Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    158
Bende ilk aylarda aşırı bir gerinme isteği vardı ve tutmuyordum kendimi. 3. Trimesterla tekrar başladı. Sabahları uyanınca bir gerinme ihtiyacı duyuyorum bacaklarımı bir esnetmem gerekiyor. Zararı yoktur inşaallah

Çatlak tedavisi yok değil aslında ben çok kilo verdiğim dönemde çatlaklarım oldu bir süre kullandığım yağ ve biraz sporla tüm çatlaklarım kaybolmuştu.
Sporla deri gerildigi ve sıkılaştigi için öyle oluyor çatlak görünümü hafifliyor bence de. Kaybolmuyorlar ama göze de batmiyorlar. Benim de kalcamda aynı sorun var squat yapınca iyileşiyor görüntü bırakınca hoppp geri geliyorlar. Dermatollerlarin da faydası oluyor ona. Karnım catlarsa doğumdan sonra seceneklerim içinde bunlar var yani.

Yok canım kasinsa bile özellikle dokunmuyorum tetiklemiyim diye zannetmiyorum o yuzden cizik oldugunu. 4. Ay başladığından beri lierac ve bio oil kullanılaniyordum.
Bio oil evde vardı canım benim çok az bitene kadar kullandım ikinci bir defa almadım. Catlayinca çatlıyor demek ki. Nemli tutarak bir nebze rahatlıyor deri. Şans işi yani halamın bir sürü cocugu var bir tane çatlağı yok mesela. Bir sürü ürün kullanmasina rağmen çatlayan da cok. Kardeşimin eşinde ilk bebekte doğum sonrasi bir iki çatlak oluşurken ikinci bebekte ciddi çatlakları oldu. Hiç bilmiyorum neye göre çatlıyor bu karın

Ağrı değil de böyle bir acayip oluyor hissi bende yarıda bırakıyorum valla doğumlarimizi yapsak da rahat rahat bir gerinsek. Birkaç gündür bende uyku pozisyonunu bulamama sorunu da başladı ne yapsam rahat edemiyorum gibi sağa zaten yatamiyorum, sırt üstü yatamiyorum soluma yatmaktan bıktım valla

Gerindiğim an bacağıma bi kramp giriyor ki çığlık atıyorum resmen artık gerinmeyip tutuyorum o yüzden

Tansiyonun yoksa korkma sabah akşam ölç cnm ödem normal ya artık son aylarada girdik bişey olmaz inşallah. Şeker tansiyon yoksa ye gitsin sabah öğle akşam hamur yemiyosun sonuçta

Bu konusu geçen gerinme bende de oluyo bana özgü sanıyodum aa gerinirken yarıda bırakıyorum kasılıyo böyle tuhaf

bu gerinme bende de oluyor istemsiz oluyor tutamıyorum dikkat etmeye çalışıyorum ama olduğu kadar. gerinmek zararlı mı

bu gerinme bende de oluyor istemsiz oluyor tutamıyorum dikkat etmeye çalışıyorum ama olduğu kadar. gerinmek zararlı mı
Zararı var mı yok mu bilmiyorum ama bildiğin ihtiyaç gibi yani tutamıyorum kendimi. Arkadaşların dediği gibi gerinince kramp falan olmuyor bacağımda ya da karnımda

Arada bana da oluyo bişey olmaz ki bence demekki vücut istiyor hamile değilken de gerinme oluyo sabahları uyanınca normaldir bacağa kramp girince de ayak baş parmağını kendine doğru çekince geçiyor hemen kramp ben öyle yapıyorum

Ya bunu bu sabah ve daha önce 3 5 defa bende yaşadım. Gerindim ve bacağıma çok kötü bir kramp girdi gerçekten çok acı verdi 1 dakika kadar

Kızlar bu bebek arabalarındaki pusetler. Araba koltuğu olarak 6 ay kullanılabiliyor değil mi daha uzun kullanım sağlayabiliyor mu bilginiz var mı?

Korbell çöp kovasını gerekli buluyor musunuz?
3 harfli marketlerin poşetlerinden devam
Şaka bi yana Yani bazı şeyleri gerçekten tüketim çılgınlığı olarak görüyorum sabah-akşam dışarı çıkıp çöp atıyoruz ağzını bağladığın büzgülü bir poşet iş görür alana saygım sonsuz benim için gerekli değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…