2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Evett anladım canım bende öylee yapmak istiyorum da çevredekilerden rahat yokki şimdide saatt 9 gibii mamaa yedii 90 cc saatt 11 uyumadı ve ağlıyor göğüste azdaa olsaa süt var ama emmio da uykusuda var uyumuo napçamı şaşırdım 🙏🤲🐬
Ben salliyom ole olunca canim reflu yatagina koyuyom aliom ayaklarima hafif hafif salliom

Bizimkide öyle çok iyi goremiyorlarmis şimdi en çok görebildiği şey ışık o yüzden bakıyormuş benimki gözlerime bakıyor biraz dinliyor uzun süre değil ama çok ciddi yüzünde bir mutluluk ifadesi oluyor fakat gülmedi ya öyle bilinçli sizinkiler gülüyor mu bilinçli??
Benimki 2-3 gündür bilinçli şekilde gülüyor laf verdikçe 38 günlük oldu

Kizlar kardesimin eside yeni dogum yapti anason cayi almis kardesim banada esinede süt artirsin gaz sorununu çözsün rahatlatsin diye ama sütten ziyade bu anason cayi bebeklere uyku yapti. Kızım aksam uzerinden beri mışıl mışıl uyuyo asla uyumazdi bu kadar cok ya huyu degisiyo yada bu cay gercekten işe yarıyo. Gelinimizle konusdum yegenimde aynıymış oda uyuyomus .

Eklentiler

• 20240526_043356.jpg
    20240526_043356.jpg
    116,1 KB · Görüntüleme: 28
Bizimkide öyle çok iyi goremiyorlarmis şimdi en çok görebildiği şey ışık o yüzden bakıyormuş benimki gözlerime bakıyor biraz dinliyor uzun süre değil ama çok ciddi yüzünde bir mutluluk ifadesi oluyor fakat gülmedi ya öyle bilinçli sizinkiler gülüyor mu bilinçli??
Doktora da sordum normalmiş:) bi kaç gündür çok nadir bilinçli gülüyo ama 2-3 defa falan gördüm çok değil

Bende reflü yatağında sallamayı deneyim olmadı ayağımda hiç saallamamıştım iyi gelir umarım canım birde artık bebişleri 40 ı çıktıktan sonra kaç saatte bir uyandırıyorsunuz 🙏🤲🐬
Ben uyandirmiyom hic canim acikinca uyaniyo kendisi . Yalandan aglamasi var onuu yapiyo acikinca . Boyle sersem olcak sekilde hizli sallamican canim yavas yavas elektrikli ana kucagimiz var bizim o bile benden daha hizli salliyo😀

Bende reflü yatağında sallamayı deneyim olmadı ayağımda hiç saallamamıştım iyi gelir umarım canım birde artık bebişleri 40 ı çıktıktan sonra kaç saatte bir uyandırıyorsunuz 🙏🤲🐬
Bide kuzum mesela mama verdin emzirdin doydugunu biliyosun ama uyumuyosa kucaginda biraz sakinlestirip oyala bu ona iyi gelir gazini falan çıkart. Bi 15 20 dakika pış pış yap . Doydugunu anlasin oda.

Bide kuzum mesela mama verdin emzirdin doydugunu biliyosun ama uyumuyosa kucaginda biraz sakinlestirip oyala bu ona iyi gelir gazini falan çıkart. Bi 15 20 dakika pış pış yap . Doydugunu anlasin oda.
Anladım canım uykumm olmadında uygulayabiliyorum arkadaşım dün büzde joie nin aldık indirimdeydi e bebekte ana kucağı bindiriyorum ağlıyor saatine denkk gelmedi henüz sanırım Yalandan ağlama bizdede var sormas ingaa ingaa komik bebişler yorsalarda sağlıkları yerinde olsunda atlatıcaz🙏🤲🐬

Anladım canım uykumm olmadında uygulayabiliyorum arkadaşım dün büzde joie nin aldık indirimdeydi e bebekte ana kucağı bindiriyorum ağlıyor saatine denkk gelmedi henüz sanırım Yalandan ağlama bizdede var sormas ingaa ingaa komik bebişler yorsalarda sağlıkları yerinde olsunda atlatıcaz🙏🤲🐬
Sen hala uyandiriyonmu bebisi canim acıktı diye ?

Uyandırmıyorum ya hatta her uyuduğu kâr😂ama gece uzun uyuması için akşam üstü artık uyutmamaya başlıyorum sonra duş ve uykuuu

Uyandırmıyorum ya hatta her uyuduğu kâr😂ama gece uzun uyuması için akşam üstü artık uyutmamaya başlıyorum sonra duş ve uykuuu
Anladım canım benimde belli olmuyor bebiş bazen hiç uyumuyor tüm gün ve gecede yarıı uyanık bazende uyuyor anlamadım gitti 🙏🤲🐬

Kızlar benim bebişte tuvaletini yapamıyordu 2 gündür huysuzdu
İbrahim saraçoğlu nun kimyon çayı tarifini denedim
Şak diye gazını çıkardı ve uyudu uyuyor 3 saattir
1 çay kaşığı kimyonu kaynamaya başlayan suya atıyosunuz bir kere fokurdayınca hemen altını kapatıyorsunuz tülbentle süzül, içine 2 çay kaşığı şeker atıp karıştırıyorsunuz, oda sıcaklığına gelince bebişe 1-2 çay kaşığı veriyorsunuz

Kızlar benim bebişte tuvaletini yapamıyordu 2 gündür huysuzdu
İbrahim saraçoğlu nun kimyon çayı tarifini denedim
Şak diye gazını çıkardı ve uyudu uyuyor 3 saattir
1 çay kaşığı kimyonu kaynamaya başlayan suya atıyosunuz bir kere fokurdayınca hemen altını kapatıyorsunuz tülbentle süzül, içine 2 çay kaşığı şeker atıp karıştırıyorsunuz, oda sıcaklığına gelince bebişe 1-2 çay kaşığı veriyorsunuz
Ay maşallah beni tek düşündüren şeker olayı ya, ama belki verdiğimiz damlalarda da vardır

4-5 saat uyumasını geçtim şöyle bi 3 saati de görsem çok sevinirim ama yook😂 maximum 2 saat uyuyo o da nadir doktor artık uyandırma geceleri dedi 11 de emzir yatır sabaha kadar gitsin. hangi sabaha kadar ya acaba😅

X