Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    146
ya kızlar ne güzel fotoğrafları var sizinkilerin. bizim kızın bacağı sürekli kafasının önünde, jimnastikçi olacak galiba, bacağı yukarda değilse eli hep yüzünde, bir türlü yakalayamadık poz. doktor babasına benzeyecek dedi. biraz da kafası büyükmüş. işte bunlar hep folik asit :)
Kızlar daha utangaç oluyo herhalde 😂 ters U pozisyonunda genelde artık benimki kafa aşağıda popo ortada ayaklar sağda yada solda. Bazen dik durup mideme bastırıyor. Bu kadar baskı ağrı hissetmen normal dedi.
Bugünde kordonuyla oynuyodu ultrason sırasında yüzüne doğru çekti 😂

Selam kızlar maşallah bebekleriniz çok tatlı çıkmış
Benim 9 gün sonra kontrolüm var inşallah bana da yüzünü gösterir.

Bu arada kararsızlığım gitsin diye magnet açacak siparişi verdim 😂 anca böyle karar verebilirim 👌🏻

Ayaklı olanı sipariş ettim. Paketi de geliyor yanında şeffaf. İçine uyumlu renk karton kesip koymayı düşünüyorum 2.fotodaki gibi

Fikir olsun

Eklentiler

• C459084D-C7F5-421B-8769-9B5D084464BA.png
    C459084D-C7F5-421B-8769-9B5D084464BA.png
    163,6 KB · Görüntüleme: 58
  • 6179D99A-A9A9-40C8-B802-F532CB4F78A2.png
    6179D99A-A9A9-40C8-B802-F532CB4F78A2.png
    352,1 KB · Görüntüleme: 61
ya kızlar ne güzel fotoğrafları var sizinkilerin. bizim kızın bacağı sürekli kafasının önünde, jimnastikçi olacak galiba, bacağı yukarda değilse eli hep yüzünde, bir türlü yakalayamadık poz. doktor babasına benzeyecek dedi. biraz da kafası büyükmüş. işte bunlar hep folik asit :)
Benimkine baksana kuzum geçen aydan bu bacagini işaretledim lastik gibi uzatmış 😅😅 benim doktor da bana benzetmisti inşallah da öyle olur 😅🙏🤭

Eklentiler

• IMG_20240419_204750.jpg
    IMG_20240419_204750.jpg
    95,9 KB · Görüntüleme: 65
Kızlar pazar ve pazartesi iki günde Ultraschall yapıldı çok şükür hani sıkıntı yok dendi bebeğim dik şekilde duruyormuş tamam ama dik duran bebeğin hareketi az mı olur anlamadım üç günden beri az hareketi ne yapsam döner acaba birşeyler yesem de hissiyat çok az

Dün gece toplasanız 2 saat ancak uyumuşumdur. Hamileleğimden beri en uykusuz gecemdi. Güya bugün aile hekimime gidecektim ama nerdee. Sabahtan beri uyuyup uyuyup uyanıyorum, sersem tavuk gibi dolaşıyorum şu an 😅

Kızlar selam bebek için hem oyuncak sepeti gibi kullanılabilecek hem kirli sepeti gibi kullanılabilecek sepet arıyorum. Internetten baktim hepsi kağıt gibi. Önerebileceğiniz bir şey var mi

Dün gece toplasanız 2 saat ancak uyumuşumdur. Hamileleğimden beri en uykusuz gecemdi. Güya bugün aile hekimime gidecektim ama nerdee. Sabahtan beri uyuyup uyuyup uyanıyorum, sersem tavuk gibi dolaşıyorum şu an 😅
5 kere kramp girdi bacağıma istemsiz geriniyorum gerinince kramp giriyor. Sonra karnımın acısına uyandım derken hoop 6 kere kalkmış oldum. Artık alıştım uykusuz kalmaya koymuyor 😁

Kızlar pazar ve pazartesi iki günde Ultraschall yapıldı çok şükür hani sıkıntı yok dendi bebeğim dik şekilde duruyormuş tamam ama dik duran bebeğin hareketi az mı olur anlamadım üç günden beri az hareketi ne yapsam döner acaba birşeyler yesem de hissiyat çok az
Paşa gönlü öyle istiyordur, Herşey yolundaysa düzenli hareket ediyorsa korkma az çok bakılmıyor. Pozisyonu haftası Herşey etken, benimki de uyku nedir bilmiyor sürekli hareket halinde kuduruk göbek deliğimden çıkmaya çalışıyo 😬

X