2024 Nisan ayında transfer olacaklar💙 çizelge oluşturalım 🥳 🥳🥳🥳 inşallah hep birlikte pozitif sonuç görelim 🙏🍀🌸

Arkadaşlar merhaba transferin 9. Günü benim iki gündür siddetli bel ağrısı ve bacak ağrısı var bende her an adet olacakmışım gibi kısmı saymıyorum artık benim gibi olan var mı acaba
Transferin ikinci gününden itibaren sırt ağrım çok var benim de, sonrasında da adet ağrısı gibi zaman zaman yoğunlaşan kasık ağrım var

Transferin ikinci gününden itibaren sırt ağrım çok var benim de, sonrasında da adet ağrısı gibi zaman zaman yoğunlaşan kasık ağrım var
Bu benim ikinci transferim ilk transferim pozitif oldu ama nasip olmadı kalbi durdu ilkinde karın ağrısı kasik ağrısı gaz ve kabızlık vardı bende şimdi kabızlık ve gaz yok kasik ağrısı ilk gunler vardı o yüzden ne hissedeceğimi bilmiyorum tam olarak

Merhaba, bende arefe günü 5.gün emriyo transferim oldu bugün 7.günüm cumaya test yapmamı istedi doktorum ama ben çok merak ediyorum erken gebelik testi yapsam belli olur mu sizce?. Hiçbir belirtim yok zaten ben normalde de adet sancısı kasık ağrısı filan bilmezdim o yüzden korkuyorum.aranızda 7.günde test yapan var mı?

Kızlar bu Topiğimizin topik başkanının hesabı pasifleştiirildiği için yeni topik açtık. Oraya bekleniyorsunuz 💕😍🌈

Kızlar topiğin başkanı hesabı pasifleştirildiği için yeni topik açtık ❤ bekleriz.

Merhaba, bende arefe günü 5.gün emriyo transferim oldu bugün 7.günüm cumaya test yapmamı istedi doktorum ama ben çok merak ediyorum erken gebelik testi yapsam belli olur mu sizce?. Hiçbir belirtim yok zaten ben normalde de adet sancısı kasık ağrısı filan bilmezdim o yüzden korkuyorum.aranızda 7.günde test yapan var mı?
Merhaba , ben 6. Gün yaptım çok silik olarak gördüm .Bende de hiç belirti yoktu. Umarım güzel sonuçlar alırsınız 🙏🌸

Tüp bebekte kimyasal gebelik sonrası yeni transfer ne zaman yapılıyor acaba bilen keşke gelmese ama başına gelen var mı ? 2 ay bekletiyorlar mı ?

Merhaba , ben 6. Gün yaptım çok silik olarak gördüm .Bende de hiç belirti yoktu. Umarım güzel sonuçlar alırsınız 🙏🌸
Gece uyuyamadım kalktım yaptım 5-6 dakika bekledim silik çizgi oluştu çok mu bekledim bilmiyorum ama inşallah tutmuştur .isteyen herkes e nasip etsin

Selam arkadaşlar sonucum 15.2 çıktı pozitif gözüküyor ama kimyasal olma olasılığı da var iki gün sonra yeniden kan vereceğim

kaçıncı gününüzdü? Ben de dün verdim 11.gün 16,78 geldi yarın tekrar vereceğim 🥹
Transfer gününü saymazsak 10. Gün inşallah güzel sonuçlanır bizim için çünkü ben ilk transferinde sonuç 240 çıktı 10. Günde gerçi nasip olmadı oda bana. O yüzden biraz tedirgin oldum inşallah Allah dualarımızı duyar bizi de boş çevirmez Rabbim

Umarım yükselir hızlıca, dualarım sizinle, adet olmadıkça umut devam ediyordur sanırım
Umarım ama çok zor doktoruma aradı çok ümitli konusmadi açıkçası beklediğim sonuç bu değildi desi ama iki sonra kan testi vermemi o zaman belli olacağını söyledi

Pardon iki gün sonra cuma günü
Biraz zor oluyor bunu demek hepimiz için ama demeye çalışıyoruz sonuç kötü olunca, nasip değilmiş diye sağlıklı bir gebelik değilmiş diye. Ben de bu duyguyu tadan bilen biriyim, hamileyim diye sevinip kimyasal bir gebelik olduğu gerçeğiyle yıkılıp sonra toparladım. Sonra hamileyim diye sevinip keseyi görüp kalp atışını duyup kalbin durması ile yıkıldım sonra toparladım, o yüzden bu acı hissi bilen biriyim.
Umarım değerin hızla yükselir ama yükselmezse de diyeceğimiz şey zor olsa da belli, nasip değilmiş. Dualarım seninle

Biraz zor oluyor bunu demek hepimiz için ama demeye çalışıyoruz sonuç kötü olunca, nasip değilmiş diye sağlıklı bir gebelik değilmiş diye. Ben de bu duyguyu tadan bilen biriyim, hamileyim diye sevinip kimyasal bir gebelik olduğu gerçeğiyle yıkılıp sonra toparladım. Sonra hamileyim diye sevinip keseyi görüp kalp atışını duyup kalbin durması ile yıkıldım sonra toparladım, o yüzden bu acı hissi bilen biriyim.
Umarım değerin hızla yükselir ama yükselmezse de diyeceğimiz şey zor olsa da belli, nasip değilmiş. Dualarım seninle
Hayırlısı evet. Bir önceki transferimde benimde bebeğimin kalbi durmuştu anlayabiliyorum sizi . Şimdi var mı çocuğunuz ya da hamilelik var mı

Hayırlısı evet. Bir önceki transferimde benimde bebeğimin kalbi durmuştu anlayabiliyorum sizi . Şimdi var mı çocuğunuz ya da hamilelik var mı
Transfer için adetimi bekliyorum. Opu yapıldı Şubat ayında elimde sadece 1 tane embriyom kaldı, denemek için de tek şansım.

Transfer için adetimi bekliyorum. Opu yapıldı Şubat ayında elimde sadece 1 tane embriyom kaldı, denemek için de tek şansım.
Rabbim inşallah en güzel şekilde sonuçlandırır sağlıkla kucağına alırsın benim dondurulmuş 4 tane daha var ama

X