Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz erkek

OY: 0 0,0%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    19
Bizim de bugün kontrolümüz vardı teyzeleri. 7+2 günlük karından ultrasonumuz :) Çok şükür her gittiğimde kalp atışını duyacak mıyım diye tedirgin de olsam bugüne gelebildik.🙏
1000089257.jpg

Yaaa çok çok zor süreçlerden geçtik, bir biz biliriz.. inşallah güzel devam etsin herşey, hepimiz için ❤️
İnşallah bu zorlukların sonu aydınlık olacak 🌸, Allah hepimize bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻
Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsiiin insalllahh kızlar ben hergün beta veriyorum kanamadan dolayı da , benim değerim 1 gün arayla 2 katı olmuş . İkiz falan olabilir mi aceba tek embriyoydu ama böyle olan olmuş daha önce
Canım ilk başlarda artışlar hızlı olabiliyor benimde senin gibi oldu artışlarım. Tek embriyodan ikiz olma ihtimali çok çok düşük demişti benim doktorum

Siz ne zaman gideceksiniz sat ne zamandı 🫠 beni 10 gün sonra çağırdı nasıl gececek 10 gün 🙈
Benim sat 14 Nisan , 29 Nisan da transfer olmuştum. Bu pazartesi günü gideceğiz. Çok heyecanlı gerçekten zaman geçmiyor. Sanki hamile olduğumu öğreneli aylar geçmiş gibi geliyor 😂

Kızlar benim de randevum pazartesi son adet tarihine göre bugün 6+2 deyim.Heyecanlıyım kese görülecek mi kalp atışı duyulacak mı zaman geçmiyor🙄
Benim de randevum pazartesi ben gittiğimde sat a göre 5+3 olacağım. Kese kesin görülür. Eğer vajinal bakarlarsa belki sen kalp atışını da duyabilirsin 😍

Bizim de bugün kontrolümüz vardı teyzeleri. 7+2 günlük karından ultrasonumuz :) Çok şükür her gittiğimde kalp atışını duyacak mıyım diye tedirgin de olsam bugüne gelebildik.🙏
Eki Görüntüle 3429047
Oyy yerim maşallah benim de 7+2 aynı zamanlarda kucağımıza alacağız inşallah cinsiyetleri de öğrenelim hayırlısıyla 🥰🌸

Eki Görüntüle 3429047
Gözün aydın canım darısı başımıza. Kalp atışını duyduktan sonra nekadar süre sonrs gel diyor

Benim de randevum pazartesi ben gittiğimde sat a göre 5+3 olacağım. Kese kesin görülür. Eğer vajinal bakarlarsa belki sen kalp atışını da duyabilirsin 😍
İnşallah canım güzel haberler alalım dayanamadım anneme söyledim kalp atışı duyarsam eşimin ailesiyle de paylaşmayı düşünüyorum 🥰

X