Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    127
Kizlar yine migrenim tuttu bugun 4 parol ictim etki etmedi. Vicks ile basima masaj yapsam olur mu. Yengem hamileyken sürekli vicks yerdi bir zararı olmadi

Bişi
Kizlar yine migrenim tuttu bugun 4 parol ictim etki etmedi. Vicks ile basima masaj yapsam olur mu. Yengem hamileyken sürekli vicks yerdi bir zararı olmadi
Bişi olmaz canım benim inşallah geçer migren bende de var seni çok iyi anlıyorum karanlık odaya geçip uyumaya çalış dicem ama 🤕

Merhaba.. bugün özelden doktor görüşmem vardı.. karşılıklı çok memnun kaldık, ve inşallah herşey güzel giderse onunla doğum planlayacağız. Hastaneyide çok beğendim. Doğum paketi anlaşmamızı yapıp geldik bakalım. Muayene ücreti gittiğim doktorun 2800 müş. Paket daha avantajlı geldi bize eşimle.. 55.000 tl ye herşey dahil paket yaptık. Hastane Ankara Tobb etü, doktor doç. Dr Ümit Korucuoğlu. Bütün endişelerimi kucaklayan naif, ilgili bir doktor, zaten epeydir takip ediyordum kendisini. Enerjimiz de tuttu açıkcası.. iş gereği Balıkesirdeyim ben ama eşim ankarada burdada evimiz var. Onun için Balıkesiri hiç düşünmedim bile doğum için. İki hafta sonra kontrole çağırdı.. tavsiyeleri ile motive etti.. bebeğimin kalp atışlarını dinletti.. bu arada dün devlet hastanesinde 6+2 demişti ultrasona göre, ama bugün 7+2 dedi. Gayet güzel, herşey yolunda dedi. Yeni fotomuzu verdi☺️
Merhabalar Ümit Bey aklımda olan doktordan biri süreciniz nasıl geçiyor bilgi verebilir misiniz?

Canısı ben de 3 kilo aldım ama progestan hem fitil hem iğne kullandım o kadar onlar yaptı başta kiloyu bıraktıktan sonra daha az aldım 🥹
Ben de hala kullanıyorum fitil. Akşamları 2 tane. 13 Mayısta 17. Hafta randevum var belki bıraktırır. Bir de ben yumurta toplama sürecinde başladım vitamine hiç bıraktırmadı. Çok uzun zamandır vitamin de alıyorum. Bu 2 hafta kilo almazsam çok iyi gidiyor olcam sanırım🥰

Yaaa ayy ne zamana kadar yatacaksınız 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
İlk kanama alanını atlattıktan sonra yarım saat yürüyüş yapmaya ve ufak işlerimi yapmaya başladım ama maalesef sonra daha büyük bir alan olarak tekrarladı ve plasentanın hemen altındaydı. Geçen haftaki kontrolde doktor minicik bir kanama alanının hâla var olduğunu ve dinlenmeye devam etmem gerektiğini söyledi. Pazartesi kontrole gideceğim bakalım ☺ Umarım geçer ve bir daha tekrarlamaz. 🙏🏻 Gebelikten önce de biraz kilo alsan iyi olur derlerdi ama alamıyordum. Şimdi hepsini tamamlamış hatta aşmış oldum 😅

X