2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Benim bebenin kafası sürekli yukarı bakıyo gözü avizelerde sizinkilerde öyle mi yenidoğanlarda normal mi acaba
Ben perdeye bilek cingirakalri var ya ondan astim ona dokunmaya calisiyo surekli onu izliyo tavsiye ederim 😀

Eklentiler

• 20240525_161533.jpg
    20240525_161533.jpg
    138 KB · Görüntüleme: 45
Kızlar Dünden berii bebişin uykuu düzeni iyice değişti dün dışarı çıkmıştık 12 den gecee 11 e kadar çocuk uyuyor yatırdımız gibii uyandı gecee bir süree uyudu ALLAH tan ama genee aynıı şuann uyanık mesela huymu değilştiriyor acaba 🙏🤲🐬
Disari cikinca yoruluyolar canim gunluk oyle gunes varken falan 1 2 saat dolandir daha rahat uyuyolar. Ben arabasiyla gezdiriyom ama sling mi ne ondan istiyom havalar tam isinmadi burda isinsin alcam bitane.

Kizlar tirnaklarini nasil kesiyosunuz yaa kesemiyorum ben cok hareket ediyo uykusunda kesiyim diyom dokununca sıçrıyo

Disari cikinca yoruluyolar canim gunluk oyle gunes varken falan 1 2 saat dolandir daha rahat uyuyolar. Ben arabasiyla gezdiriyom ama sling mi ne ondan istiyom havalar tam isinmadi burda isinsin alcam bitane.
Evett dün dışardaydık arkadaşım kucakta uyuyor yok yatırınca yaygarayı basıyor ama ben de siling alıcam Nasipse e bebekte düzgün bulamadım internetten ilays mabel yadaa babyy pluss bakıcam teferruatlı istemiyorum kolayca giyilebilenlerden bakıyorum uykumu resmen alamıyorum inanırmısın canımm dün kardeşim bir günlüğüne geldi ama uyudum baktı gecee fakat resmen halsizim halen 🙏🤲🐬

Evett dün dışardaydık arkadaşım kucakta uyuyor yok yatırınca yaygarayı basıyor ama ben de siling alıcam Nasipse e bebekte düzgün bulamadım internetten ilays mabel yadaa babyy pluss bakıcam teferruatlı istemiyorum kolayca giyilebilenlerden bakıyorum uykumu resmen alamıyorum inanırmısın canımm dün kardeşim bir günlüğüne geldi ama uyudum baktı gecee fakat resmen halsizim halen 🙏🤲🐬
Hepimizde var kuzum o uykusuzluk ama ben bi kac gundur gunduzleri ve aksamlari cok uyutmuyom oyaliyom aksamda 8 bucuk 9 gibi yikiyorum yagliyorum masaj yapiyorum hamur gibi oluyo😀 ardindan uyuyo 2 saatte bir uyaniyo acikiyo doyuruyorum doyururken uyuyo. Sabahda 6da kalkiyo 8 gibi geri uyuyo aksamlari ozellikle 5den sonra hic uyutmuyorum oyaliyorum

Benegınızde tükürüğünü kopukleyıp dışarı ıten var mı

Benegınızde tükürüğünü kopukleyıp dışarı ıten var mı
Ay evet dün bi kaç kez yaptı benimki 40günlük hatta soracaktım buraya da 😂 ben gündüzleri ne zaman isterse emziroyorum en fazla 4 saat izin veriyorum uyuyunca. Dün çok uyanık kaldı gece 2de zorla uyudu açlığının 4.saatinde baktım uyanmamıştı biraz daha uyusun yazık dedim 5.saatinde zorla uyandırıp emzirdim o kadar derin uyuyordu ki korktum hatta hiç belli olmuyor bazen de saat başı emmek istiyor

Ay evet dün bi kaç kez yaptı benimki 40günlük hatta soracaktım buraya da 😂 ben gündüzleri ne zaman isterse emziroyorum en fazla 4 saat izin veriyorum uyuyunca. Dün çok uyanık kaldı gece 2de zorla uyudu açlığının 4.saatinde baktım uyanmamıştı biraz daha uyusun yazık dedim 5.saatinde zorla uyandırıp emzirdim o kadar derin uyuyordu ki korktum hatta hiç belli olmuyor bazen de saat başı emmek istiyor

Benımde 57. Gune girdi aynı oyle galıba buyudukce normal emme sıklııgının artması :)

Ben daha tırnaklarını hiç kesemedim emerken göğüslerimi parçalıyor resmen :KK43:
Bir de son zamanlarda mamanın miktarı iyice arttı , 2 gündür büyük tuvaletini yapamıyor
Kakasını yapamadığında siz ne yapıyorsunuz?
Sab simpleks kullanıyorum ama günde 3 defa kullanmadım günde bir kere 15 damla verdim
Başka ne yapabilirim :KK43:

Hepimizde var kuzum o uykusuzluk ama ben bi kac gundur gunduzleri ve aksamlari cok uyutmuyom oyaliyom aksamda 8 bucuk 9 gibi yikiyorum yagliyorum masaj yapiyorum hamur gibi oluyo😀 ardindan uyuyo 2 saatte bir uyaniyo acikiyo doyuruyorum doyururken uyuyo. Sabahda 6da kalkiyo 8 gibi geri uyuyo aksamlari ozellikle 5den sonra hic uyutmuyorum oyaliyorum
Evett anladım canım bende öylee yapmak istiyorum da çevredekilerden rahat yokki şimdide saatt 9 gibii mamaa yedii 90 cc saatt 11 uyumadı ve ağlıyor göğüste azdaa olsaa süt var ama emmio da uykusuda var uyumuo napçamı şaşırdım 🙏🤲🐬

Benim bebenin kafası sürekli yukarı bakıyo gözü avizelerde sizinkilerde öyle mi yenidoğanlarda normal mi acaba
Bizimkide öyle çok iyi goremiyorlarmis şimdi en çok görebildiği şey ışık o yüzden bakıyormuş benimki gözlerime bakıyor biraz dinliyor uzun süre değil ama çok ciddi yüzünde bir mutluluk ifadesi oluyor fakat gülmedi ya öyle bilinçli sizinkiler gülüyor mu bilinçli??

X