2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebegınızın kulakları normal mı?
Bebegımın 1 kulagı normal mınık yeri hafif kırılmıs
Bir kulagının en dıs kısmı kıkırdagı gelısmemıs biraz alt kısmına yapısmıs normal mi
Degilse bu kulak sekıllendırıcı kbb ci bulmaya calıscam
En son ozele cocuk doktoruna gitmiştim daha kıkırdagı gelısmemıs dedı duzelır dedı bebegım haftası dolmadan erken alındıgı ıcın galıba ama emın olamadım

Mantar için içine çok az sirke katılmış suyla yıkarsanız işe yarıyor ama çok ilerlememişse başlangıç seviyesindeyse

İster istemez sıkılıyor insanın canı insanların içinde rencide oluyorum sırf huzur bozulmasın diye bir şey söylemiyorum iyi niyetinden söylüyor onlar da sorsan

Süt artırmak için takviye arayanlar bi araştırın baya övülüyor sipariş vereceğim ben de

Allahım yarabbim her gün yeni bir şey duyuyorum ben isilik tarzı zannediyodum gerçekten alerji aklıma gelmemişti bizimkide mi öyle acaba mustelanınki var bende acaba sürülür mü yüze
Mustela stelatopia krem aldım yeni o daha iyiymiş kuzum baya iyi nemlendiriyor

Bebeğinizi kaç saatte bir uyandırıyosunuz yoksa kendi kendine uyanmasını bekleyip mi doyuruyorsunuz karnını

Kanguru kullanımına ne zaman başlayabiliriz biliyor musunuz kızlar? En azından işlerimi yaparken koysam iyi olur diye düşündüm 26 günlük daha

Herkese selam arkadaşlar, ben Şubat anneleri grubundan geliyorum, A Afratafrac arkadaşımızı sormak istiyorum. Doğum yaptı mı bilgi alabilen oldu mu?

Günde 6 tane kullanımdan bahsedilmiş cok degil mi adet olarak? Şahsen ben su ve protein beslenmesi dışında bu tarz kimyasal ürünler almak taraftarı değilim
Bence dozuna göre doktora sorulmalı, ben hamileliğim sırasında da, sonrasında da doktor kontrolunde vitamin kullandım , aksi halde bebiş bizim kaynaklarımızı tüketiyor bence, ama dediğim gibi doktora danışmadan kullanmamak gerek.

Kanguru kullanımına ne zaman başlayabiliriz biliyor musunuz kızlar? En azından işlerimi yaparken koysam iyi olur diye düşündüm 26 günlük daha
Kullanacağın kanguru modeline gore değişir, yeni doğandan itibaren kullanılan var veya 5 kilodan sonra kullanılan var sen hangisini almıştın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…