2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    291
Hocam eminsiniz di mi hissetmiyor dedim biz iğneyi vurduktan sonra uyuşma başlıyor 4 saat suruyo dedi 1 saat sonra aldı bizi ama o kancayı her takisinda çocuk çığlık attı resmen hisseder gibi, ayağını tutuyoruz ya gazı var gazı dedi Dr o öyle dedikçe ben sinir oldum kestiği parçayı önüme koydu ben bakamam dedim çocuğuma travma olmasın tek kalmasın diye girdim yoksa girmezdim bütün işlemi gördüm kazara. Eşim bı ara dışarı çıktı aha dedim kesin biseyler yanlış gidiyor çocuk agliyo kadın dikmeye calisiyo Millet 10 dk da çıktı biz yarım saat oldu icerdeyiz falan neyse sonra bitti çok şükür çocuğu kucağıma aldım hakkaten gazini çıkardı ama inlemeye devam etti. Arabada da ağladı evde yine çıldırdı hemen calpol ve merhemleri sürdük anca sakinleştiri. Çok kötü bı deneyimdi bizim için. Diyorum ya 3 aylık ömründe toplam bu kadar ağlamıştır.
Ayyy kıyamam ya ben daha yaptıramam bunu duyuncada

Hocam eminsiniz di mi hissetmiyor dedim biz iğneyi vurduktan sonra uyuşma başlıyor 4 saat suruyo dedi 1 saat sonra aldı bizi ama o kancayı her takisinda çocuk çığlık attı resmen hisseder gibi, ayağını tutuyoruz ya gazı var gazı dedi Dr o öyle dedikçe ben sinir oldum kestiği parçayı önüme koydu ben bakamam dedim çocuğuma travma olmasın tek kalmasın diye girdim yoksa girmezdim bütün işlemi gördüm kazara. Eşim bı ara dışarı çıktı aha dedim kesin biseyler yanlış gidiyor çocuk agliyo kadın dikmeye calisiyo Millet 10 dk da çıktı biz yarım saat oldu icerdeyiz falan neyse sonra bitti çok şükür çocuğu kucağıma aldım hakkaten gazini çıkardı ama inlemeye devam etti. Arabada da ağladı evde yine çıldırdı hemen calpol ve merhemleri sürdük anca sakinleştiri. Çok kötü bı deneyimdi bizim için. Diyorum ya 3 aylık ömründe toplam bu kadar ağlamıştır.
Oy Yavrum benim ya kıyamam 😟😟
Cok kötü olmuş yaa.. Gelmiş geçmiş olsun.
Biz eşimle girdik hiç bakmadım işlem esnasında bayılırdım kesin oğlum ds bi iğne esnasında ağladı, doktor baya iyiydi sürekli islemi anlattı evet bitti çok güzel aferin sana, şuan dikiyorum bitmek üzere vs. Vs.

Bence düzeni budur deyip kabullenmeyin. İlerde dahada zorluk cikar. Nasılsa istediğim zaman uyuyorum diye alışır o uyur dinlenir olan size olur
Valla çok haklısınız. Doğduğu günden beri sıkıntılı uykusu 🤦🏻‍♀️ bir hal yoluna koymaya çalışacağım çünkü 12-1 çok geç saatler bunlar. Ben bu saatlere kadar ayakta durmazdım ya 😅

IMG_1441.jpeg
Kahverengi kısımlar atak zamanları. 14.5 hafta başlayan atak 19.5 hafta gibi bitiyor yani koskoca 1 ay 🤦🏻‍♀️ bu atakta neyi alışkanlık Edinirse ondan devam ederlermiş yani çok dikkatli olmamız lazım 🤦🏻‍♀️

X