lütfen bilgisi olan varsa bana kalp atisi hızıyla ilgili aciklik getirebilir mi
Selam canmm ilk haftalar da sık cağırıyor doktorlar merak etme. Sana yine ne kadar attığı söylenmiş, bana hiç söylemedi doktorumm

Kızlar az önce adet kanaması gibi kan ve parça geldi. Progestran kullanıyorum,dün kontrolümde çok iyiydi. Doktoruma ulaşamadım öncesinde hep kahverengi lekelenmeler yaşamıştım. Yoktur dimi bişey :KK43:( onu görünce bir de tansiyon düşüklüğü baş dönmesi bulantı da yaşadım
Bence acile git canm doktorun aramasını bekleme için rahat etsin

İnsallah rabbim yuzumuzu guldursun ya bana ne demeli 4tup denemesi 3 asilama tam 13 yildir ugrasiyorum. Olmadi hicbiri. Smdi ise normal yolla bebegim geldi dedim ama gelen sadece keseymis:) allah buyuk insallah bebegimizde olusur icinde..
Canım beni yanlış anlama da çok negatif düşünüyorsun . Allahım sana o kadar tedaviden sonra mucize göndermiş . Kötü düşünüp bebişini korkutma kız. Zaten Şuan senin durumun aksi bir durum değil ki normal süreç. Üzülecek dertlenecek durum yok. Canını boşuna sıkıyorsun . Vala senin için üzülüyorum çünkü yaşaman gereken sevinci yaşayamıyorsun . Bebeği de korkutuyorsun . Onla konuş anneciğim seni bekliyorum hadi hemen büyü de. Canım vala senin haftana göre kese de yolk sacta çok normal. Zaten bebeğin gözükmemesi de normal . Lütfen boşa üzülüp kötüyü düşünüp durma kendini yıpratma boş yere.

Canım kaç haftalıksın.kötü düşünme ama bir acile git gerekirse fitil yada iğne yapıyorlar . Sok oldugundandır o baş dönmesi falan

Kizlar merhaba Aralık anneleri grubundaki ama sizi de takip ediyordum bugün doktora gittim sata göre 6+3 ultrasona göre 6+0 gözüktü bebek kalp atışını da duyduk dakikada 106 atıyor dedi. 1 hafta sonra tekrar gel dedi. Eve gelince aklıma takıldı acaba kalp atisi düşük falan da ondan mı beni haftaya tekrar cagirdi. Lütfen bilgisi olan varsa bana kalp atisi hızıyla ilgili aciklik getirebilir mi bu grupta herkes kalp atisini duyduğu için xaha bilgilisniz diye bu gruba sormak istedim
Canım bende 5+6 da 110 şu. Çok fark yok ben de hemen ertesi hafta çağırdı. Bu haftalarda çok sık çağırıyorlar takip etmek amaçlı.

Canım bende 5+6 da 110 şu. Çok fark yok ben de hemen ertesi hafta çağırdı. Bu haftalarda çok sık çağırıyorlar takip etmek amaçlı.
Tekrar gittiniz mi bir sorun yoktur inşallah. Evet aslında kalp atisi yeni oluşuyor ama zihnime anlatamiyorum Kötü bi geçmişim olduğu icin sanki her olay panik yapmam gereken birseymis gibi oluyor

X