2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar hangi ilaçları kullandınız acaba bir kimyasal gebeliğin oldu 2 yıl önce hangi ilaç kıllandıysam yine aynılarını kullanıyorum yani şaşırtıyor bu beni

Merhaba umarım iyisiniz hangi ilacları kullanıyorsunuz

İğne olarak neler kullanıyorsunuz acaba

Başka hangi ilaçları kullanıyorsunuz

Kızlar iyi akşamlar ancak yazabildim
Dünyanın en güzel seslerini duydum ancak kendime geldim hamdolsun miniklerimin seslerini duydum ikiside gayet iyi ve sagliklilar
10 gün sonra randevu verdi drum inşallah
Kızlar proletux iğne ve estorfem ilaç kalan var mı elinde yardımcı olabilecek

Aynen bizimde ilk sağlıkla gelsinler de hiç önemli değil öksürmeyi bana da doktorum söyledi. Keşke benim de midem almasa bu saatte bal kaymak yiyip yatıyorum canım sürekli sürekli tatlı istiyor
Ben normalde eksi hiç sevmem tatlıya bayılırdım ama şuan eksi yiyorum ve tatlılardan midem bulanıyor bu hurafeye göre kızımın olması lazım

Başka hangi ilaç kullanıyorsunuz acaba
Canım tedavide genel olarak progestan fitil, prolutex iğne vitaminler kan sulandirici iğne yada aspirin, estrofem falan kullanılır. Özel durumu olan yada farklı rahatsızlıkları olanlar farklı ilaçlarda kullanıyor.

3 denemem ilki 8 yıl önceydi farklı ilaçlardı ikinci ve 3 cü denemem de aynı ilaçları kullandırıyor acıkcası kafam karısık 30 yasındayım hiç mi bir degişiklik yokta aynı ilaçlar kullanıyorum diye düsündüm sanki kişiye göre değilde bu düsme riski buda rahmi hazırlamak adına diyerekten bir ilaç belirtiyorlar her gelene veriyorlar gibi

Ben normalde eksi hiç sevmem tatlıya bayılırdım ama şuan eksi yiyorum ve tatlılardan midem bulanıyor bu hurafeye göre kızımın olması lazım
Annemgil kız bebek çok istiyor çağla erik almış gelmiş ye ye yersen canın ister dedi yedim ve ilk defa o zaman çıkardım yani hiç mide bulantım olmamıştı ekşiyi midem o kadar kabul etmiyor ama doktor kız diyor bakalım

12haftalarda hangi test yapılıyor bilgisi olan varmı doktorum ismini söyledi ama heyecandan daha çcıkar cikmaz unuttum o haftalarda ne testler yapıldı yapılan varmı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…