2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    290
Aktif emzirip regl olan var mı ben 2.5 ay sonunda regl oldum herkes ay çok erken olmuşsun sütün mü azaldı demeye başladı zaten süt olayını hala aşamadım bol su içip, protein ağırlıklı beslenmeme, solgar ve bestlak kullanmama, düzenli sağmama rağmen 30 40 cc anca çıkarıyorum mecbur mama da veriyorum tam benim bebeğimin de rızkı bu kadarmış diye kabulleniyorum sonra gereksiz yorumlar geliyo başa dönüyorum
Ben 40ım çıktığı gibi adet oldum sütümde bir değişiklik yok

Süt işi nasip işi demişler bir yerde okudum.Ben oğlumu 2 buçuk ay güç bela emzirdim.Daha sonra da meme reddi oldu ardından da sütüm kesildi.Başta çok üzüldüm neden anne sütü almıyor diye.Sonra kabullendim baktım gördüm ki mama ile büyüyen sağlıklı olan çocuklar da var.Çok şükür ki karnı doyuyor, sağlığı da keyfi de yerinde.😀
Esınız sızı suclıyormu

Herseyı kafaya ri takmışım stres yapmısım sütüm yokmuş sımdı bıle öyle dedı tüm sagdım bebe hıc emmedı çıkan 15 cc

Merhaba anneler rotavirus ve menenjit aşıları hangi aylarda yapılacak bilgisi veya elinde tablosu filan olursa paylaşabilir mi? Gittigim cocuk doktorları o kadar aceleci ki aklıma gelip sormayı bile unutuyorum 😔

Merhaba anneler rotavirus ve menenjit aşıları hangi aylarda yapılacak bilgisi veya elinde tablosu filan olursa paylaşabilir mi? Gittigim cocuk doktorları o kadar aceleci ki aklıma gelip sormayı bile unutuyorum 😔
Rotarix 3 4
Bexero 3 5 13
Nimetix 7 15 ama ben nimerixi 13. Ayda tek doz yaptırmayı düşünüyorum

Eklentiler

• 6d4d125a-9756-4719-98c6-0b3603da4f04.jpeg
    6d4d125a-9756-4719-98c6-0b3603da4f04.jpeg
    64 KB · Görüntüleme: 28
X