Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    202
Adanalı olarak gülerim ben buna bizim Aslında bebelerin çıtçıtlı atletlerden başka bişeye ihtiyacı yok boşa aldık zıbınları artık klimalı ortamlarda giyerler kendimede hiç yarım kollu almadım ama ince penye uzun kollu aldım
Bende Osmaniyeliyim oraların sıcağı bir başka ya 🥲🥲🥲

Sen ona kendi dogurdugunu göster şimdiden alıştır bak sen bunu dogurdun bu benim de 😂😂😂 şaka bi yana gerçekten anane babannelerin torunları ikinci baharıymış kendileri dogurmuş gibi hissederlermiş. Çünkü annem benim bebişi seversen inan kızım senden hiç
Farkı yok sanki ben dogurmuşum gibi seviyorum demişti tabi annem olunca diyen sıkıntı olmamıştı. İlk çocukta biraz kıskançlık oluyor paylaşmak istemiyor insan dicem ama ben hepsini çok sahiplendim kimse ellesin istemezdim. Kv bişe dese senin dogurdugun orda al götür beraber yat diyesim vardı valla 😂😂😂
Ayyyyy 🤯 ne bu yaa birde benimki kocamın kopyası yandım desene..
Bu psikolojiyi ama çok merak ediyorum mesela torunu niye daha çok seviyorlar dimi oysa beni sen dogurdun bu bebiste benim ben dogurdum sana noluyo🙈🙈🤣🤣 ben sevdiğimi paylaşmayı hiç sevmem siz beni lohusayken kesin görün o zaman neler yazcam buraya ahahha
Yaklaşmıyor canım hazırlık ben dün doktora sordum yalancı onlar dedi ama bugün daha bi rahatsız hissediyorum ve bebek hareketleri çom fazla rahatsız ediyor. Sürekli şişe çıkmaya başladım saglı sollu kasıklarımda igne batması gibi birşeyler oluyor bugün bi korkuyorum gerginim nedense
Bende aynı şekilde bugün daha rahatsızım ağrı artıyor.. Bende sürekli wcye gitmeye başladım ne güzel 2 saate 1di iyice saate 1e düştü..iğne batması Bende yok ama bi ağırlık var Allah affetsin şöyle aşağıdan yukarı kaldirsam rahatlayacak sanki

Ayy bencede anne neysede kv çok itici ya hiç samimi değil bir de benim kv babaanne olacak ilk defa ay diğerleri anne dedikçe anne der bana diye hayal kuruyor bende bi tane babanne var öyle bişey olmaz dedim😅
Anne bir tanedir kendinin çocugu mu yok anne dicekmiş saçmalıga bak. Babanne ise babanne anneanne ananedir 😂😂😂

Bendede başladı regl ağrısı gibi ağrılar, doğum yaklaşıyor canım 😍 rahim kendini kasıp bırakıyor kimi zaman sertleşme kimi zaman sancı şeklinde hissediyor anne. Doğuma prova 🥲
🙈🙈 eyvah eyvah ama 34+0 oldum 35 haftalık diye geçiyor ya aslında vücut bir yandan iyi yapıyorda mahvoluyorum ben hamile degilkende regl ağrısı çekmezdim🤣
Evettttt bitti 35 adım atıyoruz ay az kaldı ya doguracak gibi hissediyorum 🤭🤭🤭🤭🤭
Ayy dur sakin beni germeee🤣🤣🙈

🙈🙈 eyvah eyvah ama 34+0 oldum 35 haftalık diye geçiyor ya aslında vücut bir yandan iyi yapıyorda mahvoluyorum ben hamile degilkende regl ağrısı çekmezdim🤣

Ayy dur sakin beni germeee🤣🤣🙈
Eşimin bi 15 dk önce söyledi “Az kaldı sabır”
Hıı hı dedim sadece 🥲😂 içimden o 6 7 hafta 6 ay gibi geliyor diyemedim o an 😂

Ayyyyy 🤯 ne bu yaa birde benimki kocamın kopyası yandım desene..
Bu psikolojiyi ama çok merak ediyorum mesela torunu niye daha çok seviyorlar dimi oysa beni sen dogurdun bu bebiste benim ben dogurdum sana noluyo🙈🙈🤣🤣 ben sevdiğimi paylaşmayı hiç sevmem siz beni lohusayken kesin görün o zaman neler yazcam buraya ahahha

Bende aynı şekilde bugün daha rahatsızım ağrı artıyor.. Bende sürekli wcye gitmeye başladım ne güzel 2 saate 1di iyice saate 1e düştü..iğne batması Bende yok ama bi ağırlık var Allah affetsin şöyle aşağıdan yukarı kaldirsam rahatlayacak sanki
Vallahi ben dün tuttum kaldırdım eşim alttan bişe baglayalım boynuna as dedi 😂😂 tasma tak gezdir demiş gibi hissettim bi an. Gerçekten çok seviyorlar canım sevgisi aynı hiç
Bir şet degişmiyor dedi annem hatta torunu yokken öyle şey mi okur diyordu o evladın o torunun benimki dogunca hiç farkı yokmuş dedi. Bende çok kıskanırım heralde şuan kucagımdan indirmem bi ablaları sevebilir 😂😂😂bencillik seviyem 😂😂

Eşimin bi 15 dk önce söyledi “Az kaldı sabır”
Hıı hı dedim sadece 🥲😂 içimden o 6 7 hafta 6 ay gibi geliyor diyemedim o an 😂
Ahh ahhh keşke öyle olsa dün disarda gezdim biraz sahil kenarında eve geldim yemek bulasik vs derken zaten karnımın alt kısmı acidan koptu🥲 6 7 hafta cok çok fazla geliyo şuanda gözüme
Vallahi ben dün tuttum kaldırdım eşim alttan bişe baglayalım boynuna as dedi 😂😂 tasma tak gezdir demiş gibi hissettim bi an. Gerçekten çok seviyorlar canım sevgisi aynı hiç
Bir şet degişmiyor dedi annem hatta torunu yokken öyle şey mi okur diyordu o evladın o torunun benimki dogunca hiç farkı yokmuş dedi. Bende çok kıskanırım heralde şuan kucagımdan indirmem bi ablaları sevebilir 😂😂😂bencillik seviyem 😂😂
Ahahahhha çok mantıklı bizde eşimle düşünmüştük hatta yatarken bile tavandan bir şey mi sarkitip belimi tutsa diye 🤣🤣🤣 eyvahhh benim eşim sen benim kucağımada vermezsin zaten diyo dedim o kadarda değil ahhaha

Hadi bakalım herkes farklı soyluyor bu konuda bi tanıdık 3.5 yaşında çocuğu var hala onda yatiriyo bakalım ne kadar dayanacak bizimkine🤣
Aaa ama hangi pusetten bahsediyoruz normal bebek arabası puseti mi oto koltuğumu? Oto koltuğuysa o baya uzun ömürlü 36 kiloya kadar taşır bebek arabası pusetiyse 6 ayda vedalaşırız 🤣🤣

Ahh ahhh keşke öyle olsa dün disarda gezdim biraz sahil kenarında eve geldim yemek bulasik vs derken zaten karnımın alt kısmı acidan koptu🥲 6 7 hafta cok çok fazla geliyo şuanda gözüme

Ahahahhha çok mantıklı bizde eşimle düşünmüştük hatta yatarken bile tavandan bir şey mi sarkitip belimi tutsa diye 🤣🤣🤣 eyvahhh benim eşim sen benim kucağımada vermezsin zaten diyo dedim o kadarda değil ahhaha
😂😂😂😂😂 evde kayınvalide varsa vermek isteyecegin tek kişi eşindir 😂😂 biz aynı kattayız benimki her gün iniyor Şimdi yokda dogumada gelemez zaten büyük ihtimal 🤭🤭🤭🤭

Benin kv bana çok iyi davranmaya başladı acaba kendi dogurcak mj sanıyor ki biri yazmış ya oraya 2 3 ay kendi dogurdu saniyormus ahahhahahwha
Benimki geçen şey diyo aaa bana da anne diyor🤣🤣🤣 sana niye anne desin var onun annesi sen babaannesin dedim 🤣🤣🤣
Bendede başladı regl ağrısı gibi ağrılar, doğum yaklaşıyor canım 😍 rahim kendini kasıp bırakıyor kimi zaman sertleşme kimi zaman sancı şeklinde hissediyor anne. Doğuma prova 🥲
benimde dün gece ağrısı baya regl ağrısı gibi dinlenince geçiyor neyseki

normal puset allahtan🤣
Normal bebek arabası pusetiyse 6 ay filan kullanırsın seninki zaten önden gidiyor doğunca da gelişim öyle giderse uzun iri olacak çok kullanmazsın sonra oto koltuğuna geçersin. Senin arkadaş nasıl 3bucuk yaşındaki çocuğa kullanıyormuş onu rahat edemez ki gömülmüş gibi oluyolar zaten içine. Benim kızımın oto koltuğu var arabada arka koltuğa ortaya otururum artık sağımda oto koltuğu solumda puset kendimi düşünemiyorum 😂😂

Günaydın kızlar 💕 2 gündür regl ağrısı gibi ağrı var kasıklarim değilde rahimde göbek deligimin 4 5 parmak altında karnımın şekli dünkü attiginiz gorseldekilere benzemeye başladı hani aşağıda bi agirlik birikmesi var.. Doğum ne zaman olur yaklaşıyor mu neden olur bu
Başı aşağı dönmüştür canım, benimde böyle ağrılarım vardı.
Dün doktora sorduğumda çok normal dedi, seninde bebiş biraz kiloluydu benim gibi.Doktorum bebek bir tık iri olduğu için senin bu basklıları daha fazla hissetmen çok normal dedi. Bende doğum erken olucak diye düşünüyordum bana şuan bebek iri olsa bile öyle bir durum yok dedi.
İçin rahat olsun yani.

X