2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    290
doktor kesinlikle damladan yana dagıl kolay alısmasın dıye uyarı ule gaz atmasını ıstemıyot ama bız gaz konusunda daha rahatız tuvalet düzene gırmeye basladı uykuya daldı mı uyuyor şükür ama uykuya dalan a kadar bırsz dabenım bebek dedıgım dedık
Yok yok damla değil. Formül mama ama gaz ve sindirim sorunu yaşayan ve kolik bebekler için üretilen mama. Aptamil conformil. Eczanelerde satılıyor zaten sadece. Faydası olabilir o yüzden doktorunuza danışın isterseniz dedim 😊

B bireylulmeselesi canım biz Golden Goat kullanıyorduk esasında memnundum ilk iki ay anne sütü yoğun olarak bu mama ile çok güzel kilo aldı. 3. Ay anne sütü az alarak mamaya devam ettik 400 gram aldığı için mama yi degistirelim dedi doktor ama sorun mama değil babasindayken ogunlerinde az besleniyordu ama biz yine bı degistirelim dedik Sma iyi geceleri aldık dün ilk defa denedik zaten genelde geceleri uyuyordu ama bundan biraz daha derin yattı ama sabah baya bı gazimiz oldu normalde yoktu biraz denicem 1 hafta kaka durumu gaz durumu kontrol edicem ona göre karar vericem alışma sureci var norde kilo kontrolü belirleyici olcak. Bilgi veririm insAllah

Bu aydakı bebeğe ıstedıgın kadar kararlı olan bebegınden bebegıne degısyot bence kımı bebek sakın kımı bebek benımkı gıbı kuduruk valla uyurken o kadar masum kı anlatamam özlüyorum bıle uyansın bır seveyım dıye ama uyandı mı da canavar😀😀😀 etmemek ıcın o kadar aglıyor kı kendını gerı gerı atıyor sesı gıdıyor nasıl kararlı olup zorlayabılırım o sııddetkı ağlamadan sonra ıcını cekmesı bıdr
Synı benimkini anlatmışssın çok denedik bide ağlarken kendini iyice yükseltip kitliyor da biz yüzüne üflğyoruz sakinleşmesi için :KK70: ama üç ay oldu eşimle uykusuzuz ya bizim yatskta ya kucağımızda çok zor iki tür bebek var bir iyi huylu biride huysuz kolikte olunca mecburen krndi kendini uyandırıyo bizde uyusunda nasıl olursa olsun ama zorlanıyorum artık çözümde bulamadım

Bende ondan korkuyorum. Acaba uyku gerilemesi mi dedim. Ama bilemedim aşıdan mı oldu ondan mı anlamadım. Çok yoruldum hiç hal yok. Acaba ne zaman en azından kesintisiz 4 5 saat uyuyacağımız zaman gelecek
Böyle durumlarda bi kere mama vermeyi denediniz mi hiç
Bi deneseniz belki uyku süresini biraz arttırabilirsiniz

Bebeği 4 aylık olup sadece mama veren anneler her beslenmede kaç cc mama veriyorsunuz? Bir de bu ara kusmalarımız epey arttı😞aynı durumu yaşayıp çözüm bulan var mı kızlar ?

Genel olarak bu ay kilo alımlarinda azalma oldu sanırım bebeklerin. Ben birde ek gıda sürecini nasıl yönetirim onu merak ediyorum. Tarif kitabı satılıyor Trendyol da almak istiyorum ama varmı daha önce alan fikri olan annemiz ?

Bebeği 4 aylık olup sadece mama veren anneler her beslenmede kaç cc mama veriyorsunuz? Bir de bu ara kusmalarımız epey arttı😞aynı durumu yaşayıp çözüm bulan var mı kızlar ?
Ben mama ağırlıklı anne sütü de gündüz alıyor( sütüm yetmiyor az) geceleri sadece mama alıyor.cogunlukla 90 veriyorum bazen doymazsa bir 30 daha yapıyorum ama çoğunlukla 90

Kızlar diyet yapamadığım için paketli gıdaya veda edip Chloe Tinge basladım.Agır oluyor biraz ama daha önce 1 ay deneyip güzel sonuç almıştım.İlk gün zor geçti ama bakalım devam edebilecek miyim.evde kilo fazlası olan hareket etmek isteyen varsa deneyebilir kızlar 🫠

Kızlar diyet yapamadığım için paketli gıdaya veda edip Chloe Tinge basladım.Agır oluyor biraz ama daha önce 1 ay deneyip güzel sonuç almıştım.İlk gün zor geçti ama bakalım devam edebilecek miyim.evde kilo fazlası olan hareket etmek isteyen varsa deneyebilir kızlar 🫠
Chloe Tinge nedir cehaletimi bağışlayın.😀

Ay ben yapmıştım onun iki haftalık karin challenge ama şu an bebeyle kaldiramam diye düşünüyorum canım sen nasıl yapacaksın?

Ben oğlum uyuyunca bende uyuyanlardanim zaten 7 kilo onu taşımak beni çok yoruyo Chloe yaparsam pertim çıkar dayanabilir miyim acaba?

Kızlar help me, bebeğim sabah 6 da uyandı hiç uyumuyo memede uyurdu o da yok gözler çin gibi ama kırmızı aksi gibi benim de başım agriyo gozlerim ağrıyor 😢

X