Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    58
Canım iyi niyetli düşününce herkes aynı bakacakmış gibi geliyor bize. Aslında onlarda öğrendiklerini gördüklerini uyguluyor bize, üzdüklerinin yada had aştıklarının farkında olduklarını sanmıyorum. Çünkü kimse kasti birini üzmek isteyecek kadar kötü değildir diye düşünüyorum 🤷
Ya bende iyi niyetli olduklarını kendince fikir vermeye çalıştıklarını anlıyorum fakat aman senin bebeğin de aynı şu kalbi duran kişinin bebeği gibi olmasın demekte bilmiyorum insan bunu isteyerek söylemez ama kötüyü çağırmakta bilmiyorum o bana bunu söylediği günden beri tuhaf rüyalar görüyorum Allah korusun diyorum ama yüzlerini göresim gelmiyor artık

Kızlar selam doktor bana almoni diye bir multivitamin söyledi ama daha önce hiç kimseden duymadım.sizler hangisini kullanıyorsunuz önerirsiniz.bu vitamin kullanan var mı aranızda
Bana doktorum regenesis max verdi. Almoniyi ilk defa duydum baktım şimdi içerikleri yakın hep omega 3 ve vitaminler var

Ya bende iyi niyetli olduklarını kendince fikir vermeye çalıştıklarını anlıyorum fakat aman senin bebeğin de aynı şu kalbi duran kişinin bebeği gibi olmasın demekte bilmiyorum insan bunu isteyerek söylemez ama kötüyü çağırmakta bilmiyorum o bana bunu söylediği günden beri tuhaf rüyalar görüyorum Allah korusun diyorum ama yüzlerini göresim gelmiyor artık
Yani hamileyi geçtim bu normal insana bile söylenmez diye düşünüyorum. Sana iyi gelmeyen kişilerde uzak durmak bu süreçte en güzeli

bende zeytinyağlı fasulye aşerdim :))
Ay bizim istanbul usulü sekerli bol sogan ve domatesli yaparız .
Alışveriş planları başlamış sizlerde ben daha kimseye söylemedim bile hamileliğimi 🤭
valla ben de kimseye söylemedim bir benim annem bir de kayınvaldem biliyor sıkı sıkı tembihledim annem nerdeyse catlıcak artık babama söyleyememekten😀 12den sonra söylerim ama artık

Daha yeni bio oil aldm canm beğendiğim bi marka vardı cok pahalı 3 bin olmuş
Birde birr arkadaş o kremle bile arkadaşm çatladı deyince
Bio oil aldm bebeğim
Ya aslında o krem 3000 tl felan diil de karaborsaya düşmüş elinde kalanlar ne tuttururlarsa fiyat koymuş 4000e bile gördüm ya

Merhaba kızlar MaşaAllah çok güzel mesajlar var, daim olsun sevinçlerimiz🤍15 haftalık olduk 😍bir süredir giremedim bende bayağı bi rahatsızlık, talihsiz olay yaşadım biraz korktuk ama iyiyiz çok şükür 😇 1 haftadır grip geçiriyorum ama ne grip öksür öksür çocuğum artık tepki vermeye başladı inanır mısınız😅 dün gece 2 defa arka arkaya öksürdüm ve üst üste resmen 3er defa tekmesini hissettim, yeter anne dermişçesine🫣🥲
Şimdi mesajları okudum yaşayanlar var belirtmek istedim 12. Haftamdan itibaren kasıklarımda ve kuyruk sokumu bölgemde ağrılarım var benimde, geçen hafta öğrencim(4yaş) karnıma yavrumun olduğu bölgeye bir yumruk attı çok fazla korktum ve canım acıdı. O sırada böbrek ağrımda vardı doktora gittim kendini çok kasmışsın dedi. Genel olarak ağrıların çok normal, kanama vs olmadığı sürece korkulacak bir şey yok dedi🌺 hamdolsun bir sıkıntı olmadı ama korkumu anlatamam sizlere, yavrum resmen sol tarafımda toplandı o kadar okşadım ki gevşesin diye bir süre sonra düzeldi 🥹 o kadar gelişme oluyor ki her gün hangi birini yazayım bilemedim 🥲

Hanımlar 11. Haftaya kadar cidden hep sağlıklı ve düzenli beslendim ve toplamda 1-1.5 gibi bir kilo da geldi maalesef ama, son bir haftadır canım çok fazla McDonald’s, hamburger, patates vs çekiyor.bir kere gidip nefsim körelsin diye küçük bir tane yedim ama bugünde aklımda sürekli o var sabahtan beri, iş çıkışı gidip yemek istiyorum 😢 Niye böyle oldu ki ya :KK43:( varmı böyle zararlı şeyleri canı isteyen veya yiyen ? Doktor da yeme, kilo alma demişti halbuki…

Selam kızlar. Yurt dışında yaşıyorum. Bende bugün itibariyle 13+3 haftalığım. Pazartesi kontrolüm vardı. İkili test için kan verdim haftaya cinsiyetin de bu sonuçlarla belli olacağını söyledi. Ama tabiki çok merak ediyoruz. Resimden ve keseye göre cinsiyet tahmini yapabilir misiniz kızlar rica etsem?

Eklentiler

• IMG_0140.jpeg
    IMG_0140.jpeg
    76,8 KB · Görüntüleme: 53
  • IMG_0141.jpeg
    IMG_0141.jpeg
    66,2 KB · Görüntüleme: 48
Merhaba kızlar beşik konusu konsuulmus ben bebeklerime oda yapmayı istiyorum evim müsait kendi yatak odama da bunu düşündüm ama kararsızım kısa zaman mi kullanilir toplam 18 kg taşıma kapasitesi var diyor siz ne düşünüyorsunuz geçen ebebekte indirimdeydi annemler falan daha erken dedi almadım alsamiydim acaba 🤔

Eklentiler

• IMG_20240508_163801.jpg
    IMG_20240508_163801.jpg
    81,2 KB · Görüntüleme: 44
Ya aslında o krem 3000 tl felan diil de karaborsaya düşmüş elinde kalanlar ne tuttururlarsa fiyat koymuş 4000e bile gördüm ya
Lierac değil mi bende almayı düşündüm ama gerçekten çok pahalı ona okadar para vermem hemde 200 ml 1 kutu da yetmez onun yerine o parayi bebislerime harcarim ben yağ düşünüyorum ama vücudum killanmaya çok müsait gobegimdeki ayva tüylerini kalinlastirir diye yağdan da korkuyorum

Hanımlar 11. Haftaya kadar cidden hep sağlıklı ve düzenli beslendim ve toplamda 1-1.5 gibi bir kilo da geldi maalesef ama, son bir haftadır canım çok fazla McDonald’s, hamburger, patates vs çekiyor.bir kere gidip nefsim körelsin diye küçük bir tane yedim ama bugünde aklımda sürekli o var sabahtan beri, iş çıkışı gidip yemek istiyorum 😢 Niye böyle oldu ki ya :KK43:( varmı böyle zararlı şeyleri canı isteyen veya yiyen ? Doktor da yeme, kilo alma demişti halbuki…
Geçen benim de canım istedi ama ben kendim evde yaptım canım çokta güzel olmuştu ama bende kısır yiyorum içim dışım bulgur oldu 😀

Maalesef aynı durum bende de var yani sağlıklı hiçbirşey yiyemiyorum aksi gibi canım böyle şeyler istiyor 🫠 yani doktorum çok tavsiye etmese de şuan yediklerin onu çok etkilemiyor kendini çok sıkma az miktarda ye demişti 🥲

Bugün doktor kontrolünden hemen sonra son kez bir keşif yapıp yazacağım size 🌸 Emin olmak için. Cybex twist harika bir model ama çok pahalı ya. 😔 Bende baştan hep bu tarz ürünlere bakıyordum ama sonrasında gerek olmadığını düşündüm inanın daha uyguna güzel modeller var. Ama tabikide siz bilirsiniz🐣🍀
Haber bekliyorum o zaman sizden ☺️

Evet yaa 😍😍 gidecek o göbüş doğumdan sonra takılma sen hiç 😍
Aynen balm çok haklsn tek derdimiz bu olsun
He kızz kafayı yemişler yaa
Benim göbek çevrem değil de göğüslerim, özellikle de sol göğsüm, çok kaşınıyor. Kaşımamak için çok zor tutuyorum kendimi 🥺 sizde varmı göğüslerde kaşıntı?
Yok kuzu benim arada göbüş kaşınıyor

X