2024 Nisan ayında transfer olacaklar💙 çizelge oluşturalım 🥳 🥳🥳🥳 inşallah hep birlikte pozitif sonuç görelim 🙏🍀🌸

HAMİLEYİMMMM değerim 453 🥰🥰
hayırlı olsun canım kucağına sağ salim aldığın haberleride duyarız inş.benimde yarın test günüm çok heycanlıyım ve tedirginim.dün test yapmıştım böyle çıktı sen öncesinde evde test yapmışmıydın
WhatsApp Image 2024-04-17 at 07.43.32.jpeg

hayırlı olsun canım kucağına sağ salim aldığın haberleride duyarız inş.benimde yarın test günüm çok heycanlıyım ve tedirginim.dün test yapmıştım böyle çıktı sen öncesinde evde test yapmışmıydınEki Görüntüle 3416254
Aminnn canım benim 🙏🙏Evet canım yapmıştım benimde böyle idi idrar testim 🥰🥰 seninde tutunmuştur bebişin 🙏

Kan verdiniz mi bugün

Merhaba bende 9 nisan da transfer oldum inşallah herkes pozitifi görür
Kızlar bu topiğin başkanının hesabı pasifleştiirildiği için yeni topik açtık. Dilerseniz oraya gelin tablomuza sizi ekleyeyim.

Çıktı mı sonuç
Canım valla gruba yazıp yazmama konusunda kararsız kaldım seni olumsuz etkilemek asla istemem.. Benim maalesef değerim 6,99 a düşmüş.. Ama seninkinin yükseleceğine inancım var nolur benim bugünkü sonucumu düşünüp kendini demoralize etme.. Yarın senden güzel haberler bekliyorum🙏🏼 Sizlerden de dua istiyorum bu sonucu sindirip sağlıklı bir şekilde atlatıp yeni sürece hazırlanabilmek ve sonunda hayırlı pozitif haberleri alabilmek için🙏🏼

Canım valla gruba yazıp yazmama konusunda kararsız kaldım seni olumsuz etkilemek asla istemem.. Benim maalesef değerim 6,99 a düşmüş.. Ama seninkinin yükseleceğine inancım var nolur benim bugünkü sonucumu düşünüp kendini demoralize etme.. Yarın senden güzel haberler bekliyorum🙏🏼 Sizlerden de dua istiyorum bu sonucu sindirip sağlıklı bir şekilde atlatıp yeni sürece hazırlanabilmek ve sonunda hayırlı pozitif haberleri alabilmek için🙏🏼
Anladım canım üzüldüm ama inan benimde ümidim yok yarın belli olur benimde sıkma canını zamanı değilmiş diyeceğiz elbet bir gün bizde yaşarız o mutluluğu sadece sonu güzel olsun. Senin taze embriyomuydu dondurulmuş mu

Anladım canım üzüldüm ama inan benimde ümidim yok yarın belli olur benimde sıkma canını zamanı değilmiş diyeceğiz elbet bir gün bizde yaşarız o mutluluğu sadece sonu güzel olsun. Senin taze embriyomuydu dondurulmuş mu
İnşallah canım hayırlısı buymuş.. Dondurulmuş embriyoydu pgt liydi.. 6 embriyomdan 2si sağlıklı 4ü kanserli gelmişti.. 1 tane kaldı pgtli embriyom..

Himm anladım canım benimde 6 yumurta 5. Gun
İnşallah canım hayırlısı buymuş.. Dondurulmuş embriyoydu pgt liydi.. 6 embriyomdan 2si sağlıklı 4ü kanserli gelmişti.. 1 tane kaldı pgtli embriyom..
Himm anladım canım benimde 6 yumurta 5 gün ama ben yaptirmadim genetik inceleme 2 tane transfer ettirdim 4 tane donduruldu yoruldum sadece ya aynı süreçlerden beklemekten bilmiyorum

Merhaba arkadaşlar yaşım 30 ıkıncı denemem 1 ilk denemem 3 yıl onceydi . Şimdi yeniden devam ediyoruz 12.04.2024 5 gün embriyosu koydular bitane dondurulmuş . Bugun transfer gününüde sayarsak 8 günüm idrar testim negativ çok moralim bozldu 8 gün negativ olupta kanda pozitif alan olmu acaba ????

Transferden sonra bugün 8.gunum kızlar duramadim aptal gibi az önce test yaptım negatif moralim bozuldu eşime söylemedim ama nette 10. Günden önce yapıldığında yanlış sonuç yazıyor hayırlısı olsun inşallah Çarşamba günü 13.gun ogun gel dedi doktor kan testi vereceğim şuana kadar aşırı iyiyim kaç gündur şuan keşke testi yapmasaydm modumu düştü inşallah herşey dilediğim gibi olur bu yol çok zor rabbim yardimcimiz olsun buradaki herkesin

X