Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    65
Daha 9 haftalık ama yani erkenden göbeğim var anlamadım valla bu işi
Benimde tam bugün 9 haftalık aynı göbek bende de var hamile kaldıktan sonra benkadar mide bulantısı olsa da kussam da 2 kilo aldım bile ama ben karbonhidratın önüne geçemiyorum tatlı yemiyorum hiç sevmiyorum hatta ama meyve ekşi ne varsa yiyorum

Aynı durumdayım bende saçma bi şekilde 2 kilo aldım ama çok yemiyorum veya zararlı şeyler yemiyorum ona rağmen çok şiştim hiç anlamadım niye böyle oluyo göbeğimi görseniz 4 aylık gibi

Benim göğüsler vs de büyüdü gözle görülür şekilde bence ordan da kilo geldi bana

Aynı durumdayım bende saçma bi şekilde 2 kilo aldım ama çok yemiyorum veya zararlı şeyler yemiyorum ona rağmen çok şiştim hiç anlamadım niye böyle oluyo göbeğimi görseniz 4 aylık gibi
Keşke göbeğimi atma şansım olsa bende aynı durumdayım akşamları bir parça ekmek yemiyorum ama öyle bir şişiyorum ki bir bardak çay bile içemiyorum

Benim göğüsler vs de büyüdü gözle görülür şekilde bence ordan da kilo geldi bana
Benim de göğüslerim çok büyüdü 75 takıyordum şimdi asla takamıyorum pentiden telsiz sütyen aldım onunla rahat ediyorum biraz karnımda şiş gergin sanki hep gaz var gibi bende hamile kalmadan önce hafif göbek vardı

Tül çorap giyiyorum bazen etekle lastiği karnımı acıttı göbeğimden dolayı hamile çorabı alıcam

Amin canım çok teşekkür ederim vallahi tek temennim gerçekten sağlıklı şekilde gelmesi Maalesef insan konduramaz da nasıl benim öz annem kök ailem böyle olabilir böyle yapabilir diye ona da çok görmüyorum ama dengeyi de her zaman ayarlamak lazım. İnşallah daha iyi olur bundan sonra belli ki bizim de bunu yaşamamız gerekiyormuş

Bayadır okuyamıyordum mesajları neler konuşulmuş süpersiniz arkadaşlar. Ben 13. Haftadayım, 11+5 te cinsiyeti kıza benzetmişti dr kendimi ona hazırlamıyorum daha çok küçüktü belki yanılmıştır diye. Hayırlısı midem tuhaf, dokunmaz dediğim şeyler dokunuyor bulantı reflü azalacak derken arttı kendimi tutmayıp sürekli çıkardığım için mi böyle oldu diyorum okulda tuvalette gem çıkardım hem ağladım beslenme olarak dikkat edemiyorum o yüzden umarım tez zamanda rahatlar keyfini çıkarırız hamileliğin. Dayanamadım bulantı ve yanma ilacı aldım ben de içecegim ama prilam gece aç karnına iki tablet demiş siz nasıl kullanıyorsunuz bunu

Kimseye de hakkını helal etme bence yada içinden et dile getirme canm üzmesinler seni de öyle yada böyle eşin dur demedikçe devam eder
kızlar beşik olarak ne düşünüyorsunuz ben böyle bir şey düşünüyorum ama kullanışlı olur mu bilemiyorum. tecrübesi olanlr sizi sahneye alalım aydınlatın
Park yatak derim net

Terbiyesiz kadın ya. Nasıl yapabiliyor böyle bir şeyi.birde mutlu oluyor. Allah sabır versin çiçeğim. Gerçekten cahil insanla ugraşmak çok zor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…