Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    218
Kızlar benim de dün kasık ağrım sonra bel ağrım oldu kasılmalarım vardı ama düzenli değildi bi ara 10 dkda bir geldi ama devamı gelmedi gece 11-12 gibi geçti.Gece uyandım kasılma vardı lavaboya gittim sadece büyük tuvaletim geldi ben belki su gelir ya da kasılma sıklaşır diye umuyordum ama yok.1-2 saat uyuyuyamadım sonra uyumuşum şimdi uyandım karnım ağrıyor gibi napmalıyım sizce? Biraz tedirgin olmaya başladım

Kızlar benim de dün kasık ağrım sonra bel ağrım oldu kasılmalarım vardı ama düzenli değildi bi ara 10 dkda bir geldi ama devamı gelmedi gece 11-12 gibi geçti.Gece uyandım kasılma vardı lavaboya gittim sadece büyük tuvaletim geldi ben belki su gelir ya da kasılma sıklaşır diye umuyordum ama yok.1-2 saat uyuyuyamadım sonra uyumuşum şimdi uyandım karnım ağrıyor gibi napmalıyım sizce? Biraz tedirgin olmaya başladım
İstersen bir hastaneye git canım nstye bakarlar açılmaya bakarlar

Suyu gelen kızlar suyunuz bir anda mı geldi foş diye? Akıntı gibi bir şeyle uyandım ped felan da yoktu şansa iç çamaşırım da siyahtı tuvalete gittim tekrar kanlı sulu akıntı gibi geldi nişan desem değil su gibi aynı sıvı şekilde damlıyor suyum felan olabilir mi?
Benim ilk bir kaç damlaydi sonra foş diye aktı. Peceteye de çok çok açık pembe leke gelmişti. Ne güzel bebiş geliyor😍

Benimki normalmiş bebeğe bakalım diye geldik de sıkıntı olmasın diye orda da hasta geldi 2 gün önce kanaması gelmiş şimdi de suyu 🥲 benim de yakın sanırım ben hastaneye gelince iş ciddiye binince korkuyorum doğurmaktan🤭 sonra muayene oluyorum açılma yok doğurmuyorsun diyorlar bir anda doğurasım geliyor😂😂
🤣 dogur dogur vakti gelmis
Nasıl taşıyorsun
Dogurda rahatla
Benim dogum aninda bile suyum gelmemişti
Suyum gelecek diye bekleme
Sancilarini takip et

Aksama dogurursun gibi🤪
Hadi hayırlısı
Saglicakla al ins kucagina
Su vakitler benimde gelsin artik amin❤️

Kızlar günaydın şimdi uyandım beyazla sarı arası akıntım gelmiş sümüksü . tuvaletimi tutamaz bi şekilde uyandım acaba suyum mu geldi diye düşündüm sızıntı şeklinde hala geliyor su mu çiş mi karnımda ağrıyo gibi bana bişey deyin

1) Gözü çapak oluyo göz altlarına kadar iniyo kabuk gibi oluyo
2)anusunde çatlaklar var ve kaka yaptığında ağlıyor direkt değişmesini istiyor altının
3)bebek memeyi saldırır şekilde emiyor göğüste süt olmasına rağmen emmenin sonlarına doğru
4) rezene anason karışımı içiyorum kimyon yiyiyorum ama bebek gaz çıkarırken çok zorlaniyo kimi zamanda hemen çıkartıyor ama 2 gündür çok zorlanıyoruz. Kakasi da ishal gibiyken şimdi biraz daha koyulasti ve değişik şeyler var içerisinde
5)Kakasi kokuyor normal mi
6)Burun temizliğini öğretir misiniz
7)vücudundaki kabuklar ıslak bezle silmemize rağmen bile geçmiyor normal mi
8)vücuduna losyon yerine zeytinyağı sürüyorum bunu ne sıklıkla yapmam gerekiyor cildine zarar verir miyim
9)uykuya direniyor ama uykusu var neden yapıyor bunu
10) her şeyi tamam oluyo alt temizliği olsun karni tok ama o gaz yüzünden 15 dk geçmeden uyanıyor
11) göbek bağının olduğu yerden zibinina sarı sular geliyo bu normal durum mu ne zaman duzelir
12)d vitamini
13)2 3 bez değişimi tek seferde
14)hirlama
15)soğuk su
11 hariç hep bizim de merak ettiğimiz şeylermiş

Kızlar günaydın şimdi uyandım beyazla sarı arası akıntım gelmiş sümüksü . tuvaletimi tutamaz bi şekilde uyandım acaba suyum mu geldi diye düşündüm sızıntı şeklinde hala geliyor su mu çiş mi karnımda ağrıyo gibi bana bişey deyin
Tutmaya calisip tutamiyorsan suyun geliyordur canim

Benim de öyle başladı. Hiç ikinmadan tuvaletimi yapmıştım. 5 dk sonra tekrar tuvalete gittim yine öyle ikinmadan çiş yaptım gibi oldu. Sonra hastaneye gidelim dedi fos diye suyum geldi

X