Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    146
O bende de var kuzum ya her sabah istisnasız 6:10 -6:20 arası mutlaka uyanıyorum bir de 😅
Ben her sabah 6da kalkıyorum çocuğu okula göndermek için, sabah tam daldım alarm çaldı. Gece boyu gezindim, sanki bol kafein almışım gibi gözlerimi bi açtım gram uyku yok ama gündüz çıktı acısı, simdi kahve bile açmıyor🤣 İşim gücüm olmasa uyuyacağım daha.

5 kere kramp girdi bacağıma istemsiz geriniyorum gerinince kramp giriyor. Sonra karnımın acısına uyandım derken hoop 6 kere kalkmış oldum. Artık alıştım uykusuz kalmaya koymuyor 😁
Bir de işe gittin sonra ah ah 😅 Ya ben normalde her gece uyuyup uyuyup uyanırdım, dün gece böyle bi zombilik geldi, sonra gitmedi😅

Kızlar yaa konudan bağımsız bir şey soracağım, yeni çamaşır ve kurutma makinası alacağız ama hangini alacağımıza karar veremedik. Kime sorsak kendi makinasından memnun ama ben memnun değilim makinamdan. Özellikle yeni alanlar varsa ya da çevresinde yeni alanlar onlardan cevap bekliyorum. Anket gibi bir sey tutacağım, hangi marka baskın gelirse ondan alıcam sanırım😅

Kuzum seni neden ust uste cagirdi kontrole
Rapor icin mi
Hem rapor için hemde geçen hafta rutin kontrolümdü ama idrarımda protein kaçağı çıktı haftaya mutlaka bir daha bakalım raporunu da yazarız bebişi de görürüz dedi çok şükür sıfırlandı idrar temiz canım şimdi tekrar rutine döndük 🫠

Kızlar bu arada ben de sizi oğlumla ilk kez tanıştırayım. Bu hafta poz vermedi ama 3 hafta önce vermişti🥰

Eklentiler

• IMG_20240429_155055.jpg
    IMG_20240429_155055.jpg
    65,1 KB · Görüntüleme: 60
Ben 3 yıl ev hanımı oldum. Şimdi tekrar 2 yıldır çalışıyorum Jargon bile hazırladım kendime bıktım plaza dilinden resmî konuşmalardan birazcıkta böyle günlerde takılan pijamayla gezen ev topuzlu ev karısı olmak olsun 😂
Ev hanımlığını size bırakıyorum yanlış anlaşılma olmasın 😬

Oyyyyy ne güzel sakin sakin yatmış ellerinin üstüne 🥰 muhtemelen uyuma pozisyonu hep böyle olacak 🥹🌸
Sanırım yaa. Göz rengi bu sefer nasıl olacak merak ediyorum. Benim gözlerim tirşe( mavi de yeşil de) kızımın bana benzememişti ama belki oğluşun benzer.

Kızlar yaa konudan bağımsız bir şey soracağım, yeni çamaşır ve kurutma makinası alacağız ama hangini alacağımıza karar veremedik. Kime sorsak kendi makinasından memnun ama ben memnun değilim makinamdan. Özellikle yeni alanlar varsa ya da çevresinde yeni alanlar onlardan cevap bekliyorum. Anket gibi bir sey tutacağım, hangi marka baskın gelirse ondan alıcam sanırım😅
Bizde geçen ay çamaşır makinesi aldık. Bosch Serie 4 aldık baya memnun kaldık önceki makinemize göre. Ütü modu da var ütü derdinden kurtardı bizi 5-6 tişört gömlek için güzel sonuç veriyor

Hem rapor için hemde geçen hafta rutin kontrolümdü ama idrarımda protein kaçağı çıktı haftaya mutlaka bir daha bakalım raporunu da yazarız bebişi de görürüz dedi çok şükür sıfırlandı idrar temiz canım şimdi tekrar rutine döndük 🫠
Gecmis olsun ya sukur iyiymissin simdi❤️
Beni de 32 de cagirdi
32 hafta dolunca mi gitmemiz gerekiyor rapor icin
Tahlilleri ister gel ister yolla dedi
Bakayim tahlil verdim ins skntı çıkmaz
Sonrasinda 2 haftada bir mi cagiracak yani🥴

Yıkama deterjanlarini aldım okula gitm oğlumu ziyaret etim hastane gitiim tüm enerjimi çekildi sanki evi temizliycm yemek ypcm umarım, aksma tek parça cikarim🤣🥺

Bosh alirsan 8 serie olsun
Arcelikten al ama
Yeniledigim bryaz esyalar bosh
Eskiler arcelik😅
siemens alsaydım keske diyorum simdi ama😂
3 marka soyleyerek asiri yardımcı oldum farkindayim🤣

Bizde geçen ay çamaşır makinesi aldık. Bosch Serie 4 aldık baya memnun kaldık önceki makinemize göre. Ütü modu da var ütü derdinden kurtardı bizi 5-6 tişört gömlek için güzel sonuç veriyor
Cevabın için teşekkür ederim canım. Bosch serie 4 ü hemen not alıyorum❤️

X