2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar doktor kontrolum vardı 38+3 bebek 4 gün önce ayakları vajinadaydı sımdı yine dönmüş ve kafası aşağıda :) kanala girmemiş yukarıda duruyor en az 1 hafta dogmaz dedi doktor. Sen ne yaparsan yap o inmek istemeyince inmez dedi. Çatı muayenesi yaptı cok iyi dedi, bi inse aslında cok rahat doğar dedi. Nasıl inecek kanala bilmiyorum bebiş cok hareketli, suyu da iyi oldugu ıcın dönebilir yani tekrar
Aaa bu haftada dönmüş he azme bakar mısın bebişindeki😄😄 benimkisi de çok hareketli suyu da iyi kanala da inmedi sanırım bekliyorum artık ne zaman gelmek isterse inşallah 40 ları görmek istemez😂

Maşallah hareketli olacak galiba senin bebiş 😊 38+2 benimde bugün. 40i beklicek gibi. Cati ağrısından başka bi ağrım yok. Benimki de yukarda sanırım ama her bir kasilmayla yavaştan inecekler aşağıya diye düşünüyorm vakitlice gelsinler inşallah.
Amin insallah. Senin de inmemiş mi kanala?

Evet bu hafta doğuma giricekti E esragirgin naptın canım muhtemelen doğum yaptın inşallah iyisinizdir🙏🏼
Canımm Çok ŞÜKÜR pazartesi yaptım iyiyiz ALLAH ın izniyle🙏🤲🐬
Bebeği uyandırıp emzirmek bazen uğraştırıyor sezeryandan süt henüz yenii yenii geliyor tek pişmanlığım doktoru dinleyip normal yapmamam sen iyiki normali tercih ettin canım ALLAH ın izniyle herkes sağlıkla kucaklasın bebişleri Çok Aminn🙏🤲🐬

Bebeği uyandırıp emzirmek bazen uğraştırıyor sezeryandan süt henüz yenii yenii geliyor tek pişmanlığım doktoru dinleyip normal yapmamam sen iyiki normali tercih ettin canım ALLAH ın izniyle herkes sağlıkla kucaklasın bebişleri Çok Aminn🙏🤲🐬
Gözünaydın canım merak ettim seni aklımdaydın hep. çok şükür sağlıkla kavuştun . Hayırlı evlat olsun inşallah🤲

Gözünaydın canım merak ettim seni aklımdaydın hep. çok şükür sağlıkla kavuştun . Hayırlı evlat olsun inşallah🤲
Aminn ALLAH razıı olsun arkadaşım isteyen herkes sağlıkla kavuşsun ALLAH ın izniyle Çok Aminn🙏🤲🐬
Şimdide uyandırmak gerekiyor sürekli bidee normal doğumu tercih etmediğim içinn biraz pişmanım arkadaşımm Ama sağlık olsunn🙏🤲🐬

Bu sürede mama mı veriyorsunuz?

Bugünden sonra doğum yaparsak bebekler boğa burcu olucak kızlar😄 bugün saat 5te boğa burcuna geçiyomuş
Benimde hala nişanım geliyo ara ara kahverengi akıntı şeklinde ama ne bir sancı var ne kasılma sıfır. Bu nişan bi kere geliyo zannediyodum ama aralıklı geliyo hala. beklemedeyim 38+5 e geldik 39ları da görelim bakalım
Hıc kova olsun istemedım boğa olmasını cok istedim😀😀 cok sukur boğa olacak 😀

Hayırlısı böyleymiş canım olsun sağlıklı olun da her şey zamanla oturucak düzenine güle güle sağlıkla büyüt bebişini sen de çabucak toparlan inşallah🥰🙏🏼

Mamada verdim canımm evett amaa az geldi sanırım sütüm tamamen akana kadar mama + memeye devam edicem Canım Nasipse mecbur vermem gerekir ALLAH tüm bebişlere sağlık versin Çok Aminn🙏🤲🐬
Kesinlkle zaten öyle. Sezeryanda süt sonradan geliyo diyolr ya ondan merak ettım o sürecte mama takviyesi oluyo mu diye

Kesinlkle zaten öyle. Sezeryanda süt sonradan geliyo diyolr ya ondan merak ettım o sürecte mama takviyesi oluyo mu diye
Evettt E esragirgin ben de mama verdim hatta mamayı mememe damlatarak saatte veya iki saatte bir emzirdim o şekilde 48 saatte falan sütüm yeterli seviyeye geldi, oyle dene istersen , hem ksrnı doymus oluyor hem de memeye alışmış. Kaşık biberonla 15 cl veriyordum mesela 5ini memelere damlatarak kalan 10 u da en son normal veriyordum .

Evettt E esragirgin ben de mama verdim hatta mamayı mememe damlatarak saatte veya iki saatte bir emzirdim o şekilde 48 saatte falan sütüm yeterli seviyeye geldi, oyle dene istersen , hem ksrnı doymus oluyor hem de memeye alışmış. Kaşık biberonla 15 cl veriyordum mesela 5ini memelere damlatarak kalan 10 u da en son normal veriyordum .
Bendee o şekilde veriyordum arkadaşımm ama her seferinde değil mesela günde 5 kez mamaa gibii düşün İnsülin enjektörüyle 15 yadaa 10 cc azmış ama benim yaptığım şimdi Artık mesela memeyi verip ardından bi saat sonra mamaa veriyorum yenii yenii sütleniyorum İNŞALLAH artık fışkırsada rahatlasam az geliyor henüz bebekte beslenmeli sen dahaa öncemi doğum yapmıiştın arkadaşım ALLAH Analı babalı büyütsün sağlıkla sıhhatle İNŞALLAH tüm bebişleride senin bebişide benim bebişide Çok Aminn🙏🤲🐬

bugun acile tekrar gittim 40+1 haftaya kadar sancı su nişan bekle dedi yine eve yolladı haftaya gel dedi 🤓 alttan baskı var mide bulantısı ishak agrı var dedim 3-3.5kilo bebek taşıon olcak tabi dedi makat geliş bebeğimle bi hafta daha sezeryan için beklciz 🙂devlet hastanesi ilk gebeliğim diye 41+1bekletiyor

Bendee o şekilde veriyordum arkadaşımm ama her seferinde değil mesela günde 5 kez mamaa gibii düşün İnsülin enjektörüyle 15 yadaa 10 cc azmış ama benim yaptığım şimdi Artık mesela memeyi verip ardından bi saat sonra mamaa veriyorum yenii yenii sütleniyorum İNŞALLAH artık fışkırsada rahatlasam az geliyor henüz bebekte beslenmeli sen dahaa öncemi doğum yapmıiştın arkadaşım ALLAH Analı babalı büyütsün sağlıkla sıhhatle İNŞALLAH tüm bebişleride senin bebişide benim bebişide Çok Aminn🙏🤲🐬
Amiiin 🙏🏻🙏🏻 benim 16 sında doğdu tam 39 haftalık

bugun acile tekrar gittim 40+1 haftaya kadar sancı su nişan bekle dedi yine eve yolladı haftaya gel dedi 🤓 alttan baskı var mide bulantısı ishak agrı var dedim 3-3.5kilo bebek taşıon olcak tabi dedi makat geliş bebeğimle bi hafta daha sezeryan için beklciz 🙂devlet hastanesi ilk gebeliğim diye 41+1bekletiyor
Baska bi devlet hastanesine gitsen olmaz mı? Cok gec degıl mı sezeryan ıcın?

Kızlar merhaba .normalde 22 nisanda sezeryanim vardı. Bugün fazla hareket hissetmediğim için acile geldik. Nstde sancı çıktı. Dr beklemeye gerek yok alalım dedi. Yatış yapıldı. Gece sezeryanle alınacak bebeğim çok heyecanlıyım 🥹

X