2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar doktorunuz vajinal kültürü testi yaptı mı? Benim geçen hafta yapmıştı flora bakterileri üredi yazıyor sonucunda. Doğumda antibiyotik kullanacakmışım. Sizde böyle bir test yapıldı mı?
Vajinal kültür değil de idrar kültürü sonucuna baktirmaya gittim dün aynısı yazıyordu flora bakterileri üredi yazıyodu doktor çok önemsemedi nedense gebelikte olabiliyor dedi.üromisin diye tek kullanimlik toz şase verdi bi de bol su bakalım suya abancam midem izin verdiği sürece.

En cok muzu ben yemısımdır avakado falan almayınca da almıyor kılo yapcak bir sey yok hayırlısı

Bebegin aşağı inmesi anlık bişey zaten, günler öncesi inmesi gerekmez illa ,doğuma saatler kala da inebilir şahsen benim öyle olmuştu oncekinde. Hatta ıkınma hissi geldiğinde ebe ıkınma demişti kafası yukarda demişti. Her bir sancida kasılmada aşağı indi

Doktorum dün açılmama 1.5 cm demişti kızlar. Bugün tekrar muayene etti, açılma ilerlemişse yatış verecekti. Rahim yumuşaması var yani açılmaya çok müsait, sancın da var ama açılma ilerlememiş aynı kalmış biraz daha zamanı var diyip yolladı beni. 37+6'yız bugün. Beklemeye devam edicez, bir sonraki kontrol de haftaya

Son düzenleme:
Kızlar aldığım en rahat emzirme sütyenini paylaşayım sizinle çok da güzel görünüyor görünüş olarak ve kumaşı falan çook rahat almayan arayan varsa baksın hatta pierre cardinden aldığımdan daha rahat

Eklentiler

• A1DC3908-FA2A-497C-B4D9-88D3DA0444BA.png
    184,1 KB · Görüntüleme: 66
bu arada ssadece yemek degıl bebeğe giden kan akısınnın ıyı olması lazım en basta
Ama doktor negatif bir durum olsa söylerdi diye düşünüyorum kan akışı ile alakalı ya bilemiyorum ki akışa bıraktım haftaya her şey belli olur herhalde artık

Ama doktor negatif bir durum olsa söylerdi diye düşünüyorum kan akışı ile alakalı ya bilemiyorum ki akışa bıraktım haftaya her şey belli olur herhalde artık
yok canım ben genel olarak yazdım seninle ilgili demedim, zaten aynen o tarz bısıyı soylyorlar. hayırlısı olsun bu hafta muallakta kaldık artık haftaya beklıyoruz netlıklerı

Benim kültürü vajinamdan aldı. İdrar mı vermiştin sen

Ben de böyle bir şey arıyordum. Neredeyse her markaya bakmıştım bulamamıştım sağolasın

Sancıların çok oluyor mu canım? Ben de 37+1 deyim. Bugün kontrolüm vardı kasılma vs çıkmadk nst de

Kızlar doktorunuz vajinal kültürü testi yaptı mı? Benim geçen hafta yapmıştı flora bakterileri üredi yazıyor sonucunda. Doğumda antibiyotik kullanacakmışım. Sizde böyle bir test yapıldı mı?
Yapılmadı ama bana da haftaya yapılacak, doğum yaparken çocuğa bulaşmasın diye, bakteri, mantar, Enfeksiyon tarzı şeyler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…