Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    202
Normal bebek arabası pusetiyse 6 ay filan kullanırsın seninki zaten önden gidiyor doğunca da gelişim öyle giderse uzun iri olacak çok kullanmazsın sonra oto koltuğuna geçersin. Senin arkadaş nasıl 3bucuk yaşındaki çocuğa kullanıyormuş onu rahat edemez ki gömülmüş gibi oluyolar zaten içine. Benim kızımın oto koltuğu var arabada arka koltuğa ortaya otururum artık sağımda oto koltuğu solumda puset kendimi düşünemiyorum 😂😂
Sabahki kafayla ben onu park yatak için yazmistim canim🤣🤣🤣 uykulu olunca anlamamisim sonra güldüm de duzeltemedim yanlış anladigimi ahahhaha park yatağı 3.5 yaş puset 6 ay dediğin şekilde ama benimki dediğin gibi 3 ay anca kullanadabilir🤣🤣

Başı aşağı dönmüştür canım, benimde böyle ağrılarım vardı.
Dün doktora sorduğumda çok normal dedi, seninde bebiş biraz kiloluydu benim gibi.Doktorum bebek bir tık iri olduğu için senin bu basklıları daha fazla hissetmen çok normal dedi. Bende doğum erken olucak diye düşünüyordum bana şuan bebek iri olsa bile öyle bir durum yok dedi.
İçin rahat olsun yani.
Doğsa rahatlasam modundayim.. en son kaç haftalikken gittin canım hurma vs bir şey dedi mi sana.. iri olması da genetik inşallah genetikte iri bebeği de doğurma gücü yüklenmiştir 🤣🙈

Ay senin kv cinsiyeti öğrenmek için kızlara alttan alttan sorular soruyordu dimi 🤦🏻‍♀️ neyseki yokmuş doğuma gelmesin iyi olur 🤣🤣🤣
Yok benimkilere sormadı görümcemin yanında onunkine soruyor karnında ne var diye 😂😂😂😂😂 ama evet sordugunu unutmamışsın ben çok unutkan oldum bu gebelikte

Benim mide yine iptal küçük dilime kadar cayır cayır yanıyor kaynıyor resmen 😷
Yediğim mi dokundu noldu bilmiyorum kızlarda hiç yanmazdı midem
Saçlanıyordur canım gaviskon iç. Ben dün doktora dedim saçları var mı diye var ama çok degil dedi dur bakim nasıl dogacak ortancıda uçusuyor suyun içinde demişti dogdu derisi görünmüyordu saçtan 🤭🤭

Sağlıklı olsunlar inşallah önceliğimiz o.
Doktor bi 10 gün sonra görmek istedi yeniden 2 hafta beklemedi yani, bayrama geliyor diye mi başka bişeyden mi bilmiyorum. Bende 10 gün en azından tatlıyı keseyim bakalım dedim.
Dün gece uyuyamadım hiç vallahi düşünmekten..
Düşünme hiç canım Allahın izniyle herşey yolunda ne güzel 🙏🏻❤️

Günaydın kızlar 💕 2 gündür regl ağrısı gibi ağrı var kasıklarim değilde rahimde göbek deligimin 4 5 parmak altında karnımın şekli dünkü attiginiz gorseldekilere benzemeye başladı hani aşağıda bi agirlik birikmesi var.. Doğum ne zaman olur yaklaşıyor mu neden olur bu
Senin randevun ne zaman canım ? Bence normal benim de aşağıda ağırlık var ara ara regl ağrısı oluyor doğumlarımıza az kaldı inşallah 🙏🏻 😍

Sen ona kendi dogurdugunu göster şimdiden alıştır bak sen bunu dogurdun bu benim de 😂😂😂 şaka bi yana gerçekten anane babannelerin torunları ikinci baharıymış kendileri dogurmuş gibi hissederlermiş. Çünkü annem benim bebişi seversen inan kızım senden hiç
Farkı yok sanki ben dogurmuşum gibi seviyorum demişti tabi annem olunca diyen sıkıntı olmamıştı. İlk çocukta biraz kıskançlık oluyor paylaşmak istemiyor insan dicem ama ben hepsini çok sahiplendim kimse ellesin istemezdim. Kv bişe dese senin dogurdugun orda al götür beraber yat diyesim vardı valla 😂😂😂
Ay Allahtan benim kv istemiyor sevmiyor ilgilenmiyor da benim böyle bir problemim yok çok şükür 🙏🏻 lohusalığı sıfır travmayla atlatlmayı düşünüyorum 😀🤣

Ayy bencede anne neysede kv çok itici ya hiç samimi değil bir de benim kv babaanne olacak ilk defa ay diğerleri anne dedikçe anne der bana diye hayal kuruyor bende bi tane babanne var öyle bişey olmaz dedim😅
Nene dedirt bence 🤣🤣🤣 benimki yaşlılık psikolojisine gireceği için istemiyordu aşk olsun size demişti🤣🤣🤣 şimdi doğar doğmaz sürekli nenesi diye bahsedeceğim bence sen de öyle yap o gelirse aman da aman nenesi gelmiş diyeceğim 🤣🤣🤣

Adanalı olarak gülerim ben buna bizim Aslında bebelerin çıtçıtlı atletlerden başka bişeye ihtiyacı yok boşa aldık zıbınları artık klimalı ortamlarda giyerler kendimede hiç yarım kollu almadım ama ince penye uzun kollu aldım
Adanamın havasını o kadar çok özledim ki 😰😰😢😨 canım memleketim ya üf salaklık ettik iç Anadolu’ya gelin geldik 🤣🤣🤣

İnşallah dedigin gibi olur canım dönüş yapmasın bebegi görünce 🤭🤭🤭
Yok kız ne döncek geçen bebeğin resmini aile grubuna attı eşim , eltim bile maşallah çok güzel dedi kendisi görmemezlikten geldi; halbuki en ufak şeye bile yorum yazar hemen ki o bebek onun kanından yani bir bağı var onunla😀🤣 burda size ben sadece kilosunu yazdım hiç biriniz beni tanımıyorsunuz ama hepiniz üst üste maşallah mesajları 🙏🏻🙏🏻😍 yani benim kv ye olan inancım kalmadı 😀😀

Sabahki kafayla ben onu park yatak için yazmistim canim🤣🤣🤣 uykulu olunca anlamamisim sonra güldüm de duzeltemedim yanlış anladigimi ahahhaha park yatağı 3.5 yaş puset 6 ay dediğin şekilde ama benimki dediğin gibi 3 ay anca kullanadabilir🤣🤣
Hahahaha ay şimdi anladım nasıl olur nasıl yani filan diyodum 🤣🤣🤣 park yatak 3bucuk yaş normal canım bende kızıma hala park yatak kullanıyorum 1-2 sene daha gider 🤣🤣
Yok benimkilere sormadı görümcemin yanında onunkine soruyor karnında ne var diye 😂😂😂😂😂 ama evet sordugunu unutmamışsın ben çok unutkan oldum bu gebelikte
hahahah işin içinde bi fesatlık olduğunu unutmamışım ama 🤣🤣🤣🤣
Ben her geçen gün bu grupta şok oluyorum nasıl hatırlıyorsunuz olayı bende unutmustum🤣🤣🤣🤣
b12 ye ihtiyacım yok galiba 🤣🤣🤣
Ay Allahtan benim kv istemiyor sevmiyor ilgilenmiyor da benim böyle bir problemim yok çok şükür 🙏🏻 lohusalığı sıfır travmayla atlatlmayı düşünüyorum 😀🤣
benim kv şey dedi geçen gün sen kıza bakacaksın filan dediler kvde de yok bi gelirim hastaneye görürüm bebeği sonra dönerim eve 🤣🤣 neyse başımı beklemicek güzel haber 🤣🤣🤣
O değilde kp kemoterapi seansı benim Doğumla çakışıyor aynı gün aynı hastane 🤦🏻‍♀️

Yok kız ne döncek geçen bebeğin resmini aile grubuna attı eşim , eltim bile maşallah çok güzel dedi kendisi görmemezlikten geldi; halbuki en ufak şeye bile yorum yazar hemen ki o bebek onun kanından yani bir bağı var onunla😀🤣 burda size ben sadece kilosunu yazdım hiç biriniz beni tanımıyorsunuz ama hepiniz üst üste maşallah mesajları 🙏🏻🙏🏻😍 yani benim kv ye olan inancım kalmadı 😀😀
Amann boşver kız arkasında gezip her şeye karışmasından iyidir ne güzel kafan rahat eder isgedigin gibi büyütürsün işte kötü olmana gerek kalmaz 😂😂😂 kıskanç kadın nolacak kötü kv miş seninki 🤭🤭🤭🤭🤭

Kızlar yeğeni kuzeni kuzeninin bebesi olan filan yada tecrübeli anneler. Size bişey sorcam benim kızımın azı dişleri çıkmadı daha 2 yaşa girecek son 1 aydır filan aşırı ağız suyu akıyor ilk diş çıkardığı zamanlardaki gibi salyalı geziyor. Ama huysuzluk huzursuzluk yok. Acaba dişten mi troidleri filan mı hızlı çalışıyor yoksa 🤔 2 yaş çocuğunda salya normal mi?

X