2024 Nisan ayında transfer olacaklar💙 çizelge oluşturalım 🥳 🥳🥳🥳 inşallah hep birlikte pozitif sonuç görelim 🙏🍀🌸

Hakkımızda hayırlısı 🤲 mayıs topiği açılmamış sanırım. Ben şuan iğne olmayı bıraktım 7 gün boyunca estroferm duphaston kullanıcam sonrasında regl olucaksın dedi doktor haber vericem kontrol sonrası gün belirliycek
Aminn🌸 evet açılmamış henüz. Ben de geçen ay tarlusal kullanmıştım. Regl günleri de değişiyor bakalım bu ay ne zaman başlayacak. Dr un kim ?

Merhaba transfer sonrası tek agrisi adet olacakmis gibi sancı çekip sonucu pozitif olan var mı ? Adet olacakmışım gibi ağrım var bacaklarım da ağrıyor bunlar benim normal adet olmadan önce yaşadığım şeyler tereddutte kaldım çünkü adet günüm ayın 16 si test günüm 17 si

Kızlar ben 29 Mart transfer oldum
9 Nisan değerim 19,24
11 Nisan 28
14 Nisan yani bugün ise değerim 47,73
Sizce nasıl ilerliyor tedirginim biraz

Herkese merhabalar bende 6 Nisanda 5. Gün embriyosu transfer oldum. İnşallah hepimiz bebişlerimizi sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız.🍀 Transferimden beridir her gün adetimin ilk günü gibi kasıklarım belim ağrıyor. Arada ince ince sızlamalar, göğüslerim balon gibi şişti aşırı hassaslar🥲 Benimle aynı şeyleri yaşayanlar var mı?
Bende aynı belirtileri yaşıyorum adetime 5 gün var dayanamadım test yaptım negatifti İnşallah adetime kadar değişiklik olur 🥹

Selam arkadaşlar. Benim de negatif 1 aşılama ve 4 tüp bebek denemem oldu. 10 yillik evliyiz. 30 yasindayim. 13 nisanda tekrar tüp bebek islemlerine başladık. hayirlisiyla hiçbir sorun olmazsa nisan sonu veya mayıs başı gibi transferimiz gerçekleşir. Allahim hiçbirimizin emeklerini boşa çıkarmasın insallah

Arkadaşlar merhaba transferin 9. Günü benim iki gündür siddetli bel ağrısı ve bacak ağrısı var bende her an adet olacakmışım gibi kısmı saymıyorum artık benim gibi olan var mı acaba

X