2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    291
Kizlar 3.ay doldu doktorumuzun öneri ve bilgilendirmelerini sizle paylasayim. Bu ay tummy time aktiviteleri artmali dedi. Ben bebegin cok durmak istemedigini söyledim aktivite sıklığını arttır dedi. Salyalanma çok olurmus siz de yazmissiniz zaten. Ellerini kesfettigi dönemmiş hışır kitaplar ver dokunsun dedi. Degisik dokuda oyuncaklar da hosuna gidermis. Destekli oturmaya baslat yavas yavas dedi.

Ya kızlar bir şey sormak istiyorum. Sezeryan kesisi acıyor hala ve göbek deliğinin 3-4 parmak asagisi tam pantolonun kemer bölgesinin olduğu kısımda hafif bastırmayla acı var😢 eğilip kalkarken sanki hala içerde bisey var gibi dolu dolu. hamile pantolonlarımı giyiyorum hala. Ve çok afedersiniz gaz problemim çok fazla ek olarak hala aşırı terliyorum. Normal
Mi bunlar🤦🏻‍♀️

Ya kızlar bir şey sormak istiyorum. Sezeryan kesisi acıyor hala ve göbek deliğinin 3-4 parmak asagisi tam pantolonun kemer bölgesinin olduğu kısımda hafif bastırmayla acı var😢 eğilip kalkarken sanki hala içerde bisey var gibi dolu dolu. hamile pantolonlarımı giyiyorum hala. Ve çok afedersiniz gaz problemim çok fazla ek olarak hala aşırı terliyorum. Normal
Mi bunlar🤦🏻‍♀️
Bende hala hsmıle pamtolonları gıyunıyorum agrı yok bende terleme çok fenaaa

Bnmki de öyle yapıyor maşallah çok güçlü ama hiç tummy time yatiramiyirum çocuğa yaa bı sıkıntı olur mu 😓 kilolu bi bebek 4. Ays yeni girdik 8 kilo olmustur boy 64 cm
Valla şimdi çok cahilce konuşacağım ama analarımız tummy time mı biliyordu hepimiz bu günlere gelmişiz 😅 benim ki de max 5 dk yapıyor sonra kıyamet sevmiyor

Arkadaşlar ya bebeği ağlamadan uyuyan var mı? Bir benimki mi böyle uykusu gelince ağlayıp duruyor hangi yöntemi denesemde ağlayarak uykuya geçiyor. Valla çok üzülüyorum neden uykusu gelince ağlıyor susmuyor anlamıyorum. Bütün bebekler mi böyle

Kizlar 3.ay doldu doktorumuzun öneri ve bilgilendirmelerini sizle paylasayim. Bu ay tummy time aktiviteleri artmali dedi. Ben bebegin cok durmak istemedigini söyledim aktivite sıklığını arttır dedi. Salyalanma çok olurmus siz de yazmissiniz zaten. Ellerini kesfettigi dönemmiş hışır kitaplar ver dokunsun dedi. Degisik dokuda oyuncaklar da hosuna gidermis. Destekli oturmaya baslat yavas yavas dedi.
Ya bizim doktorumuz hiç böyle bilgiler vermiyor. Şimdiye kadar her kontrole gittiğimde sadece kilo boy durumu genel tahlil yapıyor sadece. Böyle şeyler söylese keşke. Aslında iyi bir doktor ama bilgilendirme yönünü sevemedim

Mi bunlar🤦🏻‍♀️
Benimde sezeryan dikişim kalınlaşmaya başlamış hala kırmızı rengi ne zaman geçiyor acaba.

Mi bunlar🤦🏻‍♀️
Ne zaman doğurdunuz ki ? Ben 3 ay olucam. Dikiş yerim hala sert ama acı yok. Hatta yara iyileşmeye başladığı için kaşınıyor arada.

Inaninki sut kesilmesi bende psikolojik olmustu hep sutum kesildi az geliyor dusundukce sutum gelmiyordu gibi kendi kendimi motive ettim ve bebegimin doydugunu sutumun arttigini gordum bol bol su ic gece yanina 1 lt su koy sabaha kadar her uuandiginda iç bitsin
İçiyorum hepsini yapıyorum aslında ama azaldı baya teşekkür ederim

X