Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    19
Düşük yapıyorum. Olmadı
Merve çok geçmiş olsun çok üzgünüm başınız sağ olsun 😔 Umarım çok kısa sürede toparlarsın kendini. Rabbim ferahlık versin yüreğinize. İlişkiyle alakalı bir şey olduğunu düşünmüyorum düşüğe engel değil. Kendini sakın suçlama ilişki oldu da düştü diye sakın düşünme.

Aynen dün herşey iyiydi ne oldu ki yaa😞😞
Yani genelde gördüğümüz kadarıyla düşük olacaksa bi önceden küçükte olsa olumsuz giden birşey oluyor. Lekelenmeyi olumsuz birşey olarak görmüyorum çoğu kişi yaşayabiliyor çünkü. O yüzden hiç bir sorun olmayıp böyle olması beni şaşırttı

I irmakyyy canım dün sipariş vermiştim ya takviyeyi bugün sabah elime ulaştı. Adamlar baya hızlı maşallah. Tarım gıda bakanlığından sorgulattım çok şükür orijinalmiş

Arkadaşlar bugün ınstagramda denk geldim bir doktordan, cinsiyet için ultrasona bakan arkadaşlara belki fikir olabilir bilemedim. Sizle paylaşmak istedim hemen 😂

Eklentiler

• IMG_0910.jpeg
    IMG_0910.jpeg
    66,1 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_0909.jpeg
    IMG_0909.jpeg
    51,3 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_0908.jpeg
    IMG_0908.jpeg
    67,7 KB · Görüntüleme: 43
Düşük yapıyorum. Olmadı
Merve çok çok üzüldüm, kanama olaylarını yazdığından beri hep dua etmiştim sana. Allah sana sabrını versin yardımcı olsun arkadaşım gerçekten üzüldüm. Peki sebep ne dedi doktor yani kanama alanı yok ama kanama vardı sanırım, hani ilişki bir şeyi mi tetiklemiş acaba. Açıklama ne oldu?

X