Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    142
Arkadaşımda aynıydı gerçekten son 1 ay kala kura ile isim geçtik resmen 😂😂😂😂
Ne zaman şarkı mırıldansa lise zamanlarımızda Ayaz yarimi söylerdi. 3 isim yazıp en küçüğümüz çektiğinde Ayaz ismi geldi evrene nasıl bir mesaj verdiyse 😁
Birde kızlar içinde evlenen ilk doğuran ben oldum kızlara dedim ki 4 harf kuralını sizde devam ettirin lütfen.
Sırayla Nisa Ayaz Aren Alya ve Elizimiz oldu böyle bir tesadüf 🥹
Ya ben aslında Evren ismini çok beğeniyorum tek sorun bnmki kız. Duyan kıza evren olur mu diyor:) İlk kızım da ağzım yandı iki isim koydum bir daha asla dedim şimdi de tek isimde zorlandım:) valla sizin arkadaş bir ay kala karar vermiş yine ben doğduktan sonra karar vermiştim hediyeliklerin üstünde hosgeldin kızım gibi şeyler yazmıştık:)))

Ya ben aslında Evren ismini çok beğeniyorum tek sorun bnmki kız. Duyan kıza evren olur mu diyor:) İlk kızım da ağzım yandı iki isim koydum bir daha asla dedim şimdi de tek isimde zorlandım:) valla sizin arkadaş bir ay kala karar vermiş yine ben doğduktan sonra karar vermiştim hediyeliklerin üstünde hosgeldin kızım gibi şeyler yazmıştık:)))
Bence Evren, Deniz ismi gibi kız ve erkekte kullanılabilen bir isim ya. Dünya ismi kızlara veriliyor mesela aybı anlam. Bana kız ismi olaral daha yakın geliyo evren :)

İnternette görüyorum hep çocugunuza 2 isim koyun diyorlar ama 1 tanesini anne babası hariç kimse bilmesin , sosyal medyada paylaşmayın vs diyorlar. Çocugun enerji alanına mahremiyet alanına müdahele etmek isteyen kötü niyetlilerden korumak için , ne kadar doğru bilmem ama paylaşayım dedim 😚

İnşallah karar verirsin canım 🌸

İnternette görüyorum hep çocugunuza 2 isim koyun diyorlar ama 1 tanesini anne babası hariç kimse bilmesin , sosyal medyada paylaşmayın vs diyorlar. Çocugun enerji alanına mahremiyet alanına müdahele etmek isteyen kötü niyetlilerden korumak için , ne kadar doğru bilmem ama paylaşayım dedim 😚
Biz bunu yaptık kızımın ikinci adını ben bile bilmiyorum 😂
Kocam ve Ezanı okuyan amcası biliyor onlarla mezara gidecek sesli bile söylemeyin diyorlar büyü için vs. Nasip olursa yine yapıcaz 🫠

Ben mevlüdüde düğününüde Allah nasip ederse yapıcam topluluğu seviyorum ben eğlenmeyi veya dua için bir araya toplanmayı bakalım Allah ne nasip ederse
Nasip olursa 40 içinde sünnet işini halledicem. Zaten sünnet düğünlerinden hiç hoşlanmıyorum. Mevlüt bile yapmayı düşünmüyorum insanlara da bizede külfet. Sessiz sakin bitiricem 🫠

Ya benim bayadir devam ediyor bu titreme olayi. Günde 1 2 kmutlaka oluyor tedirgin oldum iyice. Uzun sürdüğü durumlarda ne olabilirmis peki bununla ilgili de bilgi verdi mi doktorun canim ?
Yok kuzucum bişey demedi. Uzun sürmesi de dakikalarca sürmüyorsa anlamında dedi hani titreme hissettin 5-10 saniye sürdü ama devam etmedi bu normal dedi. Gün olarak değil yani. Ama yinede kendi doktoruna sor istersen

Icerigi temiz bir cok islak mendil var ben onlari kullanmakta sakınca görmüyorum canım oglumda da hep islak mendil kullandim bunda da oyle yaparim yine 😊 pamuk kullanan anneler genelde dışarıda kullanmak icin bir iki ıslak mendil alıyorlarmış ama dedigim sekilde pamuklari o plastik islak mendil kutusuna koyarsan disarida da kullanabilirsin tamamen senin tercihine kalmış yani 🌸
İkisini birden kullanacağım gibi görünüyor canım. Temiz içerikli ıslak mendil önerilerine açığım 🙏

Yok kuzucum bişey demedi. Uzun sürmesi de dakikalarca sürmüyorsa anlamında dedi hani titreme hissettin 5-10 saniye sürdü ama devam etmedi bu normal dedi. Gün olarak değil yani. Ama yinede kendi doktoruna sor istersen
He evet saniye sürüyor tabi 5 6 saniye kadar dedigin gibi. Evet evet soracağım 8 mayısta randevum tesekkur ederim 🙏🏻

İkisini birden kullanacağım gibi görünüyor canım. Temiz içerikli ıslak mendil önerilerine açığım 🙏
Sleepy aldım ben natural serisinin pembe kutulu olanını. Birde indirimde yakalamıştım bio natural olanindan da aldim bi kac paket zaten 3lü satılıyorlar 🌸

Bence Evren, Deniz ismi gibi kız ve erkekte kullanılabilen bir isim ya. Dünya ismi kızlara veriliyor mesela aybı anlam. Bana kız ismi olaral daha yakın geliyo evren :)
Üc tane evren tanıdım ikisi kadın, biri erkekti 🙂 erkek olana unisex olmayan bir isim daha eklemişti ailesi. Evren ismi hep bana da kadın ismi gibi gelir o yüzden. Enerji olarak güzel bir isim bence üçü de iletişim becerileri inanilmaz yüksek pro kisilerdi. 🙂

Bunu ben yapacağım. Kulağına iki isim okutacağım ama okuyanla ben bilicez sadece.

X