Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    158
4 katlı ekru renk muslin alip begenen var mi?
Nerden aldiniz ?
Son olarak linki var mi😂

Valla kesinlikle yavasliyor
Yuce rabbiiiiiiiimmmm veriyor demek bi kolayligini🤣
Sonrasinda malesef eski halini alıyor
Cok sevinmeeee cinim🤓
Babywom 4 Katlı Müslin Bebek-çocuk Battaniyesi 110x110cm Fiyatı, Yorumları - Trendyol ben burdan aldım bayıldım canım benim siparişlerdekine tıkladığımda ürün yok diyo ama bu satıcıdan aldım aynıdır heralde

Durur o durur. Ben de doktor dogurabilirsin diyince ordan cikip kuafore kosmustum. Her isimi ayarlayip dogurmaya odaklanmistim. Hatta dogum izninde izleyecegim filmlerin listesi okuyacagim kitaplarin listesi falan ne hayallerim vardi. Her an dogurcam diye hic birine odaklanamayip 4 hafta boyunca her an dogurabilirim diye hic bisey yapmadan gecirdim🤣🤣 hepsi yalan oldu. Ama ilk bebekti tabi cok da heeycan vardi. Neye benzeyecek asiri merak ediyordum. Bunda o kadar merakim yok ablasina benzer muhtemelen diyip geciyorum😄😄
arasta arasta
[/QUOTE]
Ayy hadi inş benim de öyle olur. Durabildiği kadar dursun içerde. Durmazsa da yapacak bir sey yok, elimden gelmeyen şeyler için karalar bağlayamam.

Hanımlar ben hastane çantasına bebek kıyafeti ve battaniye olarak sadece bunu koydum doğru mu sizce onun haricinde bez, ıslak mendil, alt açma örtüsü, beslanme ürünleri, benim ihtiyaçlar derken genişleyen küçük boy bir valiz zor kapandı

Eklentiler

• IMG_20240522_192926.jpg
    IMG_20240522_192926.jpg
    44,4 KB · Görüntüleme: 54
Hanımlar ben hastane çantasına bebek kıyafeti ve battaniye olarak sadece bunu koydum doğru mu sizce onun haricinde bez, ıslak mendil, alt açma örtüsü, beslanme ürünleri, benim ihtiyaçlar derken genişleyen küçük boy bir valiz zor kapandı
Bir takım daha alt üst koysan mı acaba ya da bir tulum daha

Canım bence az ilk gebeliğim ama mantıken çocuğun üstünü kirletir kan felan olur kusar hani yedek koy kullanmazsan geri getirirsin zaten

Tamamdır o zaman öyle diyorsanız herkese baktım 2şer 3er set yazmışlar nasıl bi çanta aldılar anlamadım

Canım benimde böyle bir set var birde alt üst takım birde isimli tulum yapacağım fotoğraf çekimi için.hatta belki bir tanede yedek koyabilirim tulum isimli yaptırmasam ne olur ne olmaz

Az olur bu sekilde bence canim. Hemşireye vereceğim takım ve battaniye dışında 2 takım 1 tulum ve 2 battaniye daha koyacagim ben

Kızlar selam, böyle regl olacakmış gibi kasıkta ağrı hissedenler var mı? Özellikle regl olduğum/ olmadan önceki birkaç saat hem kabuzlık yaşardım hem de kasığımda ağrı olurdu. Aynu şeyleri 2-3 gündğr bazen yaşıyorum. Dra gittim bir sorun yok. Hormonal mi bilemeidm🥹

Merhabalar kızlar nasılsınız arkadaşlar ben bugün çıktım artk riskli gebelik bölümünden baklcakmis iki hafta önde gidiyo diye bebeğim biraz hızlı kilo alyo bu ara 🙈 yarın riskli gebelik bölümünden 11:30 da randevum var hazırlıklı ol dedi bebeğin çok aceleci 2 hafta içinde gelmesi mümkün progesteron kulanmaya devam günde iki kez ve cok fazla aşağıdaymis 😂

Merhabalar kızlar nasılsınız arkadaşlar ben bugün çıktım artk riskli gebelik bölümünden baklcakmis iki hafta önde gidiyo diye bebeğim biraz hızlı kilo alyo bu ara 🙈 yarın riskli gebelik bölümünden 11:30 da randevum var hazırlıklı ol dedi bebeğin çok aceleci 2 hafta içinde gelmesi mümkün progesteron kulanmaya devam günde iki kez ve cok fazla aşağıdaymis 😂
Çok geçmiş olsun canım benim 36 ya kadar sabır ederler inşallah ta işte kendi kararları kimse değiştiremez 😂❣️

2 gün önceki randevuda doktorum bebeğin aşağıda olduğu söylemişti. Bugün tansiyon yüksekliği ve sancıyla acile geldim. nst de yoğun sancı çıktı. serumla geçmeyince hastaneye yatırdılar. Oğlum aceleci çıktı. sonu doğumla bitmez inşallah da bikaç hafta daha bekler.
Çok geçmiş olsun canım benim inşallah beklerler her ihtimale karşı ciğer geliştirici iğne de yaptır yine doktorlar iyi bilir de

Canım yaa geçmiş olsun. Hayırla sağlıkla vaktinde gelsin inşaallah

2 gün önceki randevuda doktorum bebeğin aşağıda olduğu söylemişti. Bugün tansiyon yüksekliği ve sancıyla acile geldim. nst de yoğun sancı çıktı. serumla geçmeyince hastaneye yatırdılar. Oğlum aceleci çıktı. sonu doğumla bitmez inşallah da bikaç hafta daha bekler.
Geçmiş olsun canım. Hayırla sağlıkla vaktinde gelsin inşaallah. Bizi de haberdar edin

X