2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    257
Selamlaar, ya ben giremiyorum buraya, geçen de çıkış yapmışım siteden bi süre giremedim şifre hatırlamıyorum onunla uğraş filan derken.

Bayramınızı kurlamaya gelmiştim şimdi, bıdıklarımızın da ilk bayramı, daha nicelerine sağlıkla 🥰
Hayırlı bayramlar çiçeklerim ❤️

Prego solo almıştım biz memnunuz şu an
Merhaba bende yeni sipariş verdim arabanın olumsuz yanları var mı, scala ile arasında gidip geliyorum hatta satıcıya iptal edin scala alacagım fln dedim ama sonra hafıflık açısından soloda karar kıldım ama halen emın değilim çünkü evde kraft evo plus modelım var halen taş gibi ama 11.6 kılo çok ağır tasıması mumkun değil ve iri bir araba

Bebişlerle ilk bayram nasıl geçti kızlar? Bizimki biraz yorucuydu.İlk kez başka bir yerde kaldık o gün uyuması gece 02.30'u buldu. Her gören kucağına almak istedi bebeğim hepsinin üstüne kustu 😂 Uzaktan sevdiler o yüzden
Ay evet ya
Benimkinin de var reflusu ama kusmadi agladi sadece
Kusunca hemen veriyorlar geri ama aglayinca israrla hala tutuyorlar en son ya esim ya ben aliyoruz falan 😒
Bide yuzunden opmeyelim diye duyar kasip ellerinden optu kv kp😒 icim icimi yedi esime baktim o da kaldi oyle
Kucagima alinca gidip ellerini yikadim hemen
Cunku tam elini emme donemine girdi
Sonra cok kizdim kendime
Elinden opmeyin elini emiyor demedigim icin
neyse ki elini agzina goturmeden onlem alabildim kendi çapimda
Ama bi sonraki bayram sessiz kalamiycam sanirim😒

Ay evet ya
Kusunca hemen veriyorlar geri ama aglayinca israrla hala tutuyorlar en son ya esim ya ben aliyoruz falan 😒
Bide yuzunden opmeyelim diye duyar kasip ellerinden optu kv kp😒 icim icimi yedi esime baktim o da kaldi oyle
Sonra cok kizdim kendime
Hiç kızma kendine boşuna valla dediğimiz halde de dinlenmiyor 🙄

Ay evet ya
Sonra cok kizdim kendime
Neyse ki önlem almışsın bu dönem hep elleri ağzında bebişlerin. Kimisi çok anlayışlı uzaktan seviyor kimisi de kucaklayıp öpmek istiyor uyarınca da bozuluyorlar.

Bebişlerle ilk bayram nasıl geçti kızlar? Bizimki biraz yorucuydu.İlk kez başka bir yerde kaldık o gün uyuması gece 02.30'u buldu. Her gören kucağına almak istedi bebeğim hepsinin üstüne kustu 😂 Uzaktan sevdiler o yüzden
Valla ben sadece annemlerde geçirdim o günü cnm o günde ztn herkes gelmişti orda görmüş oldum herkesi dışarı oturmayada sadece amcama gittim puseti taşımak yorucu oldu in çık pek gezesim gelmedi, bende de teyzemler fln almak istedi kucağa asla vermedim yok uykusu var dedim hasta oluo dedm vs pofur pofur sigara içerler onlar , kucaga istiolar veremem valla bide çocukları var hemen elleri yüzünde bebeğin kafasnda dokunmayın diyen yok ben kendi kucagimdan kimseyeye vermemekle huzurlu bisekilde oturdum pusetinden de çıkarmadım pek, annemlerde de yatak odasında uyudu ztn genelde gören uykuda gördü iyi oldu daha 2.5 aylık kucaktan kucağa gezmesine gönlüm el vermedi doğru olanda bu ztn ama insanlar hemen kırılıyor vermeyince napim aman hasta olunca ben cebellesiom bu sefer 🤦✌️

Ay evet ya
Sonra cok kizdim kendime
İnsanlara demeye gerek yok biseyleri ama illa salap sulup öpme derdine giriyolar deyincede kıymete binio

Kızlar sizin bebeklerinizde de dudak burun aradı kabarık iki çizgi var mı bu ara sürekli bir şeyler buluyorum bebekte filtrum galiba ismi benimkinin baya belirgin sanki

Kızlar sizin bebeklerinizde de dudak burun aradı kabarık iki çizgi var mı bu ara sürekli bir şeyler buluyorum bebekte filtrum galiba ismi benimkinin baya belirgin sanki
Emiyorsa gayet normal uzun emdiği zaman bizimde oluyor beyaz kabarık üst dudağında

Kızlar uyurken sesten korkuyor uykudan ağlayarak uyanıyor mu sizinkiler, beyaz gürültü açık olmasına rağmen hapşırma sesi kapı kapatma sesi vs diğer odalardan gelen seslerden ağlayarak uyanıyor. Sese olan hassasiyetleri ile ilgili normal bir durum mu, yoksa birşeye çok mu korkmuş bebeğim anlayamadım

Kızlar uyurken sesten korkuyor uykudan ağlayarak uyanıyor mu sizinkiler, beyaz gürültü açık olmasına rağmen hapşırma sesi kapı kapatma sesi vs diğer odalardan gelen seslerden ağlayarak uyanıyor. Sese olan hassasiyetleri ile ilgili normal bir durum mu, yoksa birşeye çok mu korkmuş bebeğim anlayamadım
Oluyor, ben hapsirinca katılarak ağladı bugün. Ben de o korkunca üzüldüm baya ama daha çok küçük oldukları için sese aşırı duyarlilar sanırım.

Çok yanında ise korkuyor cnm hapşırma vs gece uykusunda ise dalmış ise tam olrk korkmaz duymaz yani seste uyutmayi alistirdim iyi oldu o açıdan

Merhaba canım şuan yaşadıklarıniz bizde de var balgam var resmen oksuruge çevirdi, gece değil ama gün içinde içtiğini kusuyor habire reflü ztn var çok emmeye calisio ağladığı için veriyorum bende nasıl atlattiniz siz banada yardımcı olur musun acaba tekrar antibiyotik tedavisi almak istemiyorum daha 1 ay oldu kullanali 🥺🤦

Günaydin kizlar
4.aya girmis bulunmaktayiz elini gozune goturuyor ovaliyor bazen de söz istermis gibi parmagini kaldirip dogrudan gozune goturuyor gozune batiriyor elini 😵‍💫🫠
Cok sık yapmaya basladi bunu
Ataklara dahil mi acaba?
Elini agzina goturecekken de elini yumruk yapip eline bakiyor sonra agzini bulmaya calisiyor🥴

X