2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Uyku akıyor gözlerinden şükür gece ayrımı var ayık kalmıyor ama saatte bir kalkıp yeme gaz olayı olunca ben pert oluyorum tek artısı hemen uyuyor geri 🥹
Ben bu saatlerde hiç gaz çıkarttıramıyorum ya çıkarmıyor yatıyorum öyle

Cansualtay67 Cansualtay67 canım kaç haftalık sın bilmiyorum ama belki sancın gelmeyecek ve bir uyarıya ihtiyacın vardır. Ben 3 doğumumu da suni sancı ile yaptım. İlkinde nişan geldi sıfor sancı ile gittim t cm di doktor suni verdi, ikincisinde doktor çatı muayenesi yaptı az kanamam devam etti 2 gün. Doktora gittim 4 cmdi. Yine sıfır sancı ağrı. Yine suni sancı verdi doktor. Bu son bebede de suyum azaldığı için sıfır açıklıkla ve hatta bebiş bile yukarıdaydı yatış yapıldı. Ebe doktor alttan muayene etti saat başı ve ufak ufak sancılarım başladı ve 5 cm açıklığa ulaşınca çok az suni sancı verildi 6cm den bir anda doğum hanede buldum kendi mi... İlk ikisi 5 saatte oldu, üçüncüsü 6 saatte oldu.
Demem o ki suni sancıdan korkma zaten normal sancıyı bilmediğin için hangisinin senin için kolay olacağını bilemezsin. Belki o da seni çok zorlayacak.
Belki doktorun çatı muayenisi yapmadıysa onu isteyebilirsin. Belki o tetikler.
Bebişine sağlıkla kvuşman dileğiyle... İster normal olsun ister suni sancılı olsun ister sezaryan olsun hiç farketmez. Sağlıkla kavuşun 🤲🤲🤲

Bugun daha yumşakti amma icinde yumurta gibi bişey vardi oradi kızarik doktoruma gonderdim resmini mastit olmuşsun desi antibiyotik yazdi eğer duzelmezse cerrahi gerekirmiş çok korktum😢
Düzelir merak etme. İlacını düzgün kullan. Sıcak soğuk uygulama yap elle masaj yap. Sıcak yaptığında orası yumuşar hemen ardından ya emzir ya da pompayla çektir o memeyi boşaltmaya çalış. Daha sonra soğuk yap rahatlatır. Bunu bikaç gün dene geçecektir.

bu watsap gurubu için bi arkadaş bana mesaj atmış hatta tel no yazmış şimdi yine baktım mesajı bulamadım varmı guruba giren acaba ben 2 gündür hastanede yatıyordum bebiş bronşit olmuştu bakamadım pek buralara
Geçmiş olsun su akrabadan sonra mı bebek hasta oldu

Verdim kuzu baya huzursuz oldu...
Öglen 3te verdim. Sonra aksam 9. Birde şimdi 2de verdim 6 saat arayla.1cay kaşığı,
Ya gaz sancısında var o yuzden ikisi birleşti 🤢😪
Ates takibi yapıyorum şükür cok yüksek değil ama. Bir sıcaklık var vücudunda. İnşallah yarına daha iyi olur
Kaç oldu en yüksek canım
İnsallah yarına bi şey kalmaz Minnosun 🤲🏻🤲🏻

bu watsap gurubu için bi arkadaş bana mesaj atmış hatta tel no yazmış şimdi yine baktım mesajı bulamadım varmı guruba giren acaba ben 2 gündür hastanede yatıyordum bebiş bronşit olmuştu bakamadım pek buralara
Grup kurmak yasak canım daha önce de konuşuldu sen kaçırdın sanırım bebişle ilgilenirken 😘

Cansualtay67 Cansualtay67 canım kaç haftalık sın bilmiyorum ama belki sancın gelmeyecek ve bir uyarıya ihtiyacın vardır. Ben 3 doğumumu da suni sancı ile yaptım. İlkinde nişan geldi sıfor sancı ile gittim 5 cm di doktor suni verdi, ikincisinde doktor çatı muayenesi yaptı az kanamam devam etti 2 gün. Doktora gittim 4 cmdi. Yine sıfır sancı ağrı. Yine suni sancı verdi doktor. Bu son bebede de suyum azaldığı için sıfır açıklıkla ve hatta bebiş bile yukarıdaydı yatış yapıldı. Ebe doktor alttan muayene etti saat başı ve ufak ufak sancılarım başladı ve 5 cm açıklığa ulaşınca çok az suni sancı verildi 6cm den bir anda doğum hanede buldum kendi mi... İlk ikisi 5 saatte oldu, üçüncüsü 6 saatte oldu.
Demem o ki suni sancıdan korkma zaten normal sancıyı bilmediğin için hangisinin senin için kolay olacağını bilemezsin. Belki o da seni çok zorlayacak.
Bebişine sağlıkla kvuşman dileğiyle... İster normal olsun ister suni sancılı olsun ister sezaryan olsun hiç farketmez. Sağlıkla kavuşun 🤲🤲🤲

Cansualtay67 Cansualtay67 canım kaç haftalık sın bilmiyorum ama belki sancın gelmeyecek ve bir uyarıya ihtiyacın vardır. Ben 3 doğumumu da suni sancı ile yaptım. İlkinde nişan geldi sıfor sancı ile gittim 5 cm di doktor suni verdi, ikincisinde doktor çatı muayenesi yaptı az kanamam devam etti 2 gün. Doktora gittim 4 cmdi. Yine sıfır sancı ağrı. Yine suni sancı verdi doktor. Bu son bebede de suyum azaldığı için sıfır açıklıkla ve hatta bebiş bile yukarıdaydı yatış yapıldı. Ebe doktor alttan muayene etti saat başı ve ufak ufak sancılarım başladı ve 5 cm açıklığa ulaşınca çok az suni sancı verildi 6cm den bir anda doğum hanede buldum kendi mi... İlk ikisi 5 saatte oldu, üçüncüsü 6 saatte oldu.
39un içindeyim teşekkürler çok güzel anlatmışsın belkide dediğin gibidir çatı muayenesi yapıldı oda tetiklemedi en iyisi akışına bırakmak belki kendi sancımdan daha kolay olucak suni dediğin gibi zatem epidural normal doğum istiyorum hayırlısı çok teşekkür ederim 🤍

X