Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    158
Ben kızımda çok kilo aldığım için her tarafım çatlak zaten şuan sadece eskiler duruyo
Benimde ilk gebelik hatıralarım var. Karnımda onlarca var vajinamın üstü bile çatladı ilk başlarda aşırı moralimi bozuyordu çok takmıştım kafaya da şimdi öyle bir saldım ki umrumda bile değil

bence de gerek yok korbell kovaya filan normalde kullanılan çöp kovaları iş görür ekstradan bişey alacaksam bebeğimin daha mühim ihtiyaçları var.

Ben kasimaya falan çok dikkat ederdim ama şimdi aklıma geldi. Ben dün karnıma hazir ağda bezleri var ya, onlarla ağda yapmıştım. O mu tetikledi acaba akşamına bu çatlak çıktı. ama dediğin gibi catlamayan catlamiyor.

bence de gerek yok korbell kovaya filan normalde kullanılan çöp kovaları iş görür ekstradan bişey alacaksam bebeğimin daha mühim ihtiyaçları var.
Bazı şeyler kişiye göre ihtiyaç olabilir tabiki ama mesela puset örtüsü de benim için ihtiyaç olmadı korbellde ihtiyaç olmadı emzirme yastığı ihtiyaç olmadı gibi gibi alanlara hayırlı uğurlu olsun

Gerinme bir ihtiyac bence. Ben farkinda olmadan yapiyorum her defasinda krampla yarida kesildigi an farkina variyorum gerindigimin. Ama kramplar korkunc boyutlarda bende. Magnezyum falan hic kâr etmiyor ustelik bacaklarima girdiyse en az 1 hafta da agrisi sürüyor kramplarin

Ya genetik sanırım annemin aşırı çatlak bende şimdiye kadar yok ama korkuyorum bi de ben aşırı kaşınıyorum nemlendirici ya da yağ sürmezsem bol bol sürüyorum hele banyo sonrası iskence oluyor. Umarım catlamam.

Yaa bunsabah felaket oldu karnımı da çok geriyorum ondan korkuyorum asıl karin içi basınç artar mı acaba falan diye ama istemsizce oluyor. Kramp da girmiş olabilir karnıma anca geçti ağrısı çünkü.

Ya bunu bu sabah ve daha önce 3 5 defa bende yaşadım. Gerindim ve bacağıma çok kötü bir kramp girdi gerçekten çok acı verdi 1 dakika kadar
Ama gerçekten çok acı veriyor bacaklar hadi neyse de karnım çok ağrıyor ama ihtiyaç demekki.

kızlar,

bugün alışverişe çıkacağım da biberon vb şeyleri almalı mı yoksa ihtiyaç halinde mi almak gerekir? siz nasıl yaptınız?

Tepkileri var artık bacaksızların sese dokunmaya
Çok şükür canım gözünaydın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…