Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    57
Merhaba kızlar hepinizden ayrı ayrı dua istiyorum dün yoğun kanamam oldu acilde baktılar içerde büyük olan bebeğimin üstünde kanama alanı oluşmuş ense kalınlığı ve burun kemiği ölçümü için perinatolojiye bu güne randevu almıştım iyiki almışım 12 buçukta randevum var okadar korkuyorum ki kötü birşey olmasından ne olur dua edin önemli birşey olmasın 12 haftalık olduk kaybetmekten çok korkuyorum dün ilk defa acildeki ultrasonda hareketlerini gördüm kaybetmek istemiyorum bebeklerimi 🥺🥺🥺
Canmm Rabb'im biran önce sana şifa versin bebeciklerini de korusun inşallah bişey olmayacak içini ferah tutmaya çalış🙏🙏

Günaydın can anneler ♥️ bugün sağlık ocağına gittim beni ayda bir çağırıyor hemşire. Bir sonraki gelişinde tetanoz yapacağız dedi sizede denildi mi böyle birşey ?
Vala cnm beni çağıran yok 🫢 ama yanlış hatırlamıyorsam 16. Haftada aşı oluyor demişti ben sorduğumda

Ooo memleketlim 🤩🤩 evet bursadaym canm bende medicana ya gidiyorum
Emre bey iyidir adını duydum
Hmm haklısn aslnda süreç nasıl ilerlerse ona göre davranmak lazım
Senin fetal dna sonuç ne zmn cıkacak
Pazartesi verdim kanı 1 hafta 10 günü bulur dediler canım. Merakla bekliyoruz valla günler geçmeyecek belli oldu 😅

selam kızlar.
Baştan beri süren mide bulantılarım yeni yeni geçmeye başladı. İnşallah geri gelmez.
Dün doktor kontrolümüz vardı ikili test yaptı bir haftaya çıkacak sonuç. İnşallah hepimizin temiz çıkar. Ultrasonda o kadar hareketliydi ki doktor yandınız çıkıncada böyle olursa dedi :-)
Cinsiyetini de kesin değil ama çıkıntı göremiyorum kız gibi sanki dedi:KK36: sağlıkla gelsinler inşallah 🙏

selam kızlar.
Baştan beri süren mide bulantılarım yeni yeni geçmeye başladı. İnşallah geri gelmez.
Dün doktor kontrolümüz vardı ikili test yaptı bir haftaya çıkacak sonuç. İnşallah hepimizin temiz çıkar. Ultrasonda o kadar hareketliydi ki doktor yandınız çıkıncada böyle olursa dedi :-)
Cinsiyetini de kesin değil ama çıkıntı göremiyorum kız gibi sanki dedi:KK36: sağlıkla gelsinler inşallah 🙏
Kaçıncı haftada dedi canım ?

Aşılar 20. Haftada yapılıyor dediler bana canım. Asilarla ilgili aklımı çok karıştırdılar. Yaptırma diyen çok kişi var napcam bilmiyorum. Kızlar siz aşıları yaptıracak mısınız sizinde düşüncelerinizi öğrenebilir miyim
Ben tüm aşıları yaptıracağım kendimde çocuğa da kızımda bunkonıda çok hassastım yaptırayım mı bilmem ne hep araştırıp kafam kafam karışırdı sonra kızım bir roto ve adene virüs oldu o kadar pişman oldum ki aşı yapmadığıma özel ve diğer bütün aşıları yapacağım

Merhaba kızlar hepinizden ayrı ayrı dua istiyorum dün yoğun kanamam oldu acilde baktılar içerde büyük olan bebeğimin üstünde kanama alanı oluşmuş ense kalınlığı ve burun kemiği ölçümü için perinatolojiye bu güne randevu almıştım iyiki almışım 12 buçukta randevum var okadar korkuyorum ki kötü birşey olmasından ne olur dua edin önemli birşey olmasın 12 haftalık olduk kaybetmekten çok korkuyorum dün ilk defa acildeki ultrasonda hareketlerini gördüm kaybetmek istemiyorum bebeklerimi 🥺🥺🥺
Çok geçmiş olsun canım inşallah hiç bi sorun yoktur ne yaptın randevudan çıkmışsındır?

selam kızlar.
Maşallah maşallah sağlıkla gelsin miniklerimiz inşallah 🌸🌸🌸

Günaydın hanımlar bu ikili testte bknz ekli rapor yazıyo başka bişi yazmıyo nasıl görücem raporu ? Doktor mı söyleyecek bana acaba ?
Doktor söyledi canım temiz çıkarsa zaten rapor kahıt fln göstermiyor bir şey varsa sana o geafijli kağıdı gösterir sanırım

Günaydın can anneler ♥️ bugün sağlık ocağına gittim beni ayda bir çağırıyor hemşire. Bir sonraki gelişinde tetanoz yapacağız dedi sizede denildi mi böyle birşey ?
Evet benim tarihlerini yazdı haziran başı sanırım yine arıyor ebe önceden gidiyorum ona göre

Aşılar 20. Haftada yapılıyor dediler bana canım. Asilarla ilgili aklımı çok karıştırdılar. Yaptırma diyen çok kişi var napcam bilmiyorum. Kızlar siz aşıları yaptıracak mısınız sizinde düşüncelerinizi öğrenebilir miyim
Canım ben ilk gebeliğim de de yaptırdım bana yaptırma diyen hiç çıkmadı sonuçta yapılması lazım yoksa devlet para verip neden boşa yapsın yani ben yaptırıcam bu tercihe bağlı değil bence sonuçta hamileyken birşey olsa o aşılar seni koruyacak

Herkes yaptiriyor mu bunu istemeyene de zorla mı yapiyorlar

Allah sağlık sıhhat versin canım bnmde kanama alanı vardi prulton vuruldum ilaçlari kullandım bir hafta full yattim lavabo dişi kalkmadım geçecektir moral bozma canım

X