Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    218
IMG_5488.jpeg

Veriyorum cikariyo ac olduğu için çok iştahlı bir bebis
Canım bizim doktor sende mi eşinde mi açlığa tahammülsüzlük var dedi bebekte de inanılmaz derecede açlığa tahammülsüzlük var sütüm yetmiyor mu diye düşünme sürekli emmek isticek demişti. Yani tam acıkmasa dahi hemen emmek istiyolarmış

Canım bizim doktor sende mi eşinde mi açlığa tahammülsüzlük var dedi bebekte de inanılmaz derecede açlığa tahammülsüzlük var sütüm yetmiyor mu diye düşünme sürekli emmek isticek demişti. Yani tam acıkmasa dahi hemen emmek istiyolarmış
İkimizde de yok ama eşim bebekken çok meme istiyormuş bende bi o kadar istemiyormusum çocuk ona çekmiş sürekli bi yeme isteği var

kızlar sinir krizi geçiriyorum mudurlukten aramışlar bizim ebeyi bebekten tekrar topuk kanı alınmasını istemişler ne alaka 3.olacak böyle bir şey başına gelen var mı yuhh diyorum başka bir şey demiyorum

Bizim bebişte böyle bizede doktor prematüre olduğu için böyle yapıyor dedi biz bi süre daha geceleri 2 saate bir kalkmaya devam bazen iki saat bile uyumuyor

kızlar sinir krizi geçiriyorum mudurlukten aramışlar bizim ebeyi bebekten tekrar topuk kanı alınmasını istemişler ne alaka 3.olacak böyle bir şey başına gelen var mı yuhh diyorum başka bir şey demiyorum
Kan uygunsuz demişler bu ne demek oluyor ya gerçekten zaten topuk kanından canimdan can gidiyor sinir olmamak elde değil başına gelen böyle bir şey duyan var mı kızlar aranızda 😭 golden-snitch golden-snitch Begonya2 Begonya2 gulumsebebek gulumsebebek Chen31 Chen31 Mavi070707 Mavi070707 O ozgeeeee1 Kardelenzey Kardelenzey ve diğer anneler stresten aklıma gelmiyor şuan kullanıcı isimleri

Dün gelen nişanı doktoruma haber vermem gerekir mi ? Bekle der bir şey demez diye düşünüyorum ama
Bence söyle canım haftan da dolmuş ya belki suni ile başlatır doğumu
İkimizde de yok ama eşim bebekken çok meme istiyormuş bende bi o kadar istemiyormusum çocuk ona çekmiş sürekli bi yeme isteği var
Erkek çocuklar memeye çok düşkün oluyorlar oğlum memeye yapışık yaşıyordu bir de nasıl iştahla emerdi 😀 kızım öyle değil
Aa neden acaba olumsuz bir durum mu olmuş yoksa kanı mı düzgün alamamışlar?

Kan uygunsuz demişler.. Ne diyim ki istenen değeri gorememisler çok canım sıkıldı
Bence söyle canım haftan da dolmuş ya belki suni ile başlatır doğumu

Erkek çocuklar memeye çok düşkün oluyorlar oğlum memeye yapışık yaşıyordu bir de nasıl iştahla emerdi 😀 kızım öyle değil

Aa neden acaba olumsuz bir durum mu olmuş yoksa kanı mı düzgün alamamışlar?

Kan uygunsuz demişler bu ne demek oluyor ya gerçekten zaten topuk kanından canimdan can gidiyor sinir olmamak elde değil başına gelen böyle bir şey duyan var mı kızlar aranızda 😭 golden-snitch golden-snitch Begonya2 Begonya2 gulumsebebek gulumsebebek Chen31 Chen31 Mavi070707 Mavi070707 O ozgeeeee1 Kardelenzey Kardelenzey ve diğer anneler stresten aklıma gelmiyor şuan kullanıcı isimleri
Neden uygunsuz demişler ki yeterince kan cikmadi mı acaba🥺 bizi aramadilar bu konuda. Sağlık ocağındaki mi uygunsuzmus

Fazla bekletmişlerdir teslim ederken ondandır istenilen değerleri etkilemiştir yoksa bir aksilik olduğu için değildir canım

Fazla bekletmişlerdir teslim ederken ondandır istenilen değerleri etkilemiştir yoksa bir aksilik olduğu için değildir canım
Anladım canım gerçekten öyle bir durum varsa yazıklar olsun hemen ne vermemişler dimi
Birde topuk kanini aldı ya panoya aştı kağıdı acaba dediğin şekilde orda mi unuttu

Kırkın geçene kadar hafif bir sızı olur bence, ilk günler bayağı korkmuştun sakinleştirmeye çalıştık burdan; iyi olmana sevindim 😍
Hemde ne korkmak ya diyorumya oyle kalacagim sandim ben. Benden sonra sezaryen e girenleri koridorda yürürken gorunce cok üzüldüm gecmeyecek sandim 😇 bu da gecti cok şükür

Evet saglikocagindaki ve ebe o gün maşallah çok kanı var iyi beslemissin demişti neden boyl4 oldu şimdi anlamadım.. gerçekten çocuğun topugunu sıkmadan kan gelmisti
Tüh ya bir daha aynı süreçler 🥺 keşke işlerini düzgün yapsalar 🙄
Sımsıkı sarilinca acılarını unutuyorlar annesi, sen sarıl minnosuna ❤️

X